reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Czesc kobitki!Witam sie z rana:)Widze ze jak mnie nie bylo tak mnie nie bylo a teraz pierwsza z ranca zagladam:)Awiec test wykonany dzisiaj z rana pokazal zdecydowanie mocniejsza druga kreske niz wczoraj...wiec pomalu zaczynam sie cieszyc...martwi mnie tylko ze tak szybko zrobilam jeszcze przed@ i co chwile teraz biegam do toalety zeby sprawdzic czy nie przylazla...Czy ktorac z was tez miala dodatni test jeszcze przed terminem @?mysle ze poczekam jeszcztak do wtorku-srody i zapisze sie do lekarza.szkoda ze tu tak na zawolanie bety nie mozna zrobic...juz bym robila..mialabym pewnosc..Miłej niedzieli dziewczyny!!!!!!!!
 
reklama
Cześć dziewczynki

asiu ja tak miałam ze zrobiłam test przed @ i widzisz dzisiaj tule mojego szkrabka :) tak ze głowa do góry aaaa w dzień okresu plamilam. Asia masz może fb ? Bo my tam wiecej siedzimy

Milego dnia wszystkim
 
Hello ;-)
U mnie dzisiaj przeplatanka pogodowa- raz słońce raz chmury, ale przynajmniej widać, że idzie ku lepszemu :-)


Rozia co się stało słońce? :szok:


Miłej niedzieli dla Wszystkich Babulców :*
 
dzień dobry

wczoraj pojawiło się u nas słońce hahaha o 19:-D młody wyczaił i od razu zabrał tatę na podwórko pograć w piłkę:-D no to my z małą też się ubrałyśmy i trochę im pokibicowałyśmy (Mati nam takie poważne zadanie przydzielił:-D) a potem sruu do domu na kąpanie szkrabów ;)

dziś pogoda jako taka więc po obiedzie wybieramy się na wycieczkę, żeby tylko się nie spaskudziło...:-p

Rozia ejj noo tulę i poprawy humoru zyczę
Asia GRATKI :) też zrobiłam test przed @ i małe szczęście jest :) trzymam kciuki :)
Dziama normalnie szał ciał za 20 dni :DD

pozdrawiam wszystkie :)
 
reklama
dziama86- ja roniez witam serdecznie. Ja jestem swieżo upieczoną żonką , bo jesteśmy z meżem rok po slubie a jestesmy razem ogolnie juz 7 lat. Ja już jestem stara babka bo 28lat mam. Wszystko juz jest upatrzone tylko trzeba zamowic:tak: Ale myslimy ze tak pod koniec maja dopiero bo termin dopiero na siepień:-)
Tak było pieknie przez dwa dni a dzis znowu podoga się zepsuła pada deszcz:wściekła/y: Zobaczymy co bedzie jutro bo niby ma być ładna pogoda:tak:
 
Do góry