reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hej :-)

Jestem Dziewczynki, jestem ;-) niestety nie utknęłam u K, a szkoda.... ;-) Jakoś nie wiem co pisać, dlatego tylko Was czytam :tak:
Po spędzeniu czasu u K jak zawsze wspaniale :-)

Miłego Dnia :*
 
reklama
Dzień dobry :)

siedzimy sobie z niunią, ale coś czuję że panienka niebawem ślepka zamknie bo ziewa już nieziemsko :p

lori zakupy super, najbardziej podoba mi się lala:-):tak:Mam nadzieję że MAti nic nie złapał w przedszkolu &&&&
Asiczka biedulko, trzymaj się. Polecam na mdłości tabletki z imbirem-mamarim
Ilona No to Pawełek Cię zaskoczył :-):-):-) :-)Brawa dla małego dużego mężczyzny:-):-):-):-)
Ewirut to nic nie znaczy ;) po prostu badanie mało przyjemne. Trzymam kciuki za wyniki :)
Lilu ehhh... a podwyżka powinna być no ale tak jak piszesz..nie podoba się to sruuu...:confused2:
Dziama no to upierdliwa tym razem @ ...ale może za to się cosik ureguluje i po ślubie szybko II zobaczysz ;)
matkooo to już tylko 3 dni :-)
MałaMi czyli wielki dzień za wami :) teraz wypoczywaj jak najwięcej :)

pozdrawiam wszystkie :)
 
Witam was

ale u nas pogoda do ...... :wściekła/y: Moge spać cały dzień a i tak sie nie wyspie
wiec Lilka spi to i ja koło niej leże wczoraj troche za dużo zrobiłam to dziś wypompowana

dziama ale franca uparta nie miała kiedy przyjść ale tak to juz jest

marta odpoczywaj bo nie długo ci sie zacznie ;)

Lori kciuki zeby sie nic u was nie rozwinelo :)

truskfffka i rozia ale wam zazdroszczę waszych aniołkow ;)

katy hop hop :) mam nadzieje ze sobota aktualna ?

yyyyyyyy i wiecej nie pamietam całuje mocno :*



aaaaa Paulus nasz kofffany ;) ty juz w domku?
 
witam i ja kochane

ja znowu do wieczora w pracy wegetuję. maskara jakaś. pacjentów mało i idzie na głowę dostać. musze pilnie znależć inną pracę bo tutaj kaplica

liluu tak jak dziewczyny piszą. żółtko co 2 dzień w 7 miesiacu. ja zaczęłam jednak wcześniej i nic nie było. teraz juz nawet zjadł całe. zrobiłam mu na parze z ziemniakami i nic się nie dziej.

dziama o juz tylko 3 dni. ale to zleciało. mam nadzieję ze @ szybko cię opuści i w pełni będziesz się cieszyc tym dniem

lori u nas rumień tez panuje. no i niestety jak wyjdzie to juz dziecko nie zaraża. ale spokojnie nie musi was to spotkac

u nas małe postępy. Olek co raz sprawniej się czołga i juz próbuje raczkować chociaz na ogół pada ale ćwiczy więc pewnie lada chwila zacznie
 
agnes - ale przynajmniej się nie przepracujesz ;-) ... faktycznie u was tak ciężko z pracą w twoim zawodzie? ... zawsze myślałam że to "dobry" kierunek. Szukałaś może ofert w kierunku przedstawiciela medycznego?

Liluu - u nas też pogoda masakra. Chwilo słoneczko się przebija, ale czarne chmurzyska krążą i nie daja o sobie zapomnieć ... cały tydzień ma tak być a w sobote miał być festyn w przedszkolu.

truskaffka - bardzo bym chciała żeby mi się też trafiło takie spokojne dziecko jak Amelka :tak: ... jak często wam wstaje w nocy?

Paula - ruszyło u was coś do przodu ze wspólnym zamieszkaniem?

