reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Dzwoniłam do niego dzisiaj. Powiedział, że jeśli nie są częste, bezbolesne to mogę brać No-spę i magnez, a może powinnam zwolnić tempo i to wystarczy. Jeśli będą bolesne lub częste to mam przyjechać.
 
reklama
czesc!

po wizytowo standard Bąbel- nietoperz, głowka w dole buzinki nie zobaczylismy. Waga uwaga 1327g:D:Dszyjka na razie stanela ale za 2 tyg.mam kontronle usg szyjki i jak co zakladamy pessar:/dzisiaj nie jestem w ogole zadowolona z wizyty doktorek robi wszystko na odpiernicz i strasznie mnie to wkurza... tak to od 2 nocy spie tylko troche i marze zeby w koncu sie wyspac!
a co tam u Was?mamusie rodza na potęge i cisza nastała na forum:p:p
 
dzieki laski
sexik zaliczony:)
pełna badania robimy jakos po 14 bo ja mam po 10cyto do odbioru i wizyte u stomatologa, ortodąty i po tym jak wszystko zalatwimy bede dzwonic i sie umawiac bo tyle mamy na glowie teraz
 
paulina- tak jest w tym okresie ciązy macica sie rozciaga i dlatego tak odczuwasz :) A, że nie czujesz ruchow dzidzi kazedgo dnia to nie musi oznaczać zaraz coś złego. Dzidzia po prostu sobie spi :-D
Tak potwiedzam dbaj bardziej o siebie dużo odpoczywaj:tak:

Kobietki Ja dzis sobie uswiadomiłam , że jeszcze 15tyg i Bartuś bedzie z nami. Masakra jak te tygodnie szybko płyna , a pamietam jak dzis jak był 5 tydzień i lekarz potwierdził , że stał sie naturalny cud. To był najszcześliwszy dzien w moim życiu:-)
 
No Ysia mała to już kawał babki :-) Moja też już pewnie będzie tyle ważyła albo i więcej :szok: A jaką masz tą szyjke długą że chce ci pessar zakładać?
Ewirut masz racje ten czas tak szybko leci, ja już za 10 tygodni będę tulić Nataszkę, troszkę mnie to przeraża :-D
 
pełna - ja juz nie moge sie doczekac ale równiez mnie to przeraza . Najbardziej boje sie , ze nie bede słyszała kiedy sie obudzi w nocy , bo ja mam strasznie twardy sen, albo , że bedzie głodny, bo Ja nie bede wiedziała kiedy trzeba nakarmic:szok:
 
reklama
kwiatuszekq- Ja też lubie miec gości :-)
W niedziele byli u nas moi rodzice i siostra ze szwgrem fajnie tak po siedziec z rodzinka :-)
Jedyne czego nie lubie to takich nie zapowiedzianych gości , bo zawsze lubie byc przygotowana na gości miec jakas sałatke , ciacho, żeby móc cos postawic na stół jak przyjada. A nie zawsze jest tak , że w weekend robi sie jakas sałatke czy piecze sie ciasto czasem nie ma na to czasu albo po prostu ochoty.
 
Do góry