reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Bielska-Białej i okolic:)

reklama
ENI_35 i ivette73 dziękuję za informacje:-) mam nadzieję, że nie będzie źle! To mój pierwszy poród więc stąd te wszystkie pytania. Jeśli któraś mama ma jakieś informacje, aktualne o wojewódzkim proszę pisać, na pewno się przydadzą:-) a czy macie jakieś informacje na temat rzeczy które trzeba zabrac dla mam i dla dzieci? Pozdrawiam serdecznie
 
Hej.
Ja rodziłam w wojewódzkim w sierpniu, miałam cc. Ogólnie jestem zadowolona. Dla siebie musisz mieć piżamę, rzeczy osobiste, podkłady porodowe, termometr, kubeczek na herbatkę, a dla dzidziusia pampersy, ubranka (bo niby są szpitalne ale pielęgniarki mówią, żeby swoje przynieść) Jakby coś jeszcze chcialas wiedziec to pisz.. :tak:
 
tak jak agusiaa pisze ja miałam wszystko dla dziecka, dla siebie podkłady, podpaski, termometr, do porodu - koszule, wode do picia- to tyle co przychodzi mi do głowy:-)
 
Witam wszystkich:) jestem nowa i zapoznaje się z forum:) Oczywiście na początku trafiłam na zły temat ale teraz już chyba jestem tam gdzie trzeba - dziękuję ivette73:-)

Mam termin na 8 marca i szukam i się dowiaduje, na początku myślałam o Esculapie ze względu na znieczulenie ale doszłam do wniosku że może dam rady bez... I tak zastanawiam się nad wojewódzkim i nad szpitalem w Żywcu, bo tu jest mi najbliżej... I o ile o wojewódzkim troszkę już u was poczytałam to chciałam jeszcze zapytać, czy któraś z Was rodziła lub ma zamiar rodzić w szpitalu w Żywcu? Czy naprawdę jest tam tak źle? Może jednak usłyszę coś pozytywnego? Do wojewódzkiego mam kawałek drogi, a mój mąż nie miałby za bardzo jak mnie odwiedzać:-(

Mam nadzieję że pomożecie:)
 
Asiurek- przesłałam Ci wiadomosc na PW:) bo strasznie sie rozpisałam:) ogólnie mogę przy wszystkich powtórzyć ze co do szpitali wszystko zależy jak się trafi....i co kto od niego oczekuje:)



A tu Wam wrzucę fotkę z Wyspiańskiego co trzeba zabrać- może sie komuś przyda:)
10102010033.jpg
 
Rodziłam tydzień temu w Wojewódzkim i polecam.Dwa wcześniejsze porody miałam w Eskulapie wiec mogę to porównać i eskulap może się schować .
 
reklama
No w końcu jakiś pozytywny post na temat Wojewódzkiego:)
Ja też rodziłam w Wojewódzkim, i też złego słowa nie powiem ale twoja opinia jest ważniejsza bo masz porównanie :)

Wszyscy przecież zachwyceni Eskulapem ;)
 
Do góry