reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hejka

o widze wszedzie zaduch :tak:

u mnie dziś od rana czyli od 5.30 już 17 stopni ,całą noc nie spałam ,a wczorajszy dzien mnie wymęczył:-(

Liluu uu to mała wymuszaczka hehe ,ale taka pogoda tez jej dokucza i wcale dzieciom nie ma co się dziwić

Rozia to udanego wypoczynku :-D

Asiu kciukaski za scan ale tam to długo trwa :(((

Ewirut a Ty jak sie dzis czujesz????

Lori???




Ja wczoraj otrzymałam zamówiony fotelik jupiii juz jestem zadowolona hehe, tylko nie wiem czy go wyprac?:baffled:

a i sasiadka wpadła ze ma cos dla mnie po swoim synku jak chce :tak: no iii dostałam 2 wanienki (wiekszą i mniejszą ) ,podgrzewacz do butelek i słoiczków jakby co ,termos,krzesełko do karmienia i nowiutki prawie fotelik firmy Romer od9-18 kg :szok::szok: normalnie w szoku jestem ..... ale to przyda mi sie bardzo :tak::tak::tak:.
2 kompletu pościeli nie kupowałam bo G mama już kupiła nowiutką wiec sie nie wychylam jak chciała to kupiła :-)


a dzis tylko został do kupienia ochraniacz na materac na łóżeczko i wszystko gotowe..yy prawie :-D


o 9 rano wyprawiam młodego na wycieczkę i leżaki ..... z nudów to nie wiem co bede robić
całą noc biodra bolały i brzuch tak dziwnie na dole troche ...wiec cierpliwie czekam ;-)


Miłego gorącego dnia :*
 
reklama
asiczka - na pocieszenie to ja do dzisiaj wymiotuje :confused2: ... w te upały to już w ogóle mi niedobrze :baffled:

Malami - ekstra Ci sie udało z tymi prezentami :) ... ja na szczęście nastepne foteliki będe miała po Matim, ale ten pierwszy sprzedałam w komplecie razem z wózkiem. Ja mam jeszcze kilka wydatków ale to juz z następnej wypłaty min termometr bezdotykowy. Koniecznie muszę o nim pamiętać.

chcecie zobaczyć ubranka dla Lilusi? ... musze je powyciągać z szafy i wszystko na nowo poukładać żeby jakoś wepchnąć karuzelke bo mi pudło stoi na podłodze.
 
Lori, asiczka- współczuje wam wymotów , może to od tego upalu:eek: Teraz juz raczej na tym etapie ciazy nie powinny dolegoac mdlosci..
Liluu- a jedzonko , myślałm ze cos dla siebie , albo dla swojej malej artystki:tak:
Malami- no coż ja nawet nie moge sobie po narzekac do was , bo ja oczywiscie czuje sie swietnie :-D Upał i nie przeszkadza, nogi nie puchna no nic nic.... Batrus w brzuszku szaleje :-D Wiec czekamy na moment kulminacyjny:szok:

U nas juz upał , że ho ho:szok: Ale tak ma byc wkoncu lato mamy za niedlugo:tak:
 
Witam...u nas tez goraco...i to jak...a ja ledwo chodze...jakos mi ciezko...
A tu widze wyprawkowo...super w razie co bedzie kogo podpytac..:-) bo niestety w razie cos bedziemy musieli wszystko kupic..u nas prezentow nie daja.. :-):-) oczywiscie jak bedzie wszystko dobrze...
Dzis mam wizyte po poludniu..wiec moze bede cos wiedziec...juz od rana panikuje..:-( jakiegos stresa przez to mam...
Milego dnia..
 
Ostatnia edycja:
Katrina tutaj jest pierwszy skan w 12 tc a potem w 20 tc i na tym koniec No chyba ze sa jakies problemy

a ja po dentyscie dostałam znieczuleniez dwóch stron bo mi dwa zeby robiła i nie dość ze gebuli nie czuje to jeszcze coraz bardziej mnie chwyta to zamiast puczac i zastanawiam sie jak długo to potrwa :/

zycze miłego dnia
 
ewiru - moje mdłości to skutek uboczny leku na rozrzedzenie krwi, za niecałe 2 tygodnie odstawiam więc mam nadzieje że mi to przejdzie.

Liluu - współczuję wizyty u dentysty :nerd:

Joanna - wakacyjne kciuki za wizyte &&&&&&&&&&&&& wszystko bedzie dobrze :tak:
 
Lori - a to jest lek dozwolony w ciązy nie zaszkodzi dzidzi ?

Dziewczyny co polecacie do jedzenia w takie upaly , bo ja przez ten czas nie mam wogóle apetytu:baffled: I boje sie , że zaszkodze dzidzi tym. Bardzo duzo pije wody kefiru, jem pomidorki w wielkich ilosciach, a reszta wogole mi nie podchodzi:no:
 
reklama
ja proponuję truskawki...dobre na wszystko :-D

hejka ;)

żar znów z nieba się leje ...ale ale...mam wiaaatr w domu hehe
D kupił dwa wentylatory, takie fajne kolumnowe, obrotowe, mało miejsca zajmują a wiatr hula :)

wczoraj wieczorem, siedzę karmię małą na dobranoc...a D przychodzi, klęka i po stopach mnie całuje...myśle sobie..chłop do reszty mi oszalał... a On gada że dziękuje, że porobiłam kostek lodu niewiele mu trzeba do szczęścia

a dzień nam fajnie minął, po 18 jeszcze spacerowaliśmy z małą i Matim, Melka sobie stopólce wystawiała, wywijała..świat podziwiała :)

MałaMi super udało się z prezentami od sąsiadki:tak:
Joanna &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :tak:;-):-)
 
Do góry