reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hejka dziewczynki

Losiczko na pewno pomodlę sie za twoją ciocie tak samo jak za tatę Kasi

Piąteczko
jak humorek?? nadal dopisuję

przepraszam że nie odpisze wszystkim ale po pierwsze słabą mam pamięć a po drugie mam problem
a mianowicie od kilku dni mam twardy brzuch :( dzisiaj to już nawet nie mięknie chyba że po nospie nawet magnez nie bardzo pomaga jutro mam wizytę o 16 u mojej ginki ale strasznie się martwie :( cholerka w szczególności teraz zauważyłam że tak mi się dzieje na górze brzucha nie na dole :szok: czy to niebezpieczne??

pozdrawiam was serdecznie :*:*:*:*:**
 
reklama
Cześć dziewczyny,
wczoraj juz do was nie zajrzałam bo po prostu zasnęłam na kanapie nawet nie wiem kiedy :sorry2:

Losiczko - wszystkiego najlepszego, życie Ci mimo wwszystko tych dwóch kreseczek, może w najmniej oczekiwanym momencie się uda :tak:

Losiczko,Katy - pomodlę się za waszych najbliższych żeby wszystko było dobrze i jakoś się to poukładało

Rozia - fajna ta kołderka :-)

Ania - może to tylko pierwsze skurcze przepowiadające? ... postaraj sie na wszelki wypadek jak najwiecej leżeć i odpoczywać

Asiczka - trzymam kciuki za ponowne staranka, dzieciaki sobie na pewno poradzą w szkole, ale bidulki mają teraz dla siebie ciężki okres ... bedzie dobrze, najważniejsze że jestescie juz razem i macie w sobie wsparcie



a mi ostatnio mdłosci jakby przeszły i oczywiscie cholernie sie martwie :-(
 
losiczko masz naj naj od karolki
bouquet002.gif

a u naszego kochanego kłapcia tak w skrócie - bez szczegółów- balonik , kroplówka, skurcze, rozwarcie lekko postąpiło, ale cudowni lekarze czekają do rana- umrę z niecierpliwości- przepraszam, ale brak czasu , może później uda mi się więcej
 
witajcie
myslalam, ze juz nigdy nie doczytam co u Was, tyle naskrobalyscie - sorki, za bledy, ale Kuba spi mi na rece, wiec tylko jedna mam do dyspozycji.

Wrocilismy z wyjazdu w niedziele, a Alinka od poniedzialku zaczela szkole, wiec pranie, przygotowywanie, kapanie, itd.
A od poniedzialku szkolny szal. Tak jak Axa mialam obawy jak corcia sobie poradzi i czy sie nie zniecheci, bo nie zna jezyka, ale poki co - jest dobrze.

Dzis bylismy na bilansie 3-miesieczniaka z Kubusiem - wszystko jest w porzadku, nadal proporcjonalnie przybiera i rosnie.

pozdrawiam - szczegolnie Losiczke - wszystkiego najlepszego, buziaki
 
katrina super ze u was wszystko dobrze

Dziewczyny gdzie wy sie podziewacie co tu taka cisza ostatnio :( ja wrocilam i nie piszecie juz tyle ehh

Axa z tym brakiem apetytu to chyba jakas plaga moja od wczoraj nie chce jec :( na sile w nia wciskam
 
no cisza tutaj jak makiem zasiał. co jest dziewczynki. gdzie się podziewacie?

ja dzisiaj znowu cały dzień siedzę i robię prezentacje dla męża. jeszcze pewnie przyszły tydzień nam zejdzie bo dużo tego. jutro wizyta. ciekawe ile waży mój pływak. czasem boli mnie dół brzucha jak na @. to chyba