reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

reklama
Dziewczyny ja chodziłam z młodszym do dr. Paśnikowskiej-Żaby w Luxmedzie. Mamy tam lekarza dla siebie i chcieliśmy spróbować. Pierwsze wrażenie ok, ale później dostanie się na wizytę graniczyło z cudem. Nie wiem jak z abonamentem przyjmuje, bo my mieliśmy normalnie na nfz, no i nie wzbudziła mojego zaufania jakoś. Wróciliśmy do starej przychodni gdzie starszy syn jest zapisany. Mamy normalnie przychodnie na nfz, a z pediatra mam dodatkowo kontakt telefoniczny, świątek, piątek mogę dzwonić do niej i zapytać co podać i ile ewentualnie mogę czekać zanim do przychodni mamy przyjść. Mimo że już nie mieszkam na Czechowie jeżdżę z dziećmi tam do przychodni.

43ktepok3ymz9xnl.png

ukdy6iyeq1fx4jts.png
To jeszcze nazwa przychodni i pediatre podaj:) jestem gotowa dojezdzac byle by lekarz byl dostepny.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Grama Przychodnia Alfa na ul.Paryskiej, albo AB centrum medyczne ul.Relaksowa, tylko na Relaksowej nie wiem czy nfz mają, tam jezdzilam prywatnie jak mi trzeba było w sobotę. A pediatra Barbara Chuchała-Milczarek. My już chodzimy 8 lat do niej.
Ps.pw ci napisałam.

43ktepok3ymz9xnl.png

ukdy6iyeq1fx4jts.png
 
W szkole rodzenia polecali mi z luxmedu pania o nazwisku Pasnikowska-Żaba. Ale osobiscie nie znam. Tez mam abonament wiec pewnie kiedys wyprobuje ale chce tez gdzies dziecko na nfz zapisac. ta Grendysz w ktorej przychodni przyjmuje?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Przychodnia Nowy świat 5.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny :) chciałam Wam tylko powiedzieć że urodziłam tydzień temu :) poród na ginekologii na Jaczewskiego, warunki rewelacja, opieka położnych i lekarzy na bardzo wysokim poziomie, wszyscy pomocni, uśmiechnięci, kulturalni, panie pomagają przy dzieciach :)
 
Czarownica to możesz być spokojna. Koleżanka rodziła na innym piętrze na położnictwie i ma taką samą opinię :) tyle, że warunki sanitarne gorsze niż na ginekologii, ale kilka dni da się przeżyć :)
 
reklama
Ważne, aby nikt na mnie niekrzyczal, warunki były ludzkie i pokazał jak się obsługuje takiego małego szkraba bo ja kompletnie ciemna w te klocki [emoji6] A jakieś super udogodnienia mi niepotrzebne, aby z maluszkiem wszystko dobrze było.
 
Do góry