reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przytulanko sierpnióweczek

u nas teraz jest tak rzadko, że pozycja klasyczna w zupełności wystarcza...
Tobi chudziutki, także ja jego brzuszka nie czuję, a mój się lekko zmniejsza jak leżę, wiadomo... więc dajemy radę:p
 
reklama
My dalej nie możemy bez ryzyka, więc choć czasem Nas ponosi, to M. boi sie, że coś może się stać. Ja także zresztą zawsze mam taką małą myśl w głowie, więc u Nas zamiast przytulanka są pieszczoty, a także seks oralny :tak:
Co do pozycji na pralce, to hmmm....my osobiście baaardzo tęsknimy za takim seksikiem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Hmmm... z tym seksem oralnym to gdzieś kiedyś wyczytałam że jeśli to kobieta jest bierną stroną to facet niechcący może wprowadzić powietrze do pochwy a dalej może ono dojść do macicy (tzn do szyjki) i to może wywołać jakiś problem ale nie pamiętam dokładnie o co chodziło. No ale od tamtego czasu nie pozwalamy sobie z mężem na ten rodzaj seksu bo mnie to trochę wystraszyło. Ale nie straszę zeby nie było, tylko po prostu pamiętam że coś czytałam ale nie pamiętam dokładnie.

Nie no myslę, ze to drugie to mozemy, bez przesady, bo zgnuśniejemy jak stare dziadki, trzeba to chociaz wykorzystać, tylko sęk teraz w tym , że ja znów zaczęłam wcześnie chodzić spać, poprostu kładę się iiiii już śpię, jak w pierwszych tygodniach ciązy:((:)))) ha ha

A ja teraz mam właśnie "wieczorny okres aktywności" :-D Mogę codziennie położyć się o północy i wstać o 6 rano (jak mąż do pracy jedzie) i nie czuję zmęczenia. Ale to chyba dzięki temu że moje ciśnienie wróciło do normy :-)

U mnie jest róznie ale przewaznie w weekendy bo na tygodniu to ja padam wracam z pracy ok 20 i usypiam na siedząco niestety. a ostatnio zaczelismy uzywac gumek bo gdzies wyczytalam że sperma zle działa na macice. Ustrojstwo ble nie nawidze tego. U nas pozycja raczej od tyłu bo brzuszek juz duzy. W początkach ciąży mialam wieksza ochote nie wiem jak to jest

Z tą spermą to wiem że ona działa na skurcze dopiero od około 34-36 tygodnia ciąży, bo tak mi mój ginek powiedział i wtedy powinno się stosować prezerwatywy albo zaniechać współżycia. Ale może na niektóre z nas sperma może działać już wcześniej... sama nie wiem. Ale jeśli się stresujesz to lepiej używaj. A z tą ochotą to różnie bywa, ja największą miałam okool 12-14 tygodnia :-)

ja od początku ciązy stosuje z j. prezerwatywy;/ bo miałam silne skurcze przez sprermę... wrrr latex

pozycje: my mamy własną :D- na pralce ;p ale powoli robi się już nie wygodna. Poza tym,to na pieska, na jeźdźca od tyłu i przodu, bokiem, na stojąco.Generalnie staramy się z 4,5 za jednym zamachem ogarnąć, zeby się nie nudzić. Chęci natomiast za dużo nie ma. Myślę, że dzisiaj trzeba troszkę poszaleć.

Hahaha... na pralce :-) też musimy spróbować, chociaż mamy chłodno w łazience a ja lubię ciepełko ;-) A co do pozycji to my w trakcie też zmieniamy bo nie lubimy nudy :-D :-D :-D
 
Hmmm... z tym seksem oralnym to gdzieś kiedyś wyczytałam że jeśli to kobieta jest bierną stroną to facet niechcący może wprowadzić powietrze do pochwy a dalej może ono dojść do macicy (tzn do szyjki) i to może wywołać jakiś problem ale nie pamiętam dokładnie o co chodziło. No ale od tamtego czasu nie pozwalamy sobie z mężem na ten rodzaj seksu bo mnie to trochę wystraszyło. Ale nie straszę zeby nie było, tylko po prostu pamiętam że coś czytałam ale nie pamiętam dokładnie.

Raczej mało prawdopodobne.
Przy zwykłych przytulankach tez mozna "wtłoczyc "powietrze,oj ,lae dziwnie brzmi,he,he.

U nas jakos letnio.moje leki na ciśnienie tak na mnie dzialaja,to jedne ze skutków ubocznych niestety.
 
Anecia1111, mnie chodziło akurat o zaspokojenie mojego M. ;-)a nie mnie ;-)

No to już inna sprawa :-D

Raczej mało prawdopodobne.
Przy zwykłych przytulankach tez mozna "wtłoczyc "powietrze,oj ,lae dziwnie brzmi,he,he.

U nas jakos letnio.moje leki na ciśnienie tak na mnie dzialaja,to jedne ze skutków ubocznych niestety.

Co do tego seksu oralnego to na stronce Seks a ciąża - Kobieta - WP.PL znalazłam coś takiego: "Ponadto, jeśli Ty i Twój partner zdecydujecie się na seks oralny, to mężczyzna pod żadnym pozorem nie może wdmuchiwać powietrza w Twoją pochwę. Pęcherzyk powietrza może spowodować zator naczyń krwionośnych, co może być śmiertelne w skutkach - zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Nie należy również umieszczać w pochwie żadnych ciał obcych i płynów (np. wody)." No ale oczywiście to zależy od tego kto jakie ma upodobania seksualne ;-) My osobiscie nigdy nie używamy żadnych zabawek wiec z tym nie ma problemu, ale z tym powietrzem to róznie bywa :-)
 
dla mnie to trochę naciągane, bo podczas zwykłego stosunku też powietrze się czasami dostanie. Nieraz zdarza mi się wypuścić powietrze ze srodka gdy gwałtownie zmieniamy pozycję więc - jako żywy przykład- świadczę, że dziecku i mnie nic nie jest.
 
dla mnie to trochę naciągane, bo podczas zwykłego stosunku też powietrze się czasami dostanie. Nieraz zdarza mi się wypuścić powietrze ze srodka gdy gwałtownie zmieniamy pozycję więc - jako żywy przykład- świadczę, że dziecku i mnie nic nie jest.

Dokładnie.
Zgadzam sie.
 
reklama
dla mnie to trochę naciągane, bo podczas zwykłego stosunku też powietrze się czasami dostanie. Nieraz zdarza mi się wypuścić powietrze ze srodka gdy gwałtownie zmieniamy pozycję więc - jako żywy przykład- świadczę, że dziecku i mnie nic nie jest.

No ja nie mówię że nam się nie zdarzy "wypuścić" powietrza jak zmieniamy pozycję ;-) ale wydaje mi się że wtedy to tak naturalnie się dzieje, a przy oralnym seksie to niekiedy różnie można się bawić i czasami tego p[owietrza nadmiar się zbiera. Zresztą każdy robi co uważa, ja akurat staram się w ciąży w ten sposób nie zabawiać... po co później mam się martwić na zapas że może zaszkodziłam albo coś :-) Wytrzymam te 9 miesięcy :-) No teraz to już tylko jakieś 3,5 miesiąca :-D
 
Do góry