reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

hejo
weekend ach :)
u nas super, weekend w super gronie, wczoraj poimprezowaliśmy, opiłam się picolo że hoho :-D w kalabmury graliśmy do 1:30, aż sie kopnęliśmy w tyłeczki, żeby iść spać, bo dzieciaki...do południa spać nie będą:-D

pozdrawiam kobietki ;)
 
reklama
Sylwuś pij rumianek i siemię lniane na czczo to bardzo pomaga przy problemach żołądkowych ja mam podobny problem bo zeszły rok miałam chorowity (wrzody żołądka i kamienie w woreczku żółciowym) miałam operacje a teraz że dzidzia wszystko upchnęła :-ppobolewa mnie od czasu do czasu ale takie objawy jak u ciebie to oznaka wrzodów niestety:no:
 
Sylwia ja ostatnio miałam jakieś niestrawności, masakra...współczuję, piłam rumianek i mięte, jak było gorzej to apap wzięłam..
mam nadzieję że Ci szybko przejdzie
mnie bolał brzuch-tak wysoko, od żołądka ewidentnie + ból promieniował na plecy

Ilona, tulę...
 
Sylwuś mnie też tak czasami żołądek bolał, bo chyba Mała się za mocno w górę pchała i mi sciskała *albo z nerwów, bo tak wczesniej miewałam), alke teraz piję codziennie miete alboi nawet 2 razy dziennie ( bo lubie :-) ) i jest ok:-) Może jesli jeszcze dołożysz rumianek jak dziewczyny piszą, to Ci przejdzie...
 
czesc babeczki moje!
kasiu es wierze ze bedzie z dziewczynkami wszystko w porzadku!trzymam kciuki zeby tak bylo!

ilonko co sie dzieje?
sylwia moze denerwujesz sie za bardzo?
rozia gratuluje kuchni^^

skleroza nie wiem ci jeszcze mialam napisac...
u nas dzis spokoj,mlody spal u wujka a my bylismy wczoraj w knajpce i bylo bardzo milo:).. szkoda ze nie mogllismy zakonczyc wieczoru jeszcze milej ;p... caly weekend sie lenie, jakos az mi glupio ^^...

milego dnia wam zycze kochane :)
 
ilonka co sie stalo cos u dziadkow nie wypalilo ?
viola moja mala czasem tez tak ma wtedy smaruje jej dziasla i daje pic i grzecznie dalej spi co do miksowania to zalezy to co da sie widelcem rozgniesc to nie tylko to co jest twardsze
 
Zzagubiona w koncu sie nam objawias:-) ........biedna Nadinka moze w koncu sie jej te zębiska wybiją
Różą juz sie uporałam z papierami ale najlepsze było to jak sie zorientowałam że poskładałam nie ten rok co trzeba :-D
Valky a co sie dzieje ze masz taki zly humor:sorry2:???
Rozia to gratulacje z powodu pomyślnych negocjajci w spr kuchni:-)
Marysiu testoiwalam ale - poprostu teraz z cyklu na cykl coraz bardziej mi sie wszystko chrzani....:baffled:
Ilonka to Super ze Papiemu smakowała zupka :tak:
Kasiu-es kochana wiemy że to bardzo trudny dla ciebie czas ale zarazem piekny.......my tutaj wszyscy mocno trzymamy kciuki za waszą trójkę :tak:
Dziamus co sie kochana dzieje u ciebie, że tak smutno piszesz:-(
Viola mowisz że bieżesz Antosia na sposób :-)???
Paula no zrobiłam sobie małą przerwę ale już jestem :-)
Sylwia a dzwoniłaś do lekarza w spr brzucha???
Ilonka co sie dzieje????
Truskaffka to poszalaś:-D

A Martusia?????Jane znajdziesz w koncu troszke czasu dla nas???:-)



A ja troszke poswietowałam:-)...........z rana obudził mnie tel z Polski i w słuchawce głosne STO LAT zaspiewane przez Mamę i Tatkę ....i to był najlepszy prezent :-):-):-)


Póżniej najbliżsi z kwiatami i winkiem wpadli na małe swiętowanko:-):-):-).......wiec składam wszystkim KatarzynkomWszystkiego Najlepszego :-):-):-)
 
Kasiu wszystkiego najlepszego ,spełnienia marzeń:)



images.jpg


Ale tu dziś cisza...........................
Spadam pograć w scrabbelki
 
reklama
Dzieki dziewczynki , my tutaj ustalilismy ze obchodzimy tylko jedno, albo imieniny albo urodziny:tak:....ze wzgledów finansowych ale miło tak czy tak , że pamiętają :-):-):-)
 
Do góry