reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

reklama
Kasia a ja myslamam ze w Belgi mieszkasz hehe a nie chcesz aby Ci wyslali do domku wozeczek? a przy okazja namiaru ktory dala "sugarspunsister" na sklep "swiat dziecka"w wawie znalazlam babeczki tam Świat Dziecka - Buzz Top Line normalnie uwiezyc nie moglam juz im napisalam czy wozek jest; dostepny skoro jest w ofercie tylko cena dla mnie jest duzo za duza za ta cene mozna kupic na allegro zestaw z gondola,fotelikiem i dodatkami...mam nadzieje ze ta cena to jakas stara jest...ale pewnie sie okaze ze nie ma tego wozka ale co tam narazie zyje nadzieja ze jednak jest;-)
poza tym na allegro mozna kupic buzza taki kolor co ma "pawimi" za 849zl alez dziewczyny ja sie nakrecilam na tego buzza;-)pozdrawiam Was cieplutko:-):-):-)
 
Kasia a ja myslamam ze w Belgi mieszkasz hehe a nie chcesz aby Ci wyslali do domku wozeczek? a przy okazja namiaru ktory dala "sugarspunsister" na sklep "swiat dziecka"w wawie znalazlam babeczki tam Świat Dziecka - Buzz Top Line normalnie uwiezyc nie moglam juz im napisalam czy wozek jest; dostepny skoro jest w ofercie tylko cena dla mnie jest duzo za duza za ta cene mozna kupic na allegro zestaw z gondola,fotelikiem i dodatkami...mam nadzieje ze ta cena to jakas stara jest...ale pewnie sie okaze ze nie ma tego wozka ale co tam narazie zyje nadzieja ze jednak jest;-)
poza tym na allegro mozna kupic buzza taki kolor co ma "pawimi" za 849zl alez dziewczyny ja sie nakrecilam na tego buzza;-)pozdrawiam Was cieplutko:-):-):-)
nakrecilas sie pewnie tak jak ja na silvera hi hi hi ja zawsze kupuje na allegro bo jest taniej maclarena tez oglondalam w sklepie a kupilam na allegro bo byl o 150 zl. tanszy :-) ale w tym wypadku musze go najpierw zobaczyc z bliska z kazdej strony bo jednak tez sporo kosztuje
a co do mojej nazwy to jakis czas temu mieszkalam w belgii w brukseli dwa lata temu wrocilam do polski chyba raczej na stale :tak:
 
ja przes swiat dziecka sciagalam swoj bebe confort prawie 6 lat temu....drogo bylo jak cholera ale oni wszystko mieli :) a mi cos odbilo i siedzialam do 3.30 w nocy i czytalam caly ten watek. Dopiero wczoraj zauwazylam ze to Sugar go rozpoczela 2 lata temu :) :) A ta Buba to ktos wie dlaczego zniknela ?? Przeciez to cenna skarbnica wiedzy wozkowej!!! Medal sie jej nalezy :)
 
reklama
Do góry