reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

reklama
dziewczyny pomozcie , moze to nie na temat ale nie moge wstawic dwoch suwaczkow jest albo jeden albo drugi nie wiem jak to zrobic :crazy:
jest watek ktory uczy wstawiac suwaczki i fotki....poszukaj gdzies na glownej stronie ....Mi tez ten niebieski sie najbardziej spodobal...ehh wolalabym rozowy kupic ale taki moj los :)
 
ja tez mam 10 lat roznicy, najstarszy ma 16 lat ale nie potrafie wstawic trzeciego suwaka, za kazdym razem mi mowi ze mam za duzo obrazkow a nie chce mi sie tym bawic :) trzeci to byla moja proba o dziewczynke....
 
ja tez mam 10 lat roznicy, najstarszy ma 16 lat ale nie potrafie wstawic trzeciego suwaka, za kazdym razem mi mowi ze mam za duzo obrazkow a nie chce mi sie tym bawic :) trzeci to byla moja proba o dziewczynke....

acha no tak to sie zgadza , a wiesz moja znajoma zna taka dziewczyne ktora jakos wylicza z daty urodzin cos jeszcze dodaje jakas date ze moze powiedziec tobie w jakim miesiacu prubowac aby byla pozadana plec dziecka - wiem ze to troche smieszne ale juz tylu osobom tak wyliczala i zawsze sie zgadzalo ja tez myslalam o dziewczynce ale za pozno dowiedzialam sie o tej dziewczynie bylam juz w pierwszym miesiacu jak wyliczla mi ze bende miec chlopczyka :tak:i tak zastanawiam sie czy aby nie zglosic sie do niej ponownie :baffled: gorzej jak sie nie sprawdzi hi hi hi hi .
a co do tych suwaczkow to ja siedzialam nad nimi dwa dni :rofl2:
 
wlasnie....w tym problem, ja czytalam na temat wielu metod...tym razem myslalam ze bedzie dziewczynka bo ciaze inaczej nosilam, nawet zaszalalam i nakupowalam mnostwo szmatek dziewczynskich...nasiagalam gdzies z super ekskluzywnych butikow z europy glownie z francji i wloch a teraz lezy to wszystko w kartonie w garazu....warte moze ze 6 tysiecy dolarow....jakze bylam zaskoczona jak na USG baba stwierdzila ze to facet. Prawie sie zalamalam! Nawet imienia nie potrafilam wybrac...do ostatniego dnia nie bylismy pewni jakie. Ot zycie :) Kolezanki stwierdzily ze moze moja specjalizacja to faceci...
 
ja mialam podobnie ale przy pierwszej ciazy baba za kazdym usg powtarzala ze dziewczynka na miesiac przed porodem okazalo sie ze chlopczyk wracalam do domu z placzem :-pbo tez mialam juz ciuszki i imie dla dziewczynki na szczescie w tych czasach juz coraz mniej jest takich pomylek ;-)
a wracajac do tematu wozeczkow to przeglondalam twoj album i musze przyznac ze masz tam fajna kolekcje fotek z woziami :tak: kazdy inny i kazdy innego koloru super.
ciagle przyglondam sie tej foce z silverem i zaczynam sie o siebie martwic , czy aby to normalne ze trzy dni temu kupilam wozek za 800 zl. i juz chcem nowy ??
znalazlam go w sklepie internetowym za 729 zl.
zeby chociaz te siedzisko bylo wieksze jak w maclarenie , moj filip miesci sie w nim tej chwili tylko tylko wiec co bedzie pozniej ??
 
reklama
siedzisko jest odrobine wieksze niz w maclarenie,poza tym maclaren wystarczy do mniej wiecej 3 i pol roku.
 
Do góry