reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Ewirut- pokaż jakieś zdjęcia co macie upatrzone:) 28lat i powie że stara masz szczęście że ciężarna jesteś to nie będę bić:)
Truskawka- takie dwie gwiazdy to co sie dziwić że za kibicki musiałyście robić :) napatrzeć sie na ta Wasza niuńkę nie mogę
Rozia jak dziś humorek?
Paula a jak w pracy nadal zapiernicz czy ta kol już wróciła z chorobowego? a K nie zrobił jakiś kroków weź no nim potrząśnij hehhehe
 
witam i ja tutaj.

dzisiaj dzien na dworze. Olek zadowolony, teraz śpi. mam nadzieję że pośpi troszkę.

dla tych co jeszcze nie wiedza mamy 6 ząbków i pomału zabieram się za raczkowanie. pupę już podnosi ale na razie buja się w przód i tył. na razie nie rusza ale to kwestia czasu. będziemy mieć wesoło

mnie cos bierze. nie wiem czy alergia się pomału odzywa czy przeziębienie. zobaczymy jak się dalej rozwinie.

jutro wybywamy na miasto pozałatwiać papierkowe sprawy wiec wieczorkiem wpadnę. miłego wieczorku

dziama już tuż tuż wielki dzień. jest stres? pokaż sukienkę
 
Dziama koleżanka już nie wróci z L4... :baffled: w ogóle nawet po macierzyńskim raczej nie zamierza wracać (nie dziwię się ;-) ). Ktoś za nią ma niby przyjść w połowie miesiąca, ale nie uwierzę do puki nie zobaczę :no:
A co do K, to w TYM temacie nadal nieogarnięty, ale ja odpuszczam... Nadejdzie odpowiedni moment to nadejdzie... Jakoś nie chce mi się Go naprowadzać...
 
I melduję się dziś tu :-D:-D:-D:-D


Paulus a co ten twój K taki mało spostrzegawczy :-:)-:)-:)-(


Rozia a co u Ciebie??????

asiu gratulacje ;)

ja zasmarkana dalej ,w nocy tak gardło boli ze wstaje co 1,5 h ....
dzis brak słonca i zaczyna padac co za cholerna pogoda to az ...................wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny :-)Ja dzis jak nigdy ranny ptaszke , musialam wstac rano , bo dziś mamusia do mnie przyjeżdza na cały dzien wiec bedzie babski dzień:-D:tak: U nas narazie nie pada jest tak dziwnie , nie ma słonka , ale jest duszno...

A to bedzie pierwsze bmw dla naszego Bartusia:-)
HIT TAKO LARET POLSKI WÓZEK+WYS.24h+GRATISY (3215943008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Na ten zdecydowalismy sie i kolor niebieski, choc Ja bardzo bym chciala ten zielony , ale chyba troszke zbyt jasny i szybko sie bedzie brudził:eek: Ale ogolnie bardzo mi sie podoba i mojemu Andrzejowi również.Czytałam opinie i to jedne z najlepszych wózków które lekko sie prowadzą bez wzgledu na stan dróg:szok: A jeżli chodzi o łóżeczko to nie bedzie ono tradycyjne drewniane tylko łóżeczko turystyczne-kojec. Moja siostra ma i mówi ze to najlepsze co moze byc. Maleństwo sie o to nie uderzy i nic sobie nie zrobi bo wszystko jest mieciutkie:tak: i ogólnie bardziej mi sie podobaja.
POzdrawiam Was gorąco:tak::-D
 
Paula kochanie co sie dzieje? Z K ? Odpisz na grupie albo fb
a pusto​ tu bo wiesz ze od dawna tu tak jest ;(
 
Dzien dobry dziewczynki :-)


My dziś od rana spacerowałyśmy, bo piekna pogoda była :-) Dopiero niedawno zaczęło padać :-(

Martuś u mnie nic ciekawego :-) Zapominam Ci cały czas wysłac tą paczuszkę :baffled: Ale może w końcu mi sie uda w tym tyg :-)

Paula ano z tymi facetami tak jest, że jak nie wskażesz palcem, to się nie domyśli ...

Ewirut my mieliśmy kupić lareta, ale jak pojechalismy do producenta, to zobaczyłam tam inny model:-) taki
TAKO 3w1 BABY HEAVEN LINE ALU nowe kolory POLKA (3226090526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko my mamy szary w takie czarne kwiaty :-) I jestem z niego bardzo zadowolona :-)

A łóżeczko tez początkowo kupiliśmy turystyczne, ale się zepsuło i musielismy reklamować i sie wkurzyłam i kupiliśmy normalne, a turystyczne mamy na wyjazdy :-)

Miłego dnia :-)
 
reklama
witam i ja tutaj

ewirut my mamy właśnie taki wózek. kolor ten turkusowy z czarnym. super się sprawdza póki co. gondole używaliśmy 6 miesięcy a nasz olek mały nie był. teraz już w spacerówce śmigamy i fajna duża, rozkładana całkowicie. mam nadzieję że też będziecie zadowolenie
 
Do góry