reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

dzięki losiczko kupię, ale będę wtykać dopiero po gipsie- narazie co ma być to będzie- najwyżej będzie radość z wpadki, a nasz lekarz wie , że się staramy to będzie mnie najwyżej na rtg ubierał niczym sapera na akcję, że mi tylko nóżkę i oczka będzie widać
milit07.gif
 
reklama
Ja to tez licze tylko na wpadke ;-);-);-) ale bym musiała wyciąc sobie kawałek mózgu odpowiedzialnego za liczenie he he.

Spadam na chwilke bo moj synek dobija sie do kompa bo chce sobie puzle poukładać:-) A ja cały czas myslę o moim aniele w szkole :-)
 
Hallo Kochane!!!!
Przesyłam dorodne~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!
Czuję się jak Gigantyczna Ciężarówka, więc mam nadzieję, że wybaczycie że tak o sobie:blink:
 
Hej Gwiazdy :-)

Ja na chwile, bo od rana w biegu i muszę się drzemnąć przed dalszym ciągiem...

Katy &&&&&&& za tatę ... Mam nadzieję,że wszytsko pójdzie ok i w końcu załatwią to jak tzreba

losiczko zdrówka Ci życzę i przede wszystkim tej wpadki ;-)


Zmykam póki co. Jeśli już mnie dziś nie będzie , to miłego dnia i dobrej nocki ;-)
 
Hej laski!
Jakoś nie mam ostatnio weny na pisanie... Na nic nie mam weny... Leżenie i nicnierobienie nie jest fajne :baffled::baffled::baffled:.

Polisia, serdeczne gratulacje!!!!!! Niech się Mikołajek zdrowo chowa!!!
Zzagubiona, dzięki za informację o lutce. Już się bałam, że coś jest nie tak... Ale masz śliczną myszkę :-D:-D:-D!!!
Katy, kurczę masakra jakaś... Większość personelu polskich szpitali powinni po prostu rozstrzelać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:! I pomyśleć, że oni żyją z naszych składek... Wielkie kciuki za tatę. Jeśli chodzi o program, to poszukaj może tutaj: Programy dla Windows - dobreprogramy
Dziama, jeśli gin da Ci znów na wywołanie, to olej dziada. Ja jako nastolatka miałam przez ponad pół roku wywoływany okres, a jak odstawiałam progesteron, to @ nie było, więc w końcu genialna pani gin wysłała mnie na badania i okazało się, że z tak niskim poziomem hormonów, to sama z siebie w życiu @ nie dostanę. Dostałam wtedy anty i tak je brałam przez 13 lat, a jak odstawiłam, to historia się powtórzyła... Ehh... Dopiero mój gin poważnie podszedł do tematu. Czekam na fotki mieszkanka!
Lori, u mnie było tak, że szefowa dowiedziała się jako pierwsza osoba (oczywiście nie licząc mojego m) o tym, że jestem w ciąży, potem powiedziałam jeszcze jednej zaufanej koleżance. Pozostałe dziewczyny dowiedziały się, jak już kończyłam 12 tydzień. Poprosiłam szefową, żeby nikomu nie mówiła i nie powiedziała. Nie wiem, jaką Ty masz sytuację w pracy, ale może warto porozmawiać z szefem/szefową.
Piąteczko, jestem, jestem. Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że już aż tak nie boli! Chociaż Ty mnie poprzesz w tym, że leżenie nie jest fajne...
Róziu, to fajne autko, niech wam się dobrze jeździ. My chcemy Opla Zafirę, ale to pewnie najwcześniej w marcu nam się uda.
Axa, ojjj, nie zazdroszczę Ci tych przejść żywieniowych. Moje bratanice są w podobnym wieku i niestety jest to samo...
Losiczko, najlepsze życzonka, żeby dolinki Cię nie nawiedzały i żeby spełniło się TO jedno Twoje marzenie!!!
Marysiu, cieszę się, że z Darusiem lepiej!!!
Karolcia, kciuki &&&&&&&&&&&&
Halo, Truskafffka!!! Gdzie się podziewasz??? A Roza_?
A gdzie nasze pozostałe mamuśki??? Ilonka, Roszpunka, Katrina, Viola itd...

A ja dziś mega mocno zaszalałam, aż mi wstyd, ale nie mogłam się oprzeć: KOŁDERKA Silk Dreams JEDWABNA 135x100 HIPOALERGIC (2597889915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
No trudno, będę cierpieć spłacając kartę kredytową... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Czesc dziewczyny!!!!!Wpadam sie szybko przywitac!!!!Niestety teraz mam malo czasu zeby jakos regularnie tutaj zagladac,przywiozlam juz dzieci,i pomalu sobie organizuje dzien,zwlaszcza teraz kiedy poszly juz do szkoly,dla mnie to ogromny stres ale jakos dzielnie daja rade te moje szkraby:)W ich klasie ani jednego polskiego dziecka ,sami anglicy i do tego Julka z polskiej zerowki awansowala na 3 klase angielska wiec musimy teraza siedziec nad pisaniem ,czytaniem i tabliczka mnozenia:szok:akle daja rade,wazne ze nie boja sie chodzic do szkoly,dzieciaki sa przyjazne wiec fajnie.no a my w tym miesiacu wracamy do staranek wiec mam nadzieje ze uda mi sie czesciej do was zajzec,chcialam troche poczytac,ktoregos dnia nawet zaczelam ale cos mi przerwalo i kiszka...wiec wybaczcie.wyczytalam tylko ze lori zafasolkowala wiec gratulacje kochana,a reszcie gratuluje i trzymam kciukaski za staraczki wszystkie.moze wieczorkiem uda mi sie znowu troche poczytac.Pozdrawiam was!!!!!
 
Dziewczyny . Moja ciocia własnie do mnie dzwoniła ta z rakiem wątroby że odebrała wynik tomografi i ma przerzuty do otrzewnej :-:)-:)-:)-:)-( bardzo żle sie czuje , bardzo ja boli jest na większej dawce morfiny a mało pomaga.
Boże nie zabieraj mi jej bo to jedyna moja rodzina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prosze Was dziewczynki pomódlcie sie żeby jeszcze nie zostawiała mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I jak ja mam być w ciąży ??? No nie mogę teraz i w najbliższym czasie :-:)-:)-(Kużwa no.................
 
reklama
Losiczko przytulam mocno bede sie za nia modlila

Zdjecia myszy na grupie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry