reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

lori mozna płacić kartą. ja tam bardzo lubie robic zakupy w lidlu. wczoraj kupiłam np. DUPLO dla chrześniaka na imieniny. maja dobre jakościowo rzeczy. i spożywka tez ok.

szybko ci zleci ten czas. nawet sie nie obejrzysz a młoda będzie po tej stronie. a od kiedy idziesz na L4? mam nadzieję że posiedzi sobie w brzuszku przynajmniej do września. a jak tam duża juz jest?
 
reklama
agnes - na zwolnienie poszłam jakos w 16 tygodniu, przez miesiąc jeszcze pomagałam zdalnie z domu chłopaczkowi który jest na zastępstwo, a teraz juz nie. Głowę mam zaprzątniętą kopniaczkami i kompletowaniem wyprawki :-p Ja to bym nawet chciała w sierpniu urodzić żeby jeszcze załapać się na słoneczko i pokarmić cycusiem w leżaczku na działce :-p
.... nie mm pojęcia jaka duża teraz jest, dowiem się w poniedziałek :-).... 3 tygodnie temu miała 450 gr


edit:
mam upatrzonych kilka rzeczy które chce w najbliższym czasie zakupić

http://www.fabrykawafelkow.pl/zabawki-z-gryzakiem/79-zyrafa-sophie-vulli.html
http://www.fabrykawafelkow.pl/do-karmienia/1336-poofi-poduszka-wielofunkcyjna-do-karmienia.html
http://www.fabrykawafelkow.pl/kocyk...iecinnego/1337-duzy-miesisty-kocyk-poofi.html
http://www.fabrykawafelkow.pl/zabawki-z-metkami/637-przytulanka-sis-z-metkami.html

ostatnia lalka ma być prezentem od Mateuszka

i może taka książeczka http://www.fabrykawafelkow.pl/ksiazeczki-/1463-dwustronna-ksiazeczka-kol-baby-play.html to wyjdzie mi wtedy przesyłka za darmo
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny:)widze ze cisza na fb to wpadam tutaj do was:)Pogoda nawet fajna tylko ze sil brak:(Lori kochana dawno sie nie spisalysmy...mnie dlugo nie bylo..ale gratuluje ci serdecznie!Fajnie wiedziec ze tyle dziewczyn wkoncu bedzie mialo upragnione fasolki:)A za cala reszte staraczek trzymam mocno kciuki!!!

Ja osobiscie od kilku dni czuje sie tragicznie...od wczoraj nie odchodze od kibelka..przytulam sie srednio raz na dwie godziny gdzie nonstop czuje mdlosci..flaki juz mnie bola od tego:baffled:ale jak to moja babcia mawiala "cierp cialo cos chcialo"Przy poprzednich ciazach mialam sielanke takze tym razem odwrotnie...uhhh..mam nadzieje ze to szybko minie..bo ja nawet jesc nie moge wiec jak tu odzywiac dzieciatko:szok:????????masakra poprostu..
 
lori wrzesień tez potrafi byc ładny, nawet październik. ja jak urodziłam Olka to było u nas 19 st. i tak się przez 3 tygodnie utrzymywało się. no ale malutka przyjdzie na świat jak będzie jej czas.

zakupy bardzo fajne. o żyrafce słyszałam wiele pozytywnych opinii, o poduszce do karmienia też. no lalka prezent od brata super.
 
agnes - mam wizje że ta lalka to bedzie taka jej ulubiona przytulanka którą będzie chciała wszędzie zabierać ... no zobaczymy tylko czy Lili podzieli tą moją wizję :rofl2: .... ale prawie 400 zł nie moje na te duperele różne :confused2: .... ja pamiętam że w zeszłym roku w październiku sypał śnieg bo wysyłałam zdjęcia do Rumunii bo u nich 40 stopni wtedy było :crazy:

asiczka - pewnie szybko Ci przejdzie, ja mam niestety mdłości do dzisiaj ale idzie się przyzwyczaić :blink:
 
no fakt padał śnieg. mam nawet zapisane w Olka kalendarzu. miał wtedy prawie 3 tygodnie. ale po 2 dniach minęło i znowu słońce u nas świeciło
 
lece po Matiego do przedszkola i do taty na obiad a potem może zabiorę go na kulki bo z roweru to chyba nici. Lunie zaraz jak nic.
 
KOBIETKI MOJE CHYBA Z FB ZNÓW TUTAJ SIE PRZENIOSLY :-p:-p:-p:-p :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: WIEC TERAZ TUTAJ I JA BEDE PISAC :-p:-p:-p:-p
ROZIA ja ćwicze z ewą ... codziennie sie staram ćwiczyc . robie skalpel ale niebawem wlącze do ćwiczeń killer ;-) efektów jeszcze nie widze bo to dopiero po miesiącu .........ale patrząc na strone Ewy i zdjęcia dziewczyn to nie ma wątpliwości- DZIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lori ale zlecialo... z gorki teraz juz bedzie :-):-):-):-)

Viola juz tylko 2 tygodnie do urodzin Antosia :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::-):-):-):-) szoooook !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
napisz jakie postepy robi antos ..... chodzi juz ?????????? bo nie wiem czy cos pisałaś na ten temat :tak::tak::tak::tak:

PAWELEK ZROBIŁ DZIS SAM DWA KROCZKI ..... TRZYMAŁ SIE FOTELA PUŚCIL SIE I POSZEDL DO STOLU :szok::szok::szok::szok: TAKIE OCZY MIALAM hihihi :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

postaram sie byc juz na bierząco z wami.. jak nie bede pisac do bede czytac :-):-) bo znow wiecej zamowien na raz.... jak sie robi juz luźniej to nagle wysyp zainteresowanych :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witam wszystkich cieplutko:-)
Ale tu ruch jak sie zrobił, nie bylo mnir tylko od wczoraj popoludniu a tu tyle do nadrobienia:szok:

U nas dzis piekna pogoda słonko świeci ale wiaterek wieje:-p
Ja dzis byłam na badaniu krzywej cukrowej...po wypiciu tego był strasznie o mały włos nie zemdlałam i mialam straszne odruchy wymiotne ale to w pierwszej godzinie siedzenia a potem juz przeszło.... Dziwiłam sie , ze tak sie czuje:szok:
Czy to może oznaczać , że mam cukrzyce ciążową?

Pozdrawiam cieplutko:-D
 
reklama
ewiru - to może oznaczać że Cię zmuliło :-D ..... a tak poważnie to każda dziewczyna inaczej reaguje. Jedna nic nie czuje a drugiej robi się słabo ;-)

Ilona - no to gratuluje pierwszych kroczków ... zolniacha z Pawełka. Mati puścił się i przeszedł cały pokój dopiero na roczek.
 
Do góry