reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

bukietrozowy.gif

LOSICZKO NASZA KOCHANA
W DNIU IMIENIN ŻYCZĘ CI WYTRWAŁOŚCI , DUŻO RADOŚCI, BRAKU DOLINEK I NAWET DWÓCH DZIEWCZYNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
agnes nóżka lepiej i to zdecydowanie

no i czekamy na Jagódkę

edit
agnes gratki ostatniego okienka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
piąteczka no i dobrze, że lepiej. w końcu ile może boleć. ale widzę że w serduszkowaniu nie przeszkadza :-D

no i jakbyś miała wieści od karoli daj nam znać bo ja jak na szpilkach siedzę i czekam. ciekawe czy dzisiaj Jagódka już będzie. mam nadzieję że tak

losiczko wszystkiego najlepszego z okazji imienin. kochana spełnienia marzeń i uśmiechu na co dzień. chociaż tego chyba ci nie brakuje. i tak trzymaj.
 
Dobry....
Jakos tak mi sie zdawalo ze jak nasze ciezaroweczki porodza to na forum malo kto bedzie urzedowal
Piateczko dzieki za wiesci od Karolci niech sie dziewczyna trzyma dzielnie....ja juz nie bede pisac skoro ty ja masz na lini bo i po co jej tylek teraz zawracac
Agnes no kolejna chyba ty .............boisz sie???
Losiczko Sto lat , zdrowia szczescia , pomaranczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Za cholere nie moge dodac buziek, co jest????
 
katy ja przeżywam normalnie jakbym sama tam leżała- zaraz na pewno mąż się zjawi to tez ich zostawię samych- niech się nacieszą tą chwilą

a położna LOSICZKA to kurna na urlopie???????????
 
A czemu chcesz ich zostawiac samych??? Oj z rana moj mozg zwolnione obroty ma buuu..........:baffled: o i moge buzki wstawiac:-)

Losiczka zakopana w dolku, trza ja odkopac i po dupsku zlac:tak:..........wyslac ta depresyjna na urlop a napisac podanie o przywrocenie starej pozytywnie zakreconej :-);-)
 
karolcia powodzenia. kurcze ale to emocje jak tak wiesz ze się cos dzieje i czekasz. chyba dzisiaj nic nie porobie i będę czekać przed kompem na wieści

katy
no axa jeszcze we wtorek i potem to już ja. jutro wizyta zobaczymy co powie lekarz jak tam sprawy wyglądają. generalnie mały chyba już niżej bo gorzej mi się chodzi i coś co chwila mnie kłuje. troszkę się boję pobytu w szpitalu i w ogóle jak wiesz że to juz tuż tuż to lekka panika. ale podchodzę pozytywnie. dam radę.

jak tatko?
 
reklama
Dziendoberek :-):-):-)

Położna Łosiczka na posterunku zwarta i gotowa . Fartuch ubrany ,rękawiczki na miejscu :-):-):-)Siostro Piąteczko skalpel proszę :-D:-D:-D

Karolciu oby szybko i bezboleśnie poszło :tak::tak::tak:

Dziewczynki bardzo Wam dziękuje za życzenia.Jesteście cudowne. Zapraszam oczywiście na ciacho i kawę. A znając życie i mojego męża zapomni o moich imieninkach.

Kochane moje. Katy jak już sie szalona urodziłam to i szalona umrę he he. Nie mam dolinki ale podjęłam decyzję że naprawdę na siłe już sie nie staram. Co ma być to będzie . Męża nie zrzucę z siebie jak wejdzie na mnie w dniach płodnych he he ale to będzie tylko jedyna rzecz do jakiej sie dorzucę . I koniec wiesiołków srołków .Sluz mi włosami wychodzi :-)raczej górą a nie dołem :-).

Wam wszystkim życzę oczywiście pięknych 2 kreseczek i nie znikam z stąd oj nie nie .:-):-):-)




Miłego dnia
 
Do góry