reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Olus ok. ciekawa jestem jak dzisiaj zareaguje jak wrócę do domu. mamy juz 6 ząbków. nocki w koncu troszkę lepsze. jak przestałam dodawać mu na noc kleik do mleka śpi spokojnie i mamy 2 pobudki (wcześniej budził sie z płaczem co 1,5-2 godz). pomału zabieara się do raczkowania. na razie pełza w kółko i częściej do tyłu chociaz od kilku dni i do przodu się czołga.
 
reklama
agnes - z tą córeczką to nie takie głupie rozwiązanie. Nawet jak zlikwiduje apteke to bedzie Ci sie kasa należała. Obyś zdążyła z tymi staraniami zanim zamknie. Wtedy ma macierzyńskim zawsze możesz się przeszkolić może z innej branży żeby było lepiej z pracą.

o kurcze 6 ziombali to już niezły wyczyn :tak:

możesz mi polecić jakies dobre wkładki laktacyjne? jakie są lepsze...jednorazowe czy takie do prania?
 
lori ja używałam jednorazowych. dla mnie wygodne były. nie mam zdania o tych do prania.
na poczatku przy nawale mlecznym uzywałam tez muszle laktacyjne. ale szybko mi się unormowało i przeszłam na te jednorazowe. a gdzies od 3-4 miesiaca juz wcale nie potrzebowałam. teraz karmię tylko w nocy.

ja uzywałam BABYDREAM z rossmana - są ok. miałam tez PENATEN - średnie jak dla mnie, TOMMEE TIPPIEE tez ok

innych nie miałam więc się nie wypowiadam. prawda jest taka ze sama musisz sprobowac co ci pasuje. kazda z nas inaczej ocenia.

pieluch tez różne testowałam a teraz jedziemy tylko na Dada z biedronki. i nie mogę złego słowa o nich powiedziec a cena duzo niższa niz Pampersów.

kończe pomału i uciekam do mojego łobuza

Lori jesli się znasz to czy jakbym poszła od września na wychowawczy to potem jak zajde w ciążę nalezy mi się kasa? bo jak będzie chciał zamknąć to pójdę na wychowawczy tylko nie wiem jak to z kasą by było
 
z tego co kojarzę to dziewczyny będące na wychowawczym przy kolejnej ciąży musiały wrócić do pracy na 2 tygodnie i znowu mogły iść na l4. Nie wiem jak to jest w przypadku likwidacji zakładu pracy. Najlepiej zadzwonić do Zusu i się dowiedzieć. Jesli teraz byś pracowała i zaszła w ciąże to możesz iść od razu na l4 i nawet jak firma będzie zlikwidowana to masz wszystkie przywileje.
 
Lori kurczę Ty już 23 tydzień :szok::szok::szok::szok::szok: Nie pojawiasz sie tak często i leci u Ciebie ten czas :-) Fajnie,że zaglądasz :-) Nie ukryułyśmy się na fb, bo wiele z nas (miedzy innymi ja :-) ) jednak wolimy bb :-)

Dziewczyny która ćwiczy z tą chodakowską ?? Przynosi to efekty ?? Bo jak dzis ubrania szukalam na chrzest, to jak się zobaczyłam w całej okazałości ( w domu nie mam tak dużego lustra :-) ) to się załamałam... I muszę coś ze sobą zrobić... Zwłaszcza,że w sierpniu mam wesele...
 
Tak Lori sa dostępne dlatego ci pisze o nich tylko swój link uzylam bo wczoraj zamiawialam :)
 
reklama
Witam :)

Ja o wkładkach laktacyjnych nic nie powiem bo ich nie potrzebowałam. Jeżeli chodzi o pieluszki to używamy dada,toujours one są z lidla i też bardzo dobre i jeszcze pampersy,ale to już niedługo bo nam się kończy tani dostęp :) Nie lubię pieluszek z Rossmanna bo są krótkie i Antkowi odciskają się wszystkie gumki.

Rózia ja jeszcze nie ćwiczę, nie mogę się zebrać ale czerwcówki ćwiczą i faktycznie działa:)

Antek wczoraj był nie do wytrzymania płakał pół dnia myślę,że to wina tej ostatniej czwórki.
Wczoraj wygrałam taką oto aukcję :)
super koszulki dla chłopca (3247519346) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry