reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Valky no u mnie też dziś wszystko do d...y.taki widać nasz dzisiejszy dzionek ,oby jutro lepiej:-D.Roza ja sie zgadzam z zZagubiona wszystko,tylko z umiarem i miłej zabawy życzę!
 
reklama
Hejka ja tylko na chwilunię :-):-):-):-)
Nasza randka przełożona na za tydzien :sorry: Dziś to normalnie nie mieliśmy juz siły nigdzie jechać :-(
Ja od rana do 12 na mieście z mamuśką ( byłam w lumpie) jak zwykle cały kosz zakupiony dla chłopaków no i kupiłam kombinezon MIŚ :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D aaaaaaaaaaa normalnie jak zobaczyłam to myslałam ze padne :-D:-D:-D wzięłam mimo ze jest na 68 bo nie wiem czy nie za mały bedzie na Pawcia ale jak coś to na net wystawiam i moze coś kaski wpadnie za niego :tak::tak::tak::tak::tak::tak: bo jest bardzo cieplutki !!!!!!!!!! nie fifroczek tylko gruby :)

Ogólnie padam na pyszczek dziś :-( Akwarium jeszcze robiliśmy także cały dzien zajęty ...
a najlepiej to Jaś nam zrobił w nocy heh... m mu kupił klocki stację benzynową BP i położył mu na łóżku aby miał niespodzinakę jak wstanie ......a ten zrobił numer i wstał przed 1 na siku zobaczył to stwierdził ze jest juz dzień :szok: i trzeba układać :szok: ale jakoś go przytłamsiłam i poszedł ale za to wstał po 6 i m tez musiał wstać bo nie dał mu juz polezeć haha także od rana Jaśka nie mam on tylko siedzi i układa :-D:-D:-D:-D:-D


Pawcio dziś dostał PIERWSZĄ ZUPKĘ :-D:-D:-D:-D:-D:-D Normalnie tak otwierał buźke ze aż miło !!!!!!!!!!!!!!!! zjadł pół słoiczka bo bałam sie dać cały za pierwszym razem .....:tak::tak: ale jakbym mu dała wszystko to by opędzlował bo az mu sie uszy trzęsły hihi :-)

Nadrobię pewnie w poniedziałek bo jutro na obiadek do moich dziadków śmigamy także pewnie zawitamy w domku wieczorkiem :tak:

Także miłego dzisiejszego wieczorku i spokojnej niedzieli :-):-):-):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane!

Dorwałam się do laptopa, więc piszę:
Ja wiem, że wcześniaki najczęściej są najnormalniejszymi w świecie dziećmi i szybciutko doganiają rówieśników i gdyby moje kruszynki były "tylko" wcześniakami, to tak strasznie bym się nie martwiła.
Niestety w przypadku naszych dziewczynek doszedł jeszcze ten nieszczęsny zespół podkradania i to jest największym powodem do niepokoju, zwłaszcza jeśli chodzi o Hanię. Ala urodziła się mniejsza z bardzo dużą anemią i konieczna była u niej transfuzja krwi, ale od początku radziła sobie lepiej.
U Hani, która była "biorcą" jest gorzej. Urodziła się z niewydolnością krążenia, obrzękami i niewydolnością oddechową. Musiała być odwadniana, a także dostawać leki na rozrzedzenie krwi, które spowodowały, że (charakterystyczne dla wcześniaków) drobne wylewy krwi do mózgu się pogłębiły. Teraz możemy się tylko modlić, żeby się wchłonęły i nie pozostawiły większego śladu...
Ja naprawdę staram się myśleć pozytywnie i wierzyć, że będzie dobrze, ale czasem mnie to przerasta...
Przepraszam, że tak tylko o sobie, ale to, co czytałam, to mi uleciało i nie jestem w stanie Wam odpisać tak, jakbym chciała.

Pamelo, spełnienia marzeń, a szczególnie tego jednego!!!
Malami, a Tobie serdecznie (i w końcu osobiście) gratuluję i baaaardzo mocno zaciskam kciuki!!!

Ściskam Was wszystkie gorąco i bardzo Wam dziękuję za wsparcie, bo bez niego, chyba już bym popadła w depresję. Kochane jesteście!!!!!!!!
 
Kasia fajnie,że udało Ci się do nas wpaść osobiście :-) A z dziewczynkami na pewno będzie dobrze :-) Ale rozumiem,że się martwisz :*

Co do imion, to podobno Lena to najczęściej nadawane imię w 2011 :-)

No i co tymi Waszymi @?? Ale by były jaj, jakby nagle tyle fasolek się posypało :-D:-D:-D Oby, oby :-D:-D:-D Malami odkorkowała kolejkę :-D:-D:-D

dziewczynki mam radosną (dla mnie:-D) nowinę !!! Zdecydowaliśmy się na tego stolarza :-) Trochę pokombinowaliśmy wczoraj i udało się obniżyć koszty, a kuchnia będzie taka jaka chcieliśmy :-) Nie mam wizualizacji, bo mi jeszcze nie wysłała, ale ma to zrobić w najbliższych dniach, to Wam pokaże :-) Jestem strasznie zadowolona :-) A w tym tygodniu jedziemy do ikea po komodę, bo się Bianka nie mieści w tej dotychczasowej :-)

Pzrepraszam,że tak w sumie o sobie, ale jestem podekscytowana ta kuchnią :-)
 
Kasiu super,że się pojawiłaś,mimo wszystko i tak uważam ,że dziewczynki wyjdą z tego bez szwanku:) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za kruszynki niech szybko rosną i zdrówka dla was wszystkich.

Rózia gratuluję kuchni:) czekamy na fotki.

Ilonka super,że Pawcio lubi nowe smaczki,właśnie ostatnio myślałam o tym jak idzie wprowadzanie wam nowych posiłków.

Ja od 2 dni zmieniłam Antkowi godziny jedzenia zmniejszyłam mu o jeden posiłek z nadzieją,że będzie pił więcej mleczka,ale chyba nic z tego. W każdym razie poczekam kilka dni może się unormuje to jedzonko.
A i Antek wcina już biszkopciki,jak dostał do ręki od razu wiedział,że trzeba włożyć do buziaczka.
 
reklama
Kasiu es cieszę sie ze wreszcie osobiście do nas wpadlas :tak:

I jak najbardziej rozumiem twoje obawy ale wierze ze dziewczynki wyjdą z tego cało :tak::tak:
Czekamy teraz na zdjęcia Hani ;) całuje
 
Do góry