reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hello ;-) witam w środku nocy :eek: mam nadzieję, że chociaż Wy smacznie śpicie, bo ja oczywiście na posterunku :confused2:


Nie wiem Martuś ale wychodzę już z założenia, że będzie chciał to to zrobi
:tak: Dodupi się, to się dodupi, a nie to trudno :-p
Dużo zdrówka, oby szybko Ci przeszło :*

Ewirut bardzo fajny wózek i ten kolor
:tak:

LiLuu dzięki za zainteresowanie, ale nic się nie dzieje, wszystko jest w porządku
;-) Może tak dziwnie zabrzmiało to w jaki sposób pisałam, ale naprawdę jest OK :-) Dziękuję jeszcze raz za troskę :*
Na FB nie chcę za bardzo pisać, bo K tam rządzi czasami po moim profilu
:sorry:

Rozia
no tak to jest
:tak: ale ja jestem z tych które nie mają zamiaru nic mu wskazywać i tu jest problem :-p Ale jakoś nie przejmuję się tym już, co ma być to będzie :cool2: Najwyżej ktoś Mu mnie sprzątnie sprzed nosa hahaha :laugh2::laugh2::laugh2:


edit.:

A ma może któraś jakieś wieści od Lori? Bardzo dawno nie zaglądała...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hejka :-):-):-):-):-)

Paula noo naprawde jak sie nie ocknie to ktos Cie mu moze sprzątnąć ;-) taka laseczka :-)


Rozia na spokojnie :-D:-D:-D:-D:-D do porodu pewnie dojdzie :)

cholera ja dalej gil i bol gardła ,najgorzej w nocy grrrr

a dzis kosmetyczka wita :tak::tak::tak::tak: a za tydzień fryzjer ...trza sie ogarnąć przed tą komunią trochę ;-)
 
agnes- to ja mam nadzieje ze jak urodze w sierpniu to też bede korzystac głownie z gondoli(czyli fotelika).Fajna sprawa bo akurat mam nadzieje bedzie cieplutko i pogoda na spacerek jak zanlazł bedzie:-D:tak:Ciesze sie , że fajnie wam sie użytkuje ten wózek , my również mamy nadzieje ze bedzie ok:-):tak:
A mam jeszcze jedno pytanie w jakim proszku mozna prac dla takich maleństrw ciuszki ? wczoraj dostaal mase ciuszkow i chciałabym zaczac prac jej i szykowac dla dzidzi, żeby było wszystko gotowe , bo to juz coraz bliżej:szok::-D
Pozdrawiam wszystkich bardzo goraco :-D U nas pogoda dzis dopisuje znakomicie jest piekne słoneczko i sliczne zielone drzewka i zakwitnieta czeresnia za oknem:-D:-)
Miłego dnia kobietki:happy2::happy2:
 
Hej Laseczki :-)

Pogoda u mnie fajna- ciepełko, słoneczko świeci
:-) Ale coś mi się wydaje, że po południu może zagościć burza, bo jakoś tak dusznawo się robi.


Marta hahaha dobre sobie
:-D
Oj Kochana to udanego relaksu dzisiaj
:tak: Chociaż jak wosk, to trochę bolący relaks :-p

LiLuu ogólnie OK- dziękuję :*
;-) ale jestem trochę zmęczona, bo miałam 2 nocki pod rząd :dry: Co nas nie zabije to nas wzmocni :oo2::huh:
Czytałam na enpr, że Lily daje czadu... Charakterna kobietka, ciekawe po kim to ma? :-)

Dziama hej ho
:-)
Czy możemy liczyć na zobaczenie Twojej sukni ślubnej wcześniej niż na zdjęciach ślubnych?
:sorry2: Jestem meeega ciekawa- uwielbiam oglądać suknie- zwłaszcza ślubne :-)


Miłego słonecznego Dnia :*
 
witam

dziama powielam pytanie pauli. czy jest szansa na zobaczenie suknie ślubnej. aj tez uwielbiam je oglądać. szkoda że już nie będę wybierać dla siebie żadnej

ewirut dla dzieci jest wiele proszków. ja od początku prałam dla Olka jednak w takich jak dla nas tylko sensitive. i nasz bąbel nigdy nie miał żadnych problemów
 
heheheheh nie możecie zobaczyć:-) heheh i tonie dlatego ze nie chce Wam jej pokazać a dlatego ze jeszcze jej nie mam :) 17 dni do slubu a ja nie mam kiecki? fajnie nie :) wszystkich to stresuje a mnie bawi :) nie no spokojnia jestem wczoeaj byłam na ostatniej przymiarce w przyszłym tyg będę odbierać. kochane moją kiecką nie ma się co jarć bo po pierwsze to bardziek wór niz kiecka bo rozmiar52 to bardziej worek przypomina :) a po drugie to to nie jest klasyczka kiecka ślubna- powiedziałabym że bardziej elegancka wyjściówka w kolorze ecri :) tak żeby było w moim stylu :) oczywiscie elemanty czerni pozostały ale koronki moje wyeliminowałyśmy po kilku zmianach koncepcji. Wystrój sali pozostał czarno-biały :) a przełemiemy te kolorki dodatkiem bordowych kwiatków i szczerze w tym wszystkim najbardziej nie mogę sie doczekać właśnie tego widoku :) ok kończę bo sie rozgadałam ale tym zyję teraz i migałabym gadac i gadać
 
agnes- ja własnie dzis zrobiłam pierwsze pranie:tak:i mialam proszek wizir sensitiv i w nim wypralam biale rzecze :-) Mam nadzieje ze to nie za szybko jutro bede sobie prasowac i skladac do szafki:-D Juz teraz to czuje ze coraz bliżej ten dzień ależ sie ciesze nie macie pojecia jak bardzo :-D:-D:-D:tak:

dziama- tak tak po pieram kobietki też chcem zobaczyc suknie ślubą:tak::tak: Przed Tobą piekny i bardzo ważny dzień :tak: pięknej pogody życzymy:-) U mnie juz minął rok a Ja pamietam jakby to było wczoraj ach cóż to był za dzień;-):-):-):-):happy2:
 
reklama
dziama- to normalne że tym żyjesz i mogłabys pisać o ty i gadac non stop rozumiec Cię doskonale:tak: też tak miałam z przyjaciółką potrafilam przegadac całe dnie na ten temat i strasznie sie stresowałam jak to wszystko bedzie wygladac , a nie potrzebnie bo wszystko było znakomicie. Ja suknie sluba odebrałam dzie n przed slubem i to jeszcze w dodatku w piatek 13,04,2012:szok: to dopiero był stres:szok: Ale wszystko było dobrze i suknia była cała:-D Także nie stresuj sie wszystko bedzie dobrze:tak:
 
Do góry