reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ewirut- ale właśnie problem w tym ze ja się nie stresuje - i to chyba mnie bardziej stresuje hhehhehehehe:)
 
reklama
Ewirut ty odebralas swoją suknie ślubną a ja zrobiłam test ciążowy który pokazał plusik a dzisiaj juz tule moja pysiunie :tak: Tak ze to był wspaniały dzień dla nas obu ;-)
 
liluu- witam Cię:-) O tak to był szczęśliwy dzień dla nas obu:tak::tak: A dwie kreski na tesciku wszły mi 15.12.2012:-D:-D:-D:happy2: to dopiero była radosc po 5 latach oczekiwania:-D
Dużo zdrówka dla córci :-):tak:
 
czesc Laseczki

Paula - u nas pogoda to loteria, więc jak tylko jest ładnie (czyt. nie pada i wiatr nie chce urwać głowy), to korzystamy i nie ma nas w domku. Mały ma juz pyszczek troszkę opalony.

Dziama - pierwszego ślubu juz tak dobrze nie pamiętam (to bardzo zamierzchłe czasy), a drugi - na luzie, bez stresu.

Miłego wieczorku, spokojnej nocki i pięknego poranka Wam życzę.
 
No to Gwiazda wrócia !!!!!!!
Teskniłycie??????:sorry2:

Sure :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Brakowało mi Was





Ja dzisiaj miałam kolejną iui......zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb......na Fb nie poruszam tego tematu, za dużo znajomych :sorry2:


Ewirut witaj bo chyba nie miałyśmy przyjemności ;-)
Agnes nie mów że mój kawaler jużrobi się taki grozny:-D??? Kurcze z 6 ząbkami nie ma żartów:-D Ps może wrzucisz zdj Oluśia na nika???
Dziama to czekamy na zdj kiecki po odbiorze od krawcowej :tak:
Martus a ty nam nie choruj ...........goń to choróbsko :tak:
Valkyrie powracasz jak ja na łono bb ;-)???
Truskaffka to teraz macie 2 do 2 w domu obozy równo podzielone:-D
Asiczka dawno cie nie było co tam słychać??? Po za plusikiem;-) ......ps gdzie dokładnie jesteś w GB???
Marysiu jak tam pociechy???:-)
Roszpunka kochana co u naszego przystojniaka......Boszzzze jakie on ma piękne oczęta :tak:
Losiczka ja nie długo będe miała biznes do ciebie i buziak bo nie wiem czy ci składałam życzenia :sorry2:
Róża może i ty będziesz tu cześciej????:-)
No i czekam na moją Jane :-)
Lilu jak tam perełka......ciocia się wybiera .........trochę jak sójka za morze ale .......napewno się pojawię :tak:
Katrina spóznione ale szczere życzenia imieninowe ;-)
A Ilonka już tu niet:szok:???? Nie ma już tabelki???
Pamelcia juz przeprowadzona:-)????
Lori sie czasami pojawia???:sorry2:
 
Katyyyyyyyyyyyyyy rany nareszcie jesteś :D

images
taaak teskiłam


i jak po IuI???? cos mówili lekarze?????


Paula wosk prawie nie bolał tak sie zrelaksowałam ze prawie zasnełam hehehe ale teraz raczki i nóżki gładkie no i stooopy pieknie zrobione :-D:-D:-D


Dziama czyli zdrowy luzik przed slubem :-):tak::-) i dobrze tak trzymać :tak::tak::tak:

mi dzis głowa daje popalic i zatkany nos grrrrrrrrrrrrr,no i kiecke kupiłam ale płakać sie chce :-(



Buzialki i całuuuski ;*
 
reklama
Dzien dobry Gwiazdy ja dzisiaj mam dlugi dzień tak że wpadnę pózniej:tak: a tu widzę ruch jak na krajowej 4-ce :-D:-D:-D


Martuś ja lekarza nawet wczoraj nie widziałam...........bo pielęgniarka sie zajmuje takimi rzeczami.......ale mówiła że szyjka ładna ale, że nie robią scanu po owu żeby sprawdzić czy pękł pęcherzyk to jest trochę jak loteria:baffled:

A ty bidulko nie możesz wziąść nic na głowe........tylko się męczysz:sorry2: co do kiecki to się szybko pokazuj a my ci powiemy jak sprawa wygląda bo ty nie jesteś w tej kwestii sprawiedliwa ;-)
Ogrodniczki poprostu boskie :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry