reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

Heej dziewczyny czy któras z Was wybiera sie moze na warsztaty Bezpieczny maluch?
Odbęda sie 8 grudnia w hotelu Mercure, ja wlasnie sie zapisalam ale wiadomo fajniej byloby w jakiejs nawet malej grupce, razniej :) i fajnie byloby poznac jakas inna ciezaroweczke/swiezo upieczona mamusie :)
moze któras z Was sie skusi?

Link do: Bezpieczny Maluch tu mozna sie zapisac
mialam to wszystko w szkole rodzenia na Zbozowej. Bardzo ogolnie jestem zadowolona z tej szkoly. Uswiadomilam sobie dopiero teraz jak lezalam na patologii ze wiele wiem rzeczy ktorych bez szkoly bum wcale nie wiedziala. Dzieki temu jestem spokojniejsza przed porodem. Polecam tym co maja czas zwlaszcza ze darmowa!:)

Tez cala ciaze myslalam ze fajnie by bylo miec jakas towarzyszke niedoli i poznac ja osobiscie ale jakos sie nie zlozylo. Moze jakies wozkowe znajomosci mnie spotkaja:)
Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Mom to be mnie położna poinformowała że do - 10 stopni na dworze można wychodzić a nawet trzeba, oczywiście nie latać po deszczu :p tak więc ja poweranduję tak z 1,5 tyg i wychodzimy :p

Grama a co się w ogóle dzieje, że jesteś na patologii? długo będą Cię trzymać?
 
mialam to wszystko w szkole rodzenia na Zbozowej. Bardzo ogolnie jestem zadowolona z tej szkoly. Uswiadomilam sobie dopiero teraz jak lezalam na patologii ze wiele wiem rzeczy ktorych bez szkoly bum wcale nie wiedziala. Dzieki temu jestem spokojniejsza przed porodem. Polecam tym co maja czas zwlaszcza ze darmowa!:)

Tez cala ciaze myslalam ze fajnie by bylo miec jakas towarzyszke niedoli i poznac ja osobiscie ale jakos sie nie zlozylo. Moze jakies wozkowe znajomosci mnie spotkaja:)
Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

też na to licze :) jak nie brzuszkową to wózkową kolezanke fajnie byloby miec :)
 
wpadł mi w oko ten wózeczek :) wyhaczyłam go na stronie internetowej sklepu z Łęczyńskiej
Link do: Tutek Wózek Wielofunkcyjny Timer Eco 3W1 - ID: 7789 - sklepMati.pl
wizualnie spełnia moje wymagania, musze go jeszcze dorwac gdzies stacjonarnie i zobaczyc jak sie prowadzi ale to juz moze po nowym roku :)
co myslicie?

bardzo mi sie podobaja jasne wózki z białym stelażem, a ten jest dodatkowo z ekoskóry więc czyszczenie nie byłoby aż tak problematyczne...
 
Mom to be mnie położna poinformowała że do - 10 stopni na dworze można wychodzić a nawet trzeba, oczywiście nie latać po deszczu[emoji14]tak więc ja poweranduję tak z 1,5 tyg i wychodzimy[emoji14]
Grama a co się w ogóle dzieje, że jesteś na patologii? długo będą Cię trzymać?
Tak bylam na patologii ale to tylko zapalenie pecherza. Juz wyszlam i koncze antybiotyk i czuje sie ok. Zero skurczy i zero rozwarcia wiec spoko.
też na to licze :) jak nie brzuszkową to wózkową kolezanke fajnie byloby miec :)
Ja bede kursowac po LSM. Ktos jeszcze w tych rejonach?
wpadł mi w oko ten wózeczek :) wyhaczyłam go na stronie internetowej sklepu z Łęczyńskiej
Link do: Tutek Wózek Wielofunkcyjny Timer Eco 3W1 - ID: 7789 - sklepMati.pl
wizualnie spełnia moje wymagania, musze go jeszcze dorwac gdzies stacjonarnie i zobaczyc jak sie prowadzi ale to juz moze po nowym roku :)
co myslicie?

bardzo mi sie podobaja jasne wózki z białym stelażem, a ten jest dodatkowo z ekoskóry więc czyszczenie nie byłoby aż tak problematyczne...
Ladny. U mnie na grupie nawet chyba kilka dziewczyn ma. Modny napewno:))) Ja raczej patrze na zupelnie inne aspekty i dlatego mam uzywane Mutsy. Jeslì masz zamiar po miescie i po osiedlu jezdzic po nowych chodniczkach to wybierz po prostu taki jak ci sie podoba. Grubsza sprawa to jak sie mieszka na wsi, albo na 4 pietrze bez windy albo ma maly bagaznik albo planuje troje dzieci w jednym wozku przebujac itp. Wtedy trzeba sprawe mocniej przemyslec.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Tak bylam na patologii ale to tylko zapalenie pecherza. Juz wyszlam i koncze antybiotyk i czuje sie ok. Zero skurczy i zero rozwarcia wiec spoko.

Ja bede kursowac po LSM. Ktos jeszcze w tych rejonach?

Ladny. U mnie na grupie nawet chyba kilka dziewczyn ma. Modny napewno:))) Ja raczej patrze na zupelnie inne aspekty i dlatego mam uzywane Mutsy. Jeslì masz zamiar po miescie i po osiedlu jezdzic po nowych chodniczkach to wybierz po prostu taki jak ci sie podoba. Grubsza sprawa to jak sie mieszka na wsi, albo na 4 pietrze bez windy albo ma maly bagaznik albo planuje troje dzieci w jednym wozku przebujac itp. Wtedy trzeba sprawe mocniej przemyslec.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

ja na wsi mieszkam :D ale powiedzmy,ze to taka nowoczesna wies hehe :D wszedzie nowe osiedla i domki... i drogi asfaltowe gładkie jak lustro, slad po zuzlówkach dawno zaginął :D no ale jasne jeszcze sie zastanowie bo dzis kolejne 2 dopisalam do listy :D sprawdze na zywo i dopiero wybiore ale to mysle juz po nowym roku teraz nie ma co :D za wczesnie jeszcze :D
 
ja na wsi mieszkam :D ale powiedzmy,ze to taka nowoczesna wies hehe :D wszedzie nowe osiedla i domki... i drogi asfaltowe gładkie jak lustro, slad po zuzlówkach dawno zaginął :D no ale jasne jeszcze sie zastanowie bo dzis kolejne 2 dopisalam do listy :D sprawdze na zywo i dopiero wybiore ale to mysle juz po nowym roku teraz nie ma co :D za wczesnie jeszcze :D
U mnie na wsi tzn tam gdzie bede mieszkala tak za rok jak skonczymy dom, mimo ze wies nowoczesna i przylegajaca do Lublina to wciaz jest stary plytowy chodnik w stanie masakrycznym i duzo wysokich kraweznikow. Poza tym zakladam ze czasami moze mi sie chciec polna droga pojezdzic dlatego bialy stelaz nie wchodzi w gre, zwezane przednie kola tez nie. Musi byc klasyczny uklad kol, kola duze pomopowane, super amortyzacja i "niezniszczalny" model. Wchodzil w gre tylko Mutsy, Emaljunga i byc moze Xlander ale tego akurat zadna z moich kolezanek nie miala wiec slabo znam.
Oczywiscie gdybym miala jezdzic tylko po gladkich chodnikach LSM to bym wybrala cos modniejszego (ale tym samym delkatniejszego).

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Anjouek ja mam używany wózek polskiej firmy Krasnal. No nie użytkowałam go, ale ma duże pompowane koła, jest lekki, wybrałam ciemny kolor - patrzę na wózek po prostu praktycznie, a to było dla mnie ważne. Pan w komisie mi tylko doradził, że wózek z dużymi pompowanymi kołami prowadzi się zawsze łatwiej i jest dostosowany do różnych warunków drogowych. Ale ten który wybrałaś - jest na pewno bardzo ładny i gustowny :) jeśli jasne pokrowce dla Ciebie nie stanowią problemu i będziesz jeździć po równych drogach - to pewnie się sprawdzi w 100 procentach :)
 
Do góry