reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

No i mamy skierowanie do dermatologa i alergologa :baffled: To jednak nie jest od śliny :wściekła/y:
Dziś Nataszka zaczęła tak jakby raczkować, z pozycji do raczkowania kuca na stopach, podskakuje do przodu, potem przesuwa rączki i znowu podskakuje , jak żaba :szok:
 
reklama
Pełna mam nadzieję, że wykryjecie na co mała się uczula

Ala
Ty nie zazdrość tylko idź do kliniki i rozpoczynaj starania ;-)

Ja dziś byłam u lekarza. Wizyta 7t0d według OM. USG wykazało zarodek CRL 0,692 cm z bijącym serduszkiem :-D Wiek ciąży według USG to 6t4d.Termin z OM to 28 października a według USG 1 listopada, ale wiadomo, że potną mnie w październiku ;-)
 
A to z dzisiejszej sesji foto - 1658332_658795720822235_1761263659_o.jpg
 

Załączniki

  • 1658332_658795720822235_1761263659_o.jpg
    1658332_658795720822235_1761263659_o.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 41
gnagna jeszcze raz gratuluję :tak: Pisz nam na bieżąco jak się czujesz
lilonka widzę że profesjonalną sesję zafundowałaś maluchom. A ile taka "przyjemność" kosztuje? ;-)
Smerfy jak zwykle słodkie, choć Ci powiem że Twoje zdjęcia wiosenne lepsze. :tak:
pełna a jak z małą byliście już u specjalisty?

A moja tarczyca daje mi się we znaki. Terminy na NFZ za dwa miesiące, więc się umówiłam w piątek.
Nie wiem co mi powie, tylko się boje co będzie jak mi każe przestać karmić, bo czytałam w necie że przy lekach na nadczynność nie można...
 
Agusiaks - sesje wygrałam w konkursie walentynkowym :-) Mam nadzieję że tarczyca się uspokoi, a Majeczka będzie mogła korzystać z cycusia jeszcze jakiś czas. Moi właśnie kończą spagethi. Zastanawiam siE czy oboje wlezą do.pralki ;-)
 
reklama
lilonka fajną nagrodę wygrałaś, będzie super pamiątka :-) Pokaż jeszcze jakieś fotki :tak:
A Twoi sami jedzą spaghetti? Rękami? Ja takich rzeczy jeszcze nie daję Majeczce, tylko np. ziemniaczki czy kanapeczki
A Ty mówiłaś kiedyś ze od kwietnia wracasz do pracy a to już niedługo, czy coś się zmieniło
Dziewczyny a co u Was? Pełna, ysia. nowa hop hop :-D
A eevlee to już się dawno nie odzywała
 
Do góry