reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

lori- obyś miala racje:tak:
Ostatnio wogóle mam wrazenie , że jak sie dużo nachodze to boli mnie brzuch i czuje od kilku dni jakby mi opadł w dół i coraz czesciej mnie po bolewa:szok: Nie wiem co mam robic a wizyta dopiero we wtorek....
 
reklama
witajcie

Lori, Agnes - ja tutaj też kupuje w Lidlu rzeczy dla dzieciaków, bo są dobre jakościowo, a cena nie wygórowana,

ewirut - ja tez po wypiciu glukozy mało nie zemdlałam, dobrze, że mąż był ze mną - ale wyniki miała OK,

Ilonka - mój to chyba jak bedzie miał półtora roku, to zacznie chodzić - chociaż wczoraj zauważyłam, że chyba minął mu skok i szybciutko nadrabia - do tej pory tylko pełzał, bardzo szybko, ale tylko pełzał, a wczoraj zaczął się czołgać i tak po jednym kroczku na czworaka dawał, więc jest postęp.

Liluu - tak jak juz dziewczyny napisały, skoro obowiązków Ci przybędzie, to powinien portfel tez to odczuć.
 
Dziewczynki niestety podwyżki nie bedzie :( wiecie co moge zrobic jak mi sie nie podoba :baffled:

Ponawiam pytanie odnośnie jajka dla Lily kiedy i jak mozna wprowadzać :) bede wdzięczna za pomoc bo na necie to wiecie jakie sa informacje ja bardziej ufam wam :tak:
 
Liluu - w 9-tym miesiącu powinno się wprowadzać co drugie dzień pół żółtka. Możesz albo ugotowane do zupki dodać, oczywiście rozgnieść je, lub zagęścić nim zupkę.
Ponieważ Kuba na tym etapie juz był po ekspozycji na gluten, to gotowałam zupkę (np. rosołek, albo pomidorówkę) i zagęszczałam lanym ciastem, ale z samych żółtek.
Od 10-tego miesiąca pół żółtka codziennie, w 11-12 mies. całe jajko 3-4 razy w tyg.
 
Hej kochane :)mam nerwa jak nie powiem co!!! Wiecie jak wygldają u mnie cykle ze nie mam okresy wieki ale nie oczywicie teraz musiało sie rozkręcić po26dniach nosz c.ho.l.e.r.k.a !!!! będę wesele w pampersach spędzać by to drzwi ścisły!!! ok koniec marudzenia :)

Widzę że tak skaczemy z pisaniem z miejsca na miejsce :)
Agnes- fajnie ze Oluś nie utdrudnia mamie powroty do pracy - gdyby był marudny i tęskniący byłoby pewnie dużo trudniej
Lori- fajnie cię widzieć i czytać ze wszystko ok :) No i widzę że zmiana im małej nastąpiła hehehe
Lilu- z jednej strony dobrze że jest gdzie wracać ale z 2 strony perspektywa wracania za tą sama kasę do roboty gdzie drugie tyle obowiązków średnio fajnie.

wybczcie że nie wszystkim ale tak pobierznie nadrobiła:( u mnie szał przygotowań dzis odpoczywam troszke bo ostatni dzień w pracy
 
Witam:)
Mi znowu lepiej na FB :(

Ilonka
Antek jeszcze nie chodzi sam przejdzie kilka kroczków i siada na pupę, a zaczął się tak puszczać i robić po kilka kroczków już jakieś 2 miesiace temu. Mi się nie spieszy do jego chodzenia bo już teraz ciężko za nim nadążyć. Za to wspina się na łóżko pufy i z łóżka na parapet. Jest bardzo cwany i pomysłowy hehe.
Liluu ja byłam z Antkiem w poradni patologi noworodka na kontroli jak miał pół roku i tam mi lekarka powiedziała,że za miesiąc ma zacząć podawać pół żółtka co drugi dzien, po 2 miesiacach codziennie a od 10 miesiąca całe jajko nawet do 4 sztuk w tygodniu. czyli my zaczęliśmy od 7 miesiąca
Antek dziś marudny strasznie już 2 godziny piszę tego posta
 
Katrina - nie przejmuj się że nie raczkuje bo dzieci często omijają ten etap. Może któregoś dnia zapali mu się żarówka w głowie i od razu zacznie chodzić :-) ... a siada juz sam?

