reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Melduję się i ja! Mam nadzieję, że jeszcze nie jestem tu wyklęta! Pogubiłam się trochę na tym fb, tutaj jest o wiele czytelniej. Poza tym poczytuję dziewczyny na planowaniu płci, doszkalam się na przyszłość.

Lori, ale twój suwaczek pędzi!!! A wkładki ja polecam BabyOno, w pepco są za 19,90 za 60 sztuk. Są o niebo lepsze niż te z rossmanna babydream, i cena bardzo atrakcyjna. Większe, cieńsze i bardziej chłonne, z większym przylepcem. Najlepsze jakie miałam.

Rozia, ja ćwiczę i daje to efekty.

Przepraszam, ale nie dam rady was doczytać wstecz. Teraz już będę na bieżąco. Buziaki dla wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki dziewczyny za pomoc z wkładkami...jak juz bede przy zakupie to najwyżej mi przypomnicie nazwy :)

ViolaPop - no to nieźle Ci się udało z tą aukcją ;-)

ja na początek planuje pampersy pampersa, a potem będę chciała przejść na dade bo były fajne. Oby tylko pupinki nie odparzyły bo to nigdy nic nie wiadomo.


ja po ciąży planuje chodzić na skłosza (nie wiem jak to się pisze). Trzeba sie tam nieźle nabiegać to może zrzucę co nieco :sorry2:

a mam jeszcze jedno pytanie do mam karmiących cyckiem. Czy po porodzie piersi powiększyły wam się jeszcze o kolejny rozmiar czy sie tylko troche wypełniły, ale rozmiar został?
 
Lori ja jeszcze nie słyszałam,żeby dada kogoś uczulała a na czerwcówkach dużo używa a pampersy i owszem :) A mi położna mówiła,że pampersy uzależniają,że jak zaczyna się od pampersów to niektóre dzieci nie mogą przejść na inne pieluiszki bo one mają w sobie taki środek uzależniający. Ja zaczynałam od happy .
 
Viola - hehe pierwszy raz slysze o tym środku uzależniającym :rofl2:.... przy Matusiu robilam najpierw pampers potem dada to teraz tez tak spróbuje, tylko szybciej wprowadze dade :-p


matko ale się obżarłam śniadaniem ... zaraz brzuch mi pęknie :happy:
 
Witam drogie panie :)

lorinte moje wkładki maja dwa plastry do klejenia i sa wyprofilowane w taka miseczke tak ze jak dla mnie rewelacja za nim na nie trafiłam używałam kilku innych ale mi nie pasowały.
ja po wczorajszym zebraniuntak naprawde to nie wiem nic powiedzieli tylko ze jesli ktoś cieżko pracuje i nie dzwoni ze jest chory często to nie ma sie czego bać No i nas kierowników nie ruszają poza jedna osoba ktora tak naprawde poza tym ze bierze taka sama pensje jak my to roboty ma może 1/4 tego co ja i jest arogancki i wogóle jest na "nie" i on idzie do zwolnienia i teraz słuchajcie tego : ja dostanę dodatkowo jego restauracje do zarządzania :wściekła/y::angry::baffled: Nóż qqqqqqqqqqqquuuuuurwa
powiem wam ze jak wczoraj tam pojechałam to było mi bardzo miło i fajnie sie czułam jednak tęsknię za moimi wariatami :-D W piątek kolejne spotkanie tym razem sami kierownicy :/

zycze wam miłego dnia
 
witam i ja.

jesli chodzi o pieluchy to my używalismy pampersów orginalnych do rozmiaru 3 bo dostaliśmy w prezencie. jak Olek przeszedł na 4 i skończyły się prezentowe pieluchy to przeszlismy na babydream z rossmana i dady. Dady lepsze więc nich się trzymamy

dla zainteresowanych w Biedronce od 23 maja będą mega paki pieluch dada za 50 zł

lori ja w ciąży zmieniłam biustonosze a potem już mi nie urosły. były ciut pełniejsze i tyle
a teraz wróciły do rozmiaru sprzed ciąży niestety
 
Ostatnia edycja:
agnes - pytam bo w tym tygodniu w lidlu będą staniki ciążowe i chce zakupić tylko nie wiem jaki rozmiar :-p

Lilu - a wspomnieli coś o podwyżce skoro dochodzą nowe obowiązki a starych nie ubyło? ... wiesz zawsze warto zagadać bo nic nie tracisz.


tak ap ropo pracy to ja mam plan żeby w czasie l4 i macierzyńskiego ostro uczyć się niemieckiego...oczywiście książki do dzisiaj nie otworzyłam, ale bardzo bym chciała hehe :) ... kurcze nie chce sie wybić z obrotu a w moim zawodzie języki obce to podstawa. Angielski siłą rzeczy się słucha to pół biedy.
 
lori widziałam właśnie że w lidlu będzie kolekcja dla młodej mamy. ja bardzo lubię zakupy z lidla. gdybym była w ciąży to sama zakupiłabym troszkę ciuszków.

na kiedy masz termin lori?
 
hejoo

u nas szal ciał :p aktywny weekend, w sobotę byliśmy z dzieciakami u znajomych (80km jazdy w jedną stronę) pierwszy taki poważny wyjazd z dwójką :p bardzo fajnie było, Starszaki się wyszalały, Niunia pięknie się pokazała z każdej strony :p i pogadała, pośmiała się cudnie i pokrzyczała też trochę haha

w niedziele przyjaciele byli u nas na grillu :)

mała śpi, ja z kawką i ciachem się byczę, ale zaraz biorę się za prasowania, bo cała sterta ciuchów malutkiej czeka...ale sama sobie roboty dowaliłam, bo nakupowałam znowu sukienek, spódniczek, spodenek i innych cudów:-p

Co do ćwiczeń z Ewą...ja dopiero zaczęłam, więc efektów oszałamiających jeszcze nie ma, ale z każdym treningiem widze i czuję że lepiej mi się ćwiczy :) no i jak gadam z kimkolwiek kto ćwiczy z Ewą, to serio..każdy zadowolony :) więc coś w tym jest :p

pozdrawiam Drogie Babulce ;-)
 
reklama
Agnes - ja do lidla nie chodze bo najbliższy dwa osiedla dalej, ale dla tych staników to się nawet karne :-p ... a można w lidlu płacić kartą? ... termin mam na 14 wrzesień, ale lekarz powiedział że będzie dobrze jak dotrwam do 14 sierpnia. Zastrzyki mi odstawia w 34 tygodniu.

Truskaffka - no to nie nudziło wam się w weekend :) .... pogoda była cudna i my też postanowiliśmy to wykorzystać bo pogodynka mówiła że teraz cały tydzień ma lać. Pojechaliśmy w góry do Ustronia i do Wisły. Przetyrali mnie i skończyło się spuchniętymi nogami więc wyglądałam jak hipopotamica Gloria. No ale i tak było fajnie :-)
 
Do góry