reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

ewiru - ja biore te leki w tabletkach i zastrzykach właśnie po to żeby utrzymać ciąże. Wykryto u mnie chorobę antyfosfolipidową i dla tego wcześniej mialam poronienia. Krew robi sie lepka i dochodzi do mikro zatorów. W 30 tygodniu odstawiam tabletki ( przez nie mam mdłości) a w 34 mam odstawić zastrzyki.

ja jem normalnie, spust w ciąży to ja mam że hej. Mój brzuch jest jak dziura bez dna. Ostatnio na te upały zaproponowałam neleśniki z truskawkami i śmietaną. Mąż sie oczywiscie nie najadł i łaził pół dnia głodny aż mu musiałam zagrzać 10 kiełbasek i wreszcie siedział cicho :rofl2:
Ja jem dużo owoców i ewidentnie na to mam teraz ochotę. Słodkie zupełnie mi juz nie podchodzi. Najchętniej piłabym lemoniadę z dużą ilością limonki.

truskaffka - tez mysle nad nad zakupem wiatraka, ale nie wiem gdzie ja bym go miała postawić :dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewirut no ja tez wcinam truskawki mmm jakbym ich na oczy nie widziała :-D:-D:-D i kiwi i arbuza ooooo pyszota no i jakies płateczki na mleku a czasami ziemniaczki kefirek i jajo sadzone mniam ,i kilogramami grejpfruty mogłabym jesc :-D:-D:-D


Truskafffka no ja z prezencików tez bardzo zadowolona jestem :tak::tak::tak:,a T teraz w domku się chłodzisz :-) dobrze Ci ja się rozpływam


ale leze i robie nic ..... G w pracy do wieczora ,Szyma pojechał na wycieczke hihi odpoczywam

Lori a Ty tyle wcinasz??hii szok mi napady głodu przeszły ;-) ale rano bez sniadania ani rusz :tak: a w ciagu dnia owoce ,owoce :-)

moze dzis pojedziemy na kolację z G i mam ochote na pyszną mrożonżą
images



Liluu znieczulenie trzyma kilka godzin :baffled:

AAAAAAAAAAAAA i najważniejsze jutro idę do ORTOPEDY !!!!!!!
 
Lori - przepraszam za to pytanie mam nadzieje ze Cie nie uraziłam. Bedzie dobrze zobaczysz:tak:
truskaffka- no tak przeciez truskaffki:-D:-D:-D
Malami- wlasnie owoce jeszcze najlepiej podchodza w taki upał:tak:

A tak mi sie chce cos kwasnego , z zaraz chyba zjem cytryne:-D
 
Ostatnia edycja:
MałaMi juz zaczyna ustępować ufff dzięki bo juz myślałam ze oszaleje
Lilke nakarmilam teraz spi jz od 11 :tak:Chyba znieczulenie na nia zadziałało :-pOkoło wlasnie sie obudziła i krzyk jak zwykle wrrrrrr

i ja tez zjadałam grefruty tonami :)
 
reklama
witam i ja. czekam na szefa mam nadzieję że łaskawie przyjdzie bo ja mam już dość jego rozgrywek

małami jak udało ci sie załatwić ortopedę. na którą ta wizyta

joanna czekam na info od ciebie i zaciskam &&&&&&&&&&&

ja siedzę w pracy i się nudzę bo pacjentów brak. zajadam się truskawkami i odliczam czas do 19
 
Do góry