reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

reklama
Hej laski,
ja jestem mega chora, wczoraj miałam 37,9 stopni, wziełam apap i mi spadła tempka, ale boli mnie gardło, mam giga katar, dziś idę do lekarza, mam nadzieję że to nic poważnego

Agusiaks a to ci wody płodowe zrobiły niespodziankę, powodzenia!!!
 
Właśnie dostałam smska od Sun, przełożyli jej cesarkę do max. 30 kwietnia, jutro po usg będzie wiedziała więcej
Agusiaks pisała o 7 rano do Sun, że jest pod oksytocyną, ale ma za małe skurcze i może będzie miała cesarkę
 
Ostatnia edycja:
Pełna wracaj do zdrowia. Jak masz to bierz rutinoscorbin czy wit c. Na gardło tantum verde spray . Kurcze trzymaj się !
Mi się dzisiaj śniło, że miałam cesarke i urodzila się dziewczynka, za każdym razem sni mi się dziewczynka , a synus przecież ma być:)
 
Agusiaks powodzenia!

Nie doczekam pierwszego miejsca na liscie porodowej. Jutro mam cesarke!!!!!!!!! Jestem przerażona!!!!!! Lekarze postanowili o wcześniejszym rozwiązaniu ciazy, ze względu na skaczace wyniki cholestazy. Jestem w szoku, mam obawy. Choć z drugiej strony te 6 dni nie zrobiłby wielkiej różnicy. Mialalam ja zaplanowana na 29 kwietnia. Z usg wynika ze chłopaki ważą po 2400 i 2200 g. Trzymajcie za nas kciuki. Ja wciąż staram sie pozbierać myśli. Bardzo sie boje.
 
Eevlee powodzenia !!! Nie martw się kochana, jeny same cesarki ;-)

A ja byłam u lekarza, mam zapalenie zatok i gardła, dostałam antybiotyk i inne leki na receptę, mam nadzieję że szybko mi to pomoże, wyglądam tragicznie, jeszcze tak chora chyba nigdy nie byłam :baffled:
 
reklama
eevlee, agusiaks- dziewczyny trzymam kciuki mocno bedzie dobrze zobaczycie:-)

Ja dzis cały dzien na dworze, teraz z mezem zrobilismy sobie grilla:-)pyszna kiełbaska:tak:
Co raz bardziej dopadaja mnie mysli o porodzie:baffled: Oby to nie była depersja przedporodowa:sorry2: dziewczyny jeszcze mam dużo czasu a już boje sie panicznie:szok: Ale z drugiej strony chciałabym juz miec Bartusia przy sobie i móc go tulac i chodzic na spacerki:-D:tak:
pełna- wracaj szybko do zdrowia...
 
Do góry