Liluu - troche zrobili Cię w jajo :dry: ........... z jajkiem nie pomogę bo ja juz takich rzeczy nie pamiętam :sorry2:

dziama - kurcze troche nie fajnie Ci to wypadło, ale na pocieszenie to przynajmniej możesz pić alkohol bo mnie odrzuciło a juz byłam w ciąży z synkiem a jeszcze o tym nie wiedzialam :-p



a u mnie jak nie urok to sraczka. Wieczorem Pani przedszkolanka wysłała wiadomość że panuje rumień. Teraz mam stresa czy przypadkiem Mati się nie zaraził a ja przy okazji bo wysypka wychodzi dopiero później.

Zaraz będę się próbowała dodzwonić do gina.
 
Heloł.................... :-)

jestem ale dziś jeszcze padnięta :tak: wczoraj spałam do 11 po tych wszystkich przygotowaniach a dzis rano wstałam bo młody na wycieczkę w ramach białego tygodnia do Niepokalanowa jechał

Impreza udana i wszyscy zadowoleni :-D:-D:-D no i najbardziej Szymek :-) wiadomo hehehehe ,w niedziele był upał wiec ja juz w kosciele miałam spuchnięte nogi :baffled:


Dziama hihi to już niedługoooooooooooooooo:-D


Katy....cukiereczku :-):-D:-):-D i jak zakupki????


Lori ja mam wózek Hartan Vip ze sztywną gondolą ;-) tu masz stronkę bo oni mają rożne Home page


Ilonko co mi za buciszki wymysliłaś ?????????????:cool2:


Pauluś a jak po wizycie u K????


Rozia wysłałas paczkę ?????????????? hihihi i jaki masz strój poka poka :-D


ide chyba dalej w poduchy chociaz na godzinkę bo oczy same sie zamykają


Lori ja tez wyglądam już jak słoń :zawstydzona/y: a jem ostatnio tylko sniadanko obiad i na kolacje jakis owoc i juz nie mam zachcianek a tyje ....i woda mi sie zatrzymuje już chyba :shocked2:





Losiczkooooooooo hop hop ;-)
 
rozmawiałam z lekarzem i powiedział że mam nie panikować i spokojnie poczekać do poniedziałkowej wizyty

mała fika to chyba dobrze :-)


Malami - a kupowałaś używany czy nowy, bo te hartany to pieruńsko drogie?
 
reklama
Dzień dobry :-)

Martus a gdzie tam :zawstydzona/y: Az mi wstyd, ale zaraz sobie naszykuje wszystko i położę na widoku, to może w końcu wyślę :-)

Dziama to już tuż tuż :-) Jest stres już ?? Ja nie miałam w ogóle stresa, tylko przed samym kościołem, bo sie denerwowałam czy wszystko będziemy wiedzieć co mamy robić, ale jak podjechałam pod kościół, to był tam nasz fotograf i on na mnie działał uspokajająco :-) A później już poszło :-)

Liluu w tych moich książeczkach z bebiko i bebilony jest napisane,żeby zacząć podawać pół żółtka w 7-9 miesiącu co drugi dzień, w 10 miesiącu pół żółtka codziennie, 11-12 miesiąc całe jajko 3-4 w tygodniu :-)

Lori to tak myślę,że nie ma co panikować :-) Na pewno jest wszystko ok :-)
A gdzie Paula ?? Utknęła z K na amen ??:-)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)
 
Do góry