reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dzis piekna pogoda od samego rana wiec zapowiada sie fantastyczny grill po za domem dziś wybieramy sie do mojego brata:tak:
Asiczka- witam Cie serdecznie i gratuluje z całego serduszka, bedzie dobrze zobaczysz , a teraz dbaj o siebie i odpoczywaj duzo:tak::-)
Życze Wam słonecznego dnia i mile spędzoengo wieczorku wraz z ukochaną osbą;-):-)
 
reklama
ASICZKA - ciche gratulacje :-D piekny poczatek maja :-)
a my pospalismy dzis wszyscy do 9.30 wiec moje cyce prawie eksplodowaly :) bo mala jadla ostatni raz o 23
 
Paula- no u Nas dopiero dzis piewrszy dzien jest taka sliczna pogoda , a tak to padalo caly czas i bylo zimno po dziesiec stopni:baffled: A dzis mam zamiar skorzystac z pogody i się dotlenic troszke bo przez tamte dni to sie nawet nie chcialo wyjsc na podwórko :no:
A u Was pogoda nie dopisuje nadal?
 
Ewirut u mnie do 2 maja było super, ale od 2-go szkoda gadać :szok: Mam nadzieję, że prognozy pogody się sprawdzą i juto będzie ładnie :-) Chociaż nie wiem czy w nie wierzyć, bo na majówkę zapowiadali po +30'C :-D
Masz rację korzystaj puki pogoda ładna
:tak:
 
U nas pogoda w miare chociaz bywalo lepiej..pewnie tez przespacerujemy sie popoludniu nad morze jak tylko moj mezulek wstanie bo spi po nocce..umowie sie na wizyte tak okolo piatku przyszlego tygodnia.na wtorek-srode mam termin @ wiec jesli ta faktycznie sie nie pojawi to wtedy..tutaj w uk nie ma sie co z wizyta spieszyc...ale fajnie by sie zlozylo jakby teraz byla faktycznie ta fasolka bo w lipcu lecimy do polski na ponad miesiac wiec porobilabym sobie wszystkie badanka..usg..oby wszystko bylo teraz ok...a dla tych wszystkich staraczek wysylam swoje fluidki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Paula przecież było 30 stopni czepiasz się 1 maj 10 stopni 2 maj 10 stopni 3 maj dziesięć stopni więc jak byk masz 30 jak nic :cool:
Ewriut
witaj bo jakos się nie witałam. zazdroszczę pogody. Ile masz lat? a wózio i łozeczko już upatrzona dla Bartusia?
Rozia, Paula- dzieki ze pytacie no już niedługo :) sama w to nie wierzę momentami :) a stres chyba gdzieś tam w środku zaczyna sie budzić bo zewnętrznie lajt przedstawiam światu. Wczoraj mieliśmy pierwsze spiecie od marca odkad mieszkamy razem - oczywiście potem była rozmowa i wszystko gra ale chyba to emocje slubne nam się właśnie udzielają.
Asiczka- super że wszystko sie Wam tak ułożyło :) baaaaaaaardzo sie cieszę i bywaj u Nas częściej proszę :)
edit. Asivzko a jak dziadkowie po przeprowadzce dzieci?
 
dziama86 no dziadkowie tesknia...nie obylo sie bez lez i wogole:((ale radza sobie...sa jeszcze na tyle mlodzi ze ciesza sie teraz wkoncu soba..odwiedzaja nas,kiedy my mamy mozliwosc tez latamy .teraz mama moja u nas byla ponad miesiac.w czwartek przylatuje nastepna tura..tescie i meza siostra z rodzinka,bo nasza Julka ma komunie.wiec robimy jej takie male przyjecie a wieksze zrobimy w Polsce jak polecimy w lipcu.Obiecuje teraz czesciej do was zagladac...teraz bede miala goracy tydzien bo przygotowania..rodzinka sie zjedzie..ale pozniej napewnoe bede tu stalym gosciem:)a gdzies podczytalam ze na facebooku was mozna znalezc?ale moze nie bedziecie mnie chcialy bo ja tak z doskoku zagladam...
 
Dziama hahhahaha no racja było +30'C w sumie :-D:-D:-D
Kurcze jak ten czas leci, za niedługo będziesz sobie przypominała Wasz ślub oglądając zdjęcia :tak: Bo tych za pewne będzie mnóstwo
;-)
 
reklama
Do góry