reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Gingerka- witam serdecznie:-) I gratuluje babelka w brzuszku :-D:tak:

Oj dziewczynki , ale upał:szok:
U mnie cos nie ciekawie nie wiem czy to normalne , ale bola mnie potwornie jajniki jak na okres? czyżby to juz sie zbliżało:confused::szok:
 
gingerka to widzę,że Ty płodna kobieta jesteś :-)

Ewirut teraz to już może się w każdej chwili zacząć, więc nie szukaj objawów :-)

Katrina mam pyt, ale to na g ;-)
 
hejka :)

4 miesiące za nami :-)
Melka zrobiła nam dziś niespodziankę i zaczęła się obracać z plecków na brzuszek i z brzuszka na plecki:-)
śmialiśmy się z D że powera po marchewce dostała:-D bo dziś pierwszy raz pare łyżeczek dostała:-D


witam nową koleżankę do pogaduszek ;)
i wszystkich pozdrawiamy, miłego wieczoru :)
 
A moja Lily dzisiaj przeszła sama siebie :szok: Nie dość ze wstala wcześnie to spała w ciagu dnia tylko 3 x 10 minut :baffled: Jesteśmy wykończeni dziś oboje z P

witam nowa mamusie:tak:

ide spać ledwo żyje Dobranoc wszystkim
 
To zdrówka dla Amelki :-) I gratuluję obrotów:-) Moja leży jak kłoda... Odkąd z nią ćwiczę, to zaczęła troszkę na boki się przekręcać, ale tylko w ostateczności :-) Jak nie musi, to sie nie przekręci :-) No i jak zasypia, to na bok zaczęła się odwracać, więc jak dalej będziemy ćwiczyć, to może zacznie się obracać :-) Leń mały :crazy:
A jak Amelka zareagowała na nowe jedzonko?? :-) Mnie się wydaje,że Ona będzie tak jak moja Bianka pochłaniać wszystko :-)

edith..

Liluu współczuję Wam i Lili, bo też się pewnie męczyła :-( Śpij dobrze :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wieczornie po kilku dniach nieobecności. lece nadrabiać.

dzisiaj upały straszne Olek miał problemy z zasypianiem i w dzień i wieczorem. ciekawe jak nocka minie
 
Do góry