reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

Sofik kup takiego buzza jakiego sobie upatrzylas bo potem zmienisz i mozesz byc niezadowolona:-) Kasia ja rowniez czekam z niecierpliwoscia na fotki Twojego buzza;-)ohh ta buzzomania hehe...ja chyba tez ulegne tej mani ale jako dodatkowy wozio no i chyba nikt nie przebije pawimi pod wzgledem ilosci wozkow;-) no ale kobitki tak maja:rofl2::rofl2: Pawimi wlasnie o taka wkladke do wozeczka mi chodzi tylko w polsce sa one duzo drozsze i raczej ciezko dostepne...nie wybierasz sie w najblizszym czasie do polski to moze moglabys mi taka wkladke przywiesc hehe pozdrawiam:sorry2:
 
reklama
bardzo podoba mi sie silvera ktorego tak pieknie prezentuje pawimi ale doszlam do wniosku ze napewno do wakacji musze odpuscic pod wzglendem finansowym i wogole -skoro przez 7 miesiecy kupilam trzy wozki + gondola + dwa foteliki to jakos nie moge uwierzyc ze posluza mi juz do konca :baffled: wiec zostawie tego silvera na potem jako niezrealizowane pragnieni :confused2:
 
wybierac to nie, ale moge Ci wyslac jak cos :) Moj maz ma konto w Polsce to spoko moglabys mu kase przelac a ja Ci zamowie i wysle. To nie jest ciezkie to przesylka nie powinna kosztowac fortuny.
picture3319.jpg
 
chyba nie....tak noramlnie to trzy stowki, ostatnio cos stanialo to mozna bylo kupic za 250....ale widzialyscie jak dolar poszedl w gore?? jestem wsciekla bo moj maz ma troche kasy tam i akurat ostatno przelal....:( a tu kurs - porazka!
 
a ma ktoras z was ten wozeczek? Ja nigdy nie mialam Graco chociaz u nas to sa wozki sztandarowe...
http://www.e-graco.pl/product_info.php?cPath=146&products_id=902

tylko mi sie spodobal ten kolorek:
http://www.cribs.com/gracoquattrotoursportstrollerlagunagreen.cfm?source=gbase&gbid=Graco_Quattro_Tour_Sport_Stroller_Laguna_Green

ma dosyc dobre notowania wsrod amerykanek ale to ich rodzimy produkt wiec moze dlatego, zreszta cale graco tu kroluje od dawien dawna....jak on sprawuje sie na polskich terenach? Ciekawa jestem opini jakiejs europejskiej mamuski.
 
witam sie porannie!
Pawimi narazie moze uda mi sie zakupic w polsce ta wkladke bo w usa ona ok 20dolocow kosztuje plus wysylka to bedzie ponad 100zl a podobno nowa w polsce kosztuje 100zl..no chyba ze dolar spadnie do 2zl to wtedy bym wiziela;-)Pawimi czyzbys chciala sobie graco kupic??Chcialas opinie o graco to moge Ci co nieco napisac o tym wozku..ja mialam wlasnie graco przy corce plus fotelik i powiem Ci ze bardzo zaluje ze kupilam graco po pierwsze my duzo chodzilismy na spacery a ten wozek nie byl do tego przystosowany po niecalym roku uzytkowania kola byly calkowicie zjechane az do plastiku...a najlepsze ze w sklepie mowili ze nie mozna dokupic kolek jakas masakra...ogolnie wozek po niecalym 1,5roku uzytkowania wyglada jak wrak ale jak pisalam wczesniej my duzo jezdzilismy;-)....a ze w stanach jest plaga graco tez zdazylam sie o tym przekonac prawie wszystkie mamy mialy graco tylko te amerykanskie kolory graco takie jakies ponure dla mnie byly hehe;-)Jakies inne wozki niz graco bylo widac tylko w centrum...a wozki z gondola takie jak w polsce sa to nie widzialam ani razu hehe:-):-)
 
Sugar zasiegnelam opini jednej mamy co ma speediego o to skladanie...bo Ty piszesz ze musisz zdejmowac siedzisko a ona napisala ze nie trzeba jego zdejmowac "to kwestia dosłownie w jednym pasku trzymającym budke :) .. był
zalozony przed raczka a nie za raczka .."i ze normalnie sie sklada razem z siedziskiem...pozdrawiam
 
reklama
o dobrze wiedziec :-p
zaraz popatrze na ten wynalazek, czyli skladalam niepotzrebnie, brao ;-)

ja mam graco quattro duo, kupiony w US wlasnie
to co prawda wozek podwojny ale daje rade na polskich drogach
te piankowe kola sa duze i calkiem solidne
mysle ze pojedynczy tez jest ok
ale ja jakos za graco nie przepadam
 
Do góry