reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Paula szkoda ze negatywny :-p

Pan sie namieszkal bo kasy nie ma a ja nikogo za darmo trzymać nie bede !!!!!

lily nie wiem o co ale chyba przez te duchote:crazy: szkoda mi jej
wlasnie zasnęła oby na dłużej bo po przednio 10 mint spała biedulka
 
reklama
LiLuu to musiałby być cud, żeby był pozytywny... no, ale tak jak mówisz- szkoda :blink: aleeeee tabletki odrzuciłam, więc kto wie co się teraz wydarzy, bez szaleństw, ale może jakaś "wpadka" :-p
A no co Ty, Tobie też nikt nie daje, więc dlaczego on miałby mieszkać u Ciebie ku chwale ojczyzny, albo za dziękuję :tak:
Biedna Lily... dorosłego męczą upały,a co dopiero takiego malucha :baffled:


U mnie zaczyna się chmurzyć, wiec pewnie burza nadchodzi... U K już piorunami podobno wali, więc kwestia czasu kiedy i do mnie dotrze :tak:
Potargano mi rajtki :laugh2::laugh2::laugh2: Przed momentem usłyszałam muzykę na zewnątrz, wyglądam przez okno, a tam jakiś młody synuś gra na akordeonie "Zagraj mi piękny cyganie" a jego słowa brzmiały mniej więcej tak: "tialala lalala laaa tiala lala..." :laugh2::laugh2: Czego to się ludzie nie chwycą dla kasy... I tak chodzi popod okna i czeka aż ktoś mu coś rzuci :-p
 
Czesc dziewczyny:)Wkoncu usiadlam troche do kompa..tak probuje nadrobic co naskrobalyscie ostatnio ale biegam miedzy toaleta a chorym Igorem:(U mnie juz troche lepiej..zaczynaja sie te wymioty troche wyciszac ale jeszcze te ciagle mdlosci dokuczaja..do tego w przyszlym tygodniu czeka nas przeprowadzka....wszystko fajnie,ciesze sie bo wiekszy dom ale znowu to pakowanieeee..masakra...Caly czas czekam na termin scanu...tutaj to nie tak szybko..doslownie straszne..tak juz bym to malenstwo zobaczyla,a tu trzeba dalej czekac..no nic sie na to nie poradzi.liluu u nas tez wyjatkowo duszno dzisiaj..bylam w przychodni z synkiem to ledwo dolazlam taka parowa na dworze..nie ma czym oddychac..Paula trzymam kciuki zebys szybciutko zobaczyla dwie kreseczki na tescie..;-);-)
 
Dziewczynki ja dzis jestem wykończona... ten upał mnie wykończył... Ale udało mi się złożyć wniosek o ten rodzicielski:-) A później pojechalismy na zakupy i kupiłam sobie krótkie spodenki, takie przed kolano i 2 t-shirty :-)

Jutro wyjeżdżamy do teściów, a tam nie ma neta, więc nie będzie mnie tak gdzieś do poniedziałku, dopóki do mojej mamy nie dotrzemy, bo tam juz neta bedę mieć :-)
 
Asiu nie dziękuję, bo przy częstotliwości naszych spotkań z Puzlem będzie ciężko, no ale zobaczymy- puki co ciśnienia nie mam ;-) ale myślę, że za niedługo poważnie porozmawiamy o tym z K ;-)
A Ty jak się czujesz tak na ogół?
Zdrówka dla Igora :*

Rozia miłego wypoczynku :* :-)
 
reklama
Do góry