reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Pelna duzo wolniej leci ze smoczka calma medeli. Dziecko musi wlozyc w jedzenie tyle wysilku co przy cycaniu. Super ze jestes juz w domu.
 
reklama
Pelna, super ze jestesci juz w domku i ze taki glodomorek z Twojej corci :-)

Co do smoczkow i butele, u nas mimo iz mam z roznych firm- dr brown, philips, medela, nasze maluchy najbardziej zaakceptowaly Lovi. Smoczki stosujemy od 0 do 3 miesiecy i ladnie z nich jedza. Mleko sztuczne jest jednak nieco gestsze niz mleko matki, dlatego musza sie troche nameczyc ciagnac.

Lilonka, nasze szkraby 2 tyg temu mialy dlugosc 58 cm. Ubranka nosza na 62 cm :-)
 
Hey :-D

Ja tylko szybko....jutro mam punkcje a mąż biopsje.
Mój estradiol wczoraj wyniósł 3420 endo 13...z tych dużych pęcherzyków jest 10 wielości 18-19 i bardzo dużo mniejszych,których prof nie wpisywał na kartę ale mówił,że jeszcze urosną i będzie ich więcej....najważniejsze żeby były pełne...mi tylko potrzeba dwóch pięknych zarodków,które się przyjmą:-D

Jutro dam znać co tam pobrali....
 
Agusiaks Majeczka cudnie wyglądała, jaka panienka z niej :-)
ja powoli dochodzę do żywych, mała budziła się co 4 godziny więc trochę doszłam do siebie, odsapnęłam, od razu lepiej, jutro o 9 przychodzi do nas położna środowiskowa
Hope kciuki zaciskam
 
Hej Dziewczyny,
Pełna, wszystkiego najlepszego dla Was.
Hope, trzymam kciuki za jutro i czekam na wieści &&&&&&&&
Agusiaks, Majeczka jest prześliczna!
Jane, jak tam wizyta?
Kasiulekk, Ty w końcu wczoraj nie miałaś? Kiedy idziesz?
 
Hope ściskam kciuki za Ciebie i za Twojego mężulka!!!! Z tylu jajec na pewno będą piękne zarodeczki
Agusiaks, Twoja córcia cudna jak mała baletnica :tak:
Pełna, cieszę się, że już w domciu jesteście. Całuj Nataszkę bo piękna z niej kruszynka ;-)

W ogóle dziewczyny fajnie piszecie o swoich dzieciaczkach, pewnie dlatego że tak długo czekałyście na swoje szczęścia. Ostatnio koleżanka stwierdziła, że pierwsze tygodnie z dzieckiem były dla niej najgorszymi tygodniami w jej życiu... nie rozumiem jak tak można powiedzieć :baffled: Rozumiem, że jest ciężko, ale bez przesady....
 
reklama
Do góry