reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

lucy- gratuluje z calego serduszka :-) Fantstyczna wiadomosć ja zawsze pragnelam miec bliżniaki:tak: Ale teraz mam w sobie jedno szczęscie i już nie moge się doczekac kiedy bedzie z nami... Trzymam kciuki zobaczysz wszystko bedzie dobrze:happy:
 
reklama
Miałam dwa pęcherzyki przy IUI, a beta była w 29 dc - 300,3 a w 32 dc - 1445,9 nie wiem czy mam badać dalej dr mi nic nie mówił??? Tylko usg do powtórki za 12 dni...
 
Ja też zawsze marzyłam żeby mieć 2 maluszki ale teraz jak tak jest jestem pełna obaw..... :) ale tak chyba ma każda z nas czy jest jedno czy dwójka :)
 
lucy- teraz staraj sie dużo odpoczywac:tak: A jak tam ogólnie Twoje samopoczucie masz objawy ciążowe?
Przypuszczam , że tak każda z nas ma jakies obawy czy jedno czy dwoje,to obawiamy sie czy sobie poradzimy i jak to bedzie... Ale mówia , że wszytsko przychodzi samo :-) Bedzie dobrze zobaczysz:tak:
 
Hejka!
Mam wiadomość od sun.
Jest już po badaniach i będzie mieć cc na 100%, ale decyzja o terminie zapadnie w poniedziałek

ewiru
t my mamy wózki Mikado Aston
MIKADO ASTON + FOTELIK+ŚPIWÓR+GRATISY - PROMOCJA (3164951722) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
sun zamawiała na allegro a ja bezpośrednio u producenta (trochę taniej)
Napisz do nich maila. Bardzo szybko odpisują i odpowiedzą na każde pytanie. Oni robią wózki na indywidualne zamówienie, wiec możesz sobie wybrać nie tylko kolor wózka, ale też stelaża, kółek i dodatkowe elementy
strona producenta:
Zamów wózek online | Mikado - wózki dziecięce najwyższej jakości
 
agusiaks - dziekuje za informacje:-) Bardzo nam sie podobaja z wygladu a widze ze i cena jest przystepna, a o to głównie chodzi , bo nie jestesmy za tym , aby na wózek wydawać majatek. Jest jeszcze wiele innych rzeczy , które trzeba kupic dla maleństwa, choc my i tak bardzo duzo dostaniemy od mojej siostry:tak:
Tylko ,że my raczej zdecydujemy sie na model mikado milano, dlatego , że mieszkamy na wiosce i u na nie ma zbyt równych dróg ani chodników. A ten model doskonale pasuje, do tego typu dróg z dziurami:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Ewirut oj mam :) bolą mnie piersi teraz już bardziej po bokach niż sutki, te tylko przy dotyku ale to też jest tak że jednego dnia bardziej a drugiego mniej, dzisiaj np o 5 rano obudziły mnie mdłości ale jeszcze nie wymiotowałam :p i dzisiaj na zakupach w Auchan też mnie mdliło ale po powrocie do domu zjadłam kanapke z serem i przeszło a poza tym narazie nic czasem coś zakłuje w brzuszku ale rzadko... ogólnie gorzej się czułam jak się dowiedziałam ze zaciążyłam bolał mnie krzyż, śpiączka ale już mi raczej przeszła, ból brzucha, podwyższona temp. oj sporo tego było też mnie zemdliło 2 razy od razu wiedziałam że coś inaczej :)
 
acha i najważniejsze wogóle nie mam apetytu na nic, gdzie nigdy mi go nie brakowało wręcz jak bym mogła to bym nie jadła :) ale sporo piję bo ciągle mnie suszy :)
 
reklama
lucy- to wszytsko minie:-) Jednym przechodzi szybko u innych trwa to troche dłużej... Juz nie długo będziesz cieszyć sie brzuszkiem i pierwszymi kopnięcia maleństwa:tak::-)
A teraz dbaj o siebie tak jak mówi pełna wszystko jest na dobrej drodze:-):happy:
Pełna a Ty jak sie czujesz ? Jak tam twoje maleństwo?
 
Do góry