reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Hey ;-) chciałam się tylko pochwalić...zasłoniło się 12komórek i będą hodować je do stadium blastocysty ;-) będziemy mieli dużo dzieci haha :-D

Miłego dnia;-)
 
reklama
Hope super wieści, bardzo sie cieszę kochana :-)
nowa to może faktycznie idź do lekarza, a masaż piersi w tym miejscu tuż pzred karmieniem nie pomaga, żeby mleko stamtąd zleciało?
A moja maruda właśnie śpi na brzuszku i wietrzę jej pupkę :-)
Musimy zacząć sobie nastawiać budzik w nocy, bo dziś się sama nie wybudziła do jedzenia i spała od 23 do 5 rano :szok: Aż się przestraszyłam. Ja miałam dzwonić po panią od laktacji, ale wczoraj miałam wizytę położnej i powiedziała że ładnie już sutki zaleczyłam i że od dziś moge zacząć karmić piersią. Górna część piersi mnie bolała, to powiedziała żeby tuż przed karmieniem robić ciepłe okłady w tym miejscu albo polewać ciepłą wodą i masować żeby się kanaliki mleczne otworzyły, no i pomogło :-) Dziś już o niebo lepiej. Także dziś zaczęłam z powrotem kamić piersią, emek mnie namówił żeby jednak używać od razu nakładek, żeby mnie znowu nie bolało, mała pięknię ciągneła, jej to chyba wszystko jedno co ciągnie, byle mogła possać. Ciekawe ile będzie przesypiać jak sama ciągnie z piersi - w szpitalu budziła się co ok 3 godziny, a jak piła z butelki to jednak dłużej mogła pospać, chyba bardziej się najadała.
A ja coś ciągle nie mogę odespać tego szpitala...
Jane śliczny bąbelek
 
Ostatnia edycja:
Ewirut dziękuję, bardzo dobrze się czuję, o cc już praktycznie zapomniałam, czasami jeszcze rano jak wstaję to odczuwam ból,ale do zniesienia, psychicznie już tez super, najbardziej ciążył mi ten ból przy karmieniu, ale teraz czuję się jak nowo narodzona :-) fajnie być mamą i mieć takiego maluszka, słodziaka, mogłabym ją ciągle całować, najlepsze są te mimowolne uśmiechy, dziś do niej mówię " kochana córunia, tak nam pozwoliłaś się wyspać" a ona uśmiech na twarzy jakby rozumiała co do niej mówię :-D
W poniedziałek emek już idzie do pracy, szkoda, tylko kilka dni jesteśmy razem i nie wiem jak sama się ogarnę, bo tak jednak on wszystko przynosił, podawał, a samemu to inaczej będzie...
Z hemoroidami nie pomogę, bo nie miałam
 
Pełna- dasz rade silna kobietka i sprytna z Ciebie:tak: Z reszta czego sie nie robi dla takiego maleństwa kochanego:tak: A dzieciaczki rozumieja co sie do nich mówi:-):-D
Ciesze sie bardzo , że jest juz ok i nic nie boli:tak:
Trzymaj sie kochana:-D
 
Hope - pięknie kochana :-) drużyna piłkarska Ci się szykuje :-) To kiedy transfer? Kciuki cały czas w zaciśnięte.

Pełna - ja nie wybudzałam. Smerfy w sumie budziły się dość regularnie - co 3 godziny. Ale teraz Maciek potrafi spać od 20 do 5 rano. Najważniejsze jest czy Nataszka będzie dobrze przybierać na wadze. Jeśli tak to nie ma potrzeby zmieniać jej rytmu.

Agusiaks - piękna panienka z Majeczki i no i całkiem spora :-)My mieliśmy mieć szczepienie tydzień temu, ale z powodu urlopów nam odwołali i idziemy dopiero w czwartek. Na razie relaksujemy się na spacerkach i wdychamy górskie powietrze ;-) no i dajemy się wykazać dziadkom :-)
 
Pelna to faktycznie malutka daje wam pospac. Olek dzisiaj obudzil sie o 23.30 i do 1 karmienie i usypianie, potem 3 do 4 i nastepna od 5.30 :) za to w dzien ladnie spi, chyba odsypia sobie nocki tylko co z nami? Mam z nim problem z odbijaniem bo nie zawsze chce mu sie odbic a potem mam wrazenie, ze jak go klade to sie meczy, chociaz polozna powiedziala , ze dzieciom karmionym piersia nie musi sie odbijac. To co sie dzieje z moja piersia to dziwne jest, nie jest bolesna , nie ma grudek, ja nie mam goraczki, pokarm wyplywa ladnie, tylko te czerwone plamy na niej sa dziwne. Biore ibuprom zeby dzialal przeciwzapalnie, moe zniknie.

Pelna skad wiedzialas , ze, pokarm ci zalega?
 
reklama
dzięki dziewczyny ja też się cieszę jak głupol, że już tak rośnie mi fasolka:-D
pełna mimo, że doświadczenia nie mam ale pamiętam jak siostra miała małe jeszcze dzieciaczki i mówiła, że odchodzi się od karmienia co 3 h tylko na żądanie. Szczególnie jak dziecko ładnie przybiera na wadze to po co sobie i jemu kłopot robić? Ale jak mówię doświadczenia nie ma więc lepiej mamusiek słuchaj :-p no i super, że już tak cię nie boli.

hope ale super wiadomość, widziałam, że tak będzie:tak:
 
Do góry