Rozia - ja tez się stresowałam czy będę wiedziała co i kiedy robić w kościele :-p

dziama - wszystko juz dopięte na ostatni guzik?


mała dzisiaj tak się rusza że cały brzuch mi faluje :-D
 
Kurcze mam nadzieje Lori ze bedzie ładna pogoda i festyn sie odbędzie :tak:
U nas teraz dlugi weekend teraz wiec bedzie lało standardowo :eek:

Agnes dziekuje i tobie za podzielenie sie ze mną informacja o wprowadzaniu jajek i takmsie teraz w sumie zastanawiam bo Lily juz trzeci tydzień albo i czwarty zjada codziennie biszkopta z owocami a przeciez tam jest jajko i nic jej nie jest myślicie ze to tak samo jakbym podawała jej jajko czy to sie inaczej traktuje :confused: Kurde głupia jestem juz z tego wszystkiego hihihi
 
hejka

Lori - mały "prawie" siada jak stanie na czworaka i obróci się, wtedy podparty raczka prawie siedzi. Jak go posadzisz, to siedzi. W kojcu podciąga się i klęczy próbując jakby wstać. Myślę, że to tylko i wyłącznie jego lenistwo, że nie chce siadać do tej pory. A niektóre dzieci podobno dopiero z raczkowania siadają, zobaczymy - jest to dla mnie nowość, bo dziewczyny w jego wieku juz chodziły.
 
liluu ja nie wiem jak to traktować. ale moja mama zawsze mnie wyzywa ze nie mam sztywno trzymac się podręczników tylko obserwować dziecko. 30 lat temu jak ja się urodziłam to nie było książek a jakos nas wychowała. ona mi mówiła ze jajka wprowadzała u mnie w 5 miesiacu i całę od razu ze mam sprobować. no to Olek zjadł i bez problemu. ja tam nie jestem matka która sztywno trzyma sie schematu zywienia. mam koleżanki któer tak robił i co dziecki alergicy, problemy z wypróżnianie, jedza tylko zmiksowane jedzenia a żuc nie potrafi mimo iz prawie 2 lata ma. tak więc ty sama musisz zdecydować czy chcesz się trzymac schematów czy sprobowac na właśna rękę cos podac małej

lori no u nas jest problem w zawodzie od jakis 4 lat. do nas w mieście weszła apteka sieciowa, facet prowadził bardzo szeroka i brutalna czasami akcję reklamowa, mega promocje i tym sposobem ludzi zaczęło ubywać. teraz ma ju zu nas 3 apteki i ponoc planuje 4. a reszta pada jedna po drugiej. no więc przybywa ludzi w naszym zawodzie bez pracy

o przedstawicielu medycznym myslałm kilka lat temu jak zaczynałam, teraz ciężko przy małym dziecku. wiązałoby się to z wyjazdami dłuższymi a nie chcę pracować kosztem dziecka.

mam jeszcze w perspektywie prace w szkolę jako nauczyciel chemii ale w szkołach tez ciężko. jak juz ktos się dostanie to trzyma sie tej posady bo wbrew temu co się słyszy wcale tak źle nauczyciele nie mają
 
reklama
Liluu noo masz racje zacznie mi sie niedługo bo suwaczek mknie juz jak szalony :szok:

Lori kupowalismy nowy :sorry2: wiem ze cena kosmos ale tescie dali wiekszą połowę wiec nas to grosze wyniosło :cool2:


Rozia hehe spokojnie doczekam się ;-)

Truskaffka ale Ci dobrze niunia taka grzeczna :-D

ja uprałam czesc wyprawki no i tetrowe pieluszki i reczniki wyschły ale ubranka teraz mam zamiar powiesic bo zrobiłam drugie pranie a tu duppppa leje deszcz :-(

byłam w sklpie i zakupiłam znowu mega duzo owoców :-D:-D:-D:-D teraz wcinam tylko to hihihi i piję jak smook
 
Do góry