reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

ja dzisiaj chyba zdechne ... juz jest Afryka a przecież nawet 10 nie ma. Matko święta jaka będzie HICA. Ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!:hmm::hmm:

Pamela - na pocieszenie dzisiaj ma byc 35 stopni tylko niestety u nas odczuwalnie będzie dużo więcej bo to nie klimat jak we Włoszech ;-)

Liluu - jak tam nocka? ... o której terrorystka poszła spać? ... jakiej firmy masz aspirator do noska? ... głośne pracuje ?
 
reklama
Witam :-)

Jak miło poczytać o tych waszych maluchach, czasem aż sie łza kreci ... Ale aż sie boje pomyśleć czy moje bedzie też takim negocjatorem, kombinatorem itp. ...

Ja jeszcze nie mam pieluszek wiec może skusze sie na takie pieluszki:tak:

Tak tak u nas też grzeje masakrycznie...

Słonecznego dnia buziaki:-D
 
Dzień dobry :-)

Wczorajszy dzień chyba wymęczył naszą Gwiazdę, bo dzis na pierwsze karmienie po nocy obudziła się o 8:45 :-) Ale wszyscy bylismy wykończeni wczoraj, ale było na prawdę fajnie :-)

pamela zazdroszczę Ci tych Włoch :baffled::baffled::baffled:

Liluu czytałam,że wczoraj mała przespała Ci ładnie całą noc, a dziś ?? I o której zasnęła ??


Wczoraj czytałam wczorajszy dzień i dzis nic nie pamietam :baffled:

Martuś a nieda rady do jakiegoś innego ortopedy?/ Może podzwoń jeszcze po innych lekarzach...

Miłego dnia :-)
 
hejka

upał w pełni, D rano sprawdzał temperature i w słońcu pokazało 40 stopni:eek:

Paula mój smalczyk się nie nadaje do bikini:-D
Pamela oj poleżałabym sobie na plaży we Włoszech aaach
Rozia miłego urlopowania :)
MałaMi nie masz lekko w tej ciąży :( ale jeszcze troszkę i maluch będzie z wami, tulę, trzymaj się
 
Rozia no niestety :-:)-:)-( inni nie znają sie na tym tak bardzo a Ci lekarze do których ginka dała namiar ,współpracują razem z nią w tym samym szpitalu

Truskawka nooo moja mama powiedziała ze mnie zawsze coś sie czepnie !!!! normalnie jestem urodzona pod najszczęsliwszą gwiazdą :wściekła/y:
 
Zazdroszczę wam tego lata :no: U nas masakra pochmurno plus zimny wiatr ech mówić sie nawet ńie chce

tak wogóle to,witam was wszystkie

Lori aspirator chodzi dosyć głośno ale moj ma wbudowane melodyjki :-) Tak ze słychać głownie muzykę firmę poszukać muszę bo to jakies nieznane dziamdziolstwo ;-)
A Lily poszła spać ok 20 i spała do rana tylko do północy jadła co godzinę

milego dńia wszystkim
 
Liluuu czyli nie tak najgorzej :-) czyli jednak ta pora kapieli coś tam dała :-) A możesz też spróbowac jej jakąś kaszke na noc dawać, to może zupelnie Ci będzie spała :-) Oc zywiście jeśli Ci nie przeszkadza,że do tej północy tak ma, to nie, ale wiesz, w razie "w" zawsze możesz takie cos spróbować :-)
 
Hello :cool2:
U mnie skwar, że hej
:-p w słońcu 43,3’C także plażing, smażing :laugh2::laugh2:


Martuś maleńka trzymaj się :*
A nie ma jakiegoś innego ortopedy, może nawet w innym mieście, tak aby można przeprowadzić konsultację wcześniej? Niemożliwe, żeby nie było innych którzy znają się na temacie… Może warto pojechać do innego miasta
:tak: Nie mówię nie wiadomo jak daleko, ale gdzieś do sąsiedniego miasta...

Pamela u mnie pogoda dorównuje tej włoskiej- nareszcie
:-) tylko morza brak :-p

Truskafffka oj tam oj tam
:rofl2: jakby co to się podtopi troszeczkę ;-) ale na pewno przesadzasz z tym smalczykiem :tak:

LiLuu dorośleje Ci Lily
:tak: śpi coraz lepiej (nie zapeszając) :-)


Chłodzącego, lekkiego wiaterku życzę :*
 
Rozia ja wole w nocy jej cycka dawać :-) Bo w ciagu dnia juz je dwa posiłki i cycek żadko w użyciu za jakiś czas zacznie jajko na kolacje dostawać ale to jeszcze mamy czas ;-)
Paula dawaj te pogodę tutaj do nas
 
reklama
Liluu ale mnie nie chodziło o noc, tylko o kolację ;-)A jak Ci sie w nocy obudzi, to wiadomo,że cyc najlepiej:-) Wiem,że niektóre mamy daja na kolację kaszkę, żeby jedzonko było bardziej treściwe i żeby dziecko przespało noc. Ja tak nie robie, bo jak powszechnie wiadomo moja jak to m mówi Bianczeska nie ma problemu z przesypianiem nocy :-) Ale w sumie widac poprawe tak??
 
Do góry