reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

katy ha ha- a niech męża za rekę ściska a nie telefon:-D

agnieszka a jak się czujesz?

agnes jak coś bede wiedziała to od razu dam znać

DO LOSICZKI

PODANIE
w załączniku trzy zdjęcia
:eek::eek::eek:

wracaj!!!!!!!!!!

uzasadnienie


brakuje tu Ciebie!!!!!!!
 
reklama
proszę bardzo
infimiere1.gif
zaczynamy

losiczko to mnie się chyba Twój śluz dzisiaj śnił- bo na pewno nie mój ha ha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Piateczka widze ze humor od rana dopisuje :-):-):-)
a Losiczka juz jest i dobrze:tak: co jak wszystkie porodza inne poodchodza to tylko pewnie nasza trojca zostanie :szok::szok::szok:
Agnes ja cie bardzo dobrze rozumiem ale moze pojdzie tak szybko ze nawet nie bedziesz miala czasu o tym myslec ;-);-);-)


A nie wiem juz sama czy pisalam juz czy nie ale moj Tato bedzie znow otwierany, jakis tam wynik wyszedl okropnie wysoki co wskazuje na stan zapalny i dzisiaj maja sie konsultowac kiedy, co i jak:-(
 
Katy biedny tatuś :-:)-:)-( oby tylko miał siłe żeby to wszystko przejść.&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Piąteczko podanie pozytywnie rozpatrzone i przyjęte :-):-):-) a napewno to nie był mój śluz . Ja taki tylko widze jak rozbijam jajka na jajecznicę :-D

Agnes będzie dobrze no i pięknie wyglądzasz na koncówce ciązy :tak::tak::tak:
 
Piateczko tez sie zastanawiam, ale dzisiaj juz cos sie wiecej dowiem bo mam ciotke ktora ma chody na tym oddziale u lekarzy (ona jest farmaceuta, maja hurtownie lekow a syn jest lekarzem i cora farmaceutka) wiec obiecala pojsc i sie dowiedziec co i jak........ja mam wrazenie ze poprzedni oddzial to byla jedna wielka pomylka...........otwieraja tego ojca jak puszke po pomidorach i grzebia, grzebia, grzebia ten czlowiek jest naprawde u schylku sil!!!!







Ps a gdzie Dziama???? Tempki nie wpisala:-(
 
katy no mnie też takie skojarzenie przyszło do głowy, ale nie śmiałam napisać

losiczko ja się zaraz dokuśtykam na dół , wezmę parę jajek to tez popatrzę- bo na mojej pustyni to raczej oazy prędko nie ujrzę- najwyżej fatamorgana się trafi
 
reklama
Do góry