reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przytulanko sierpnióweczek

Moja lekarka mowi, ze najbezpieczniejszym okresem na sex i rózne zabawy jest 9 miesiąc, ale tylko 2 tygodnie pierwsze:p tak to może róznie bywa, sama się smieje, ze jak w 9 miesiącu dorwę męża to ufff :p będzie sie działo:p
 
reklama
U nas zakaz od szpitala i szewka, więc mozemy się tylko "zabawiać", no cóż M do jesieni ma przechlapane, no bo wiadomo, ze jeszcze połóg będzie. Moja siostra sie śmieje, zebyśmy na jesień znów nie wykombinowali 2 kresek, a ja mówię, że chyba 2 gumki dla bezpieczeństwa będziemy używać hi hi:)
 
A Ja mam zielone światło od lekarza, ale chęci wcale :-( To tak jest że jak można to się nie chce, a jak jest zakaz to się chce 10x bardziej :-D
 
reklama
a my dalemy na calego....ehehhe

wsyztsko OKI z dzidzia wiec czemu nie....

oczywiscie jak Ernescik pozwala...
 
Do góry