reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo płodowe

liczba

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2018
Postów
7 202
witam wszystkie Panie. Pocieszcie !!! Staralam sie o dziecko 2 lata, wreszcie 2 kreski. Okropny bol brzucha i szybsza wizyta u lekarza. 5tydz 2dzien.. nastraszyla mnie ze to puste jajo. Serio tak wczesnie mogla to stwierdzic? Wydaje mi się, ze 5tydz to za szybko zeby cos zobaczyc. Na koniec powiedziala, ze cos tam może jest ale nie jest pewna. Gdyby mnie nie zeschizowala, czekalabym sobie spokojnie na nastepna wizyte, a teraz caly czas mysle, ze nic z tego. Zobaczcie na zdjecie, co mysliscie? Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_20180805_114820.jpg
    IMG_20180805_114820.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 1 700
reklama
reklama
Ja też byłam w 5 tyg i 3 czy 4 dniu i nic nie było widać. Poszłam w 7tyg. Skonczonym zSkonczonym i 2 dniu i słuchałam serduszka. Także nic się nie martw będzie dobrze. Zwłaszcza ze beta przyrasta prawidlowo. 3mam kciuki ☺
 
Tak wyglądała moja księżniczka mniej więcej w tym czasie, a raczej jeszcze jej nie było ;) Nie martw się tylko cierpliwie czekaj. Beta pięknie rośnie! Powtórz betę dwa razy i będziesz spokojniejsza. Na tak wczesnym etapie beta i jej właściwy przyrost jest jedynym wyznacznikiem, ze ciąża rozwija się prawidłowo i tego ci bardzo życzę!
 
Ja powiedziałabym ze się coś tworzy z prawej strony. Ku pokrzepieniu napisze ze u mnie w 6 tyg było puste jajo bez zarodka w 7 tez lataja w co 3 dni na usg w 8 tyg +4 dni pojawiło się dziesiątko z serduszkiem
 
Tak wyglądała moja księżniczka mniej więcej w tym czasie, a raczej jeszcze jej nie było ;) Nie martw się tylko cierpliwie czekaj. Beta pięknie rośnie! Powtórz betę dwa razy i będziesz spokojniejsza. Na tak wczesnym etapie beta i jej właściwy przyrost jest jedynym wyznacznikiem, ze ciąża rozwija się prawidłowo i tego ci bardzo życzę!

Dzieki za zdjecie :) duzo mi sie z Wami lepiej zrobilo ;)
 
Kochana! Ty sie nie martw. Ja miesiaczke mialam w grudniu zaszlam ww lutym I tylko jeden lekarz mi uwierzyl, a w szpitalu jak lezalam bo mialam krwiaka to chcieli mi usunac ciaze, bo niby sie nie rozwija, a teraz co? Jestem w 27tc I dziecko wazy 1200 :)
 
Ja też to przeszłam . Usg 16.06 ciąża 5t2d kolejne 2 tygodnie później I niby puste jajo,, (rok temu było tak samo ) skierowali mnie żeby 6 dni później usunąć ciąże a w szpitalu okazało się że jest zarodek I bije serce. Pani doktor powiedziała że zdarzył się cud. Więc głowa do góry
 
reklama
witam wszystkie Panie. Pocieszcie !!! Staralam sie o dziecko 2 lata, wreszcie 2 kreski. Okropny bol brzucha i szybsza wizyta u lekarza. 5tydz 2dzien.. nastraszyla mnie ze to puste jajo. Serio tak wczesnie mogla to stwierdzic? Wydaje mi się, ze 5tydz to za szybko zeby cos zobaczyc. Na koniec powiedziala, ze cos tam może jest ale nie jest pewna. Gdyby mnie nie zeschizowala, czekalabym sobie spokojnie na nastepna wizyte, a teraz caly czas mysle, ze nic z tego. Zobaczcie na zdjecie, co mysliscie? Pozdrawiam
Nie stresuj mysle,ze za 2 tygodnie czas pokaze,czasem idziemy za szybko na usg,a później tak bywa
 
Do góry