reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

hey dziewczyny! witam sie i spadam bo u mnie w domu szpital, całą noc nie spałam... Krzysiak ma zapalenie spojówek i to takie ostre a do tego jakaś infekcja w gardle i nosie bo ledwo mówi i oddycha...
byłam już u dwóch lekarzy i musze stwierdzić, że oni tutaj ą jacyś niedorozwinięci... ale to temat no dłuższy post...
uciekam bo dopiero niedawno śniadanie zjedliśmy... a w domu burdel jak nie wiem bo już od dwóch dni nie robię nic tylko zajmuję się moim biednym chorym dzieckiem, albo łażę po lekarzach!!!

życzę Wam miłego dnia kochane!!!;-)
 
reklama
Kurcze Valky tak mi żal Krzysia :no: być może że przyplątała mu się jakaś mocna bakteria i atakuje organizm szlak by to trafił
a nie macie tam polskich klinik ??prywatnych
bo tutaj jak normalny GP nie daje rady to lece do polskiego zdrówka życzę
 
liuluu tutaj z leczeniem jest w ogóle śmiesznie... właściwie nie ma prywatnych praktyk, jeśli coś ma być płatne to po prostu kasa chorch za to nie płaci tylko Ty sam... no i dzieci mają wszystko całkowicie za darmo... może popatrzę za polskim pediatrą, ale my za niedługo i tak będziemy się przeprowadzali więc to tak naprawdę nie ma większego sensu :sorry:.

oczy mi się zamykają...
 
melduje sie i ja. dzięki za wszystkie rady w sprawie kolek. myslę jednak że to bardziej kupa męczyła Olka niż kolki. czekam jednak na BioGaie i zobaczymy czy to unormuje wypróżnianie. wczoraj zapodałam mu czopek glicerynowy bo tak się strasznie męczył już 4 dzień i podziałało. zrobił kupę taką że był cały co mycia. no ale rzeczywiście coś mu się zablokowało bo pierwsza kupa taka zbita co na piersi nie powinno być a potem już wielka "normalna". mam nadzieję że probiotyk pomoże mojemu biedakowi i już nie będzie takich przerw z kupą. 4 dni to zdecydowanie dla niego za dużo. a pediatra mówi że do tygodnia to jest norma.

katy gratuluje nowego autka. nas też to czeka. ale musimy coś większego poszukać aby się wózek mieścił bo na razie ciężko w nasze auto zapakować.

co do ramki cyfrowej to właśnie zamówiłam taką
Ramka Cyfrowa Foto Intenso 7" Photomodel - Merlin.pl

i tym sposobem mam już pomału prezenty z głowy. bliźniaki dostaną DUPLO, Olek karuzelę (muszę w końcu zamówić) i tu kolejne pytanie. co myślicie o tej? ma ktoś taką bo ciekawa jestem jak się sprawuje
FISHER PRICE KARUZELA Z RYBKAMI G9157 + PROJEKTOR (2795630683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

mężowi kupię zegarek. też już upatrzyłam na allegro. i zostaną mi tylko jakieś drobiazgi do dokupienia dla rodziców

a jak wasze prezenty gwiazdkowe?

lecę teraz nadrobić co naskrobałyście od rana
 
witam się i ja :)

dziś w pracy a jutro się byczę :D

Katy o nie nie..to nie ja jestem Łasuchem, to Amelka hihi
komplikacjom mówimy PRECZ ! trzymam kciuki żeby było oki
Rozia dobrze że z sn nie będzie problemu :)
Viola zdrówka!!
Losiczka zapracowana bestyjka z Ciebie..
przykro mi z powodu I krechy, może za wcześnie? Kciuków nie puszczam
Marta haha spoko..pierwszy trymestr przeleci i energia wróci :p
a póki co..dacie radę ;)
Pamela hmm daj znać co się dzieje, trzymaj się
JAne :) fajnie że zaglądasz :)
Valky biedny Krzycho :( ZDRÓWKA!!
Agnes dobrze że Olkowi lepiej :)
prezenty..hmm u nas Mati "załatwiony" :p ja zamówienie do mikołaja złożyłam :p
a D..cóż, zamówiliśmy Matikowi auto wyścigowe sterowane z pilota i D też chce hahaha bo przecież razem będą się ścigać :eek::-D
 
Hej kochane!
Posłusznie melduję, że ja już na normalnej kardiologii na oddziale. Uczę się chodzić ;), a dziś zdjęli mi szew po drugiej operacji.
Nie mogę się doczekać wyjścia do domu, bo już po prostu rzygam tym szpitalem... Niestety znowu w wynikach mam coś nie halo, dziś miałam też USG serca i już się boję, bo coś przebąkiwali o rezonansie magnetycznym, czyli tu też jest coś nie tak :(… Jutro jeszcze mam mieć laryngologa.
Wczoraj się totalnie rozkleiłam, bo mój m miał urodziny, a ja w zeszłym roku byłam akurat na wyjeździe, a teraz w szpitalu.
Ach! Najważniejsze jest to, że przedwczoraj po raz pierwszy widziałam moje kruszynki!!! Są takie słodkie i takie malutkie i baaaardzo podobne do tatusia :))).
Jeśli chodzi o ich stan, to Ala już dziś bez antybiotyku, je troszkę z butli (około 10ml), ale trzeba ją dokarmiać sondą, ale ogólnie radzi sobie coraz lepiej. U Hani stan stabilny, co 2 dni robią jej USG główki i pani doktor dziś powiedziała, że wygląda na to, że wylew minimalnie się zmniejszył.
Zdjęcie Hani dodam na grupę.
Ściskam Was mocno i dziękuję za pamięć!!!
 
Kasia super,że dziewczynki z dnia na dzień są silniejsze :-) Na pewno będzie wszystko super :-) No i gratuluję pierwszego kontaktu :-) Fajnie,że w końcu czujesz sie lepiej i mogłaś je zobaczyć:-) A co do Twoich badań, to niech Cie lepiej pzrebadaja, przynajmniej wyjdziesz z pewnościa,że wszystko jest ok, bo na pewno tak będzie :-) Lecę na grupę zobaczyć Hanię :-)
 
reklama
Ja wróciłam z zakupów i teraz ledwo żyję :no::no:ide się zdrzemnąć bo nie ma innej opcji

Kasiu es teraz będzie już tylko lepiej kochana :tak::tak::tak::tak:
 
Do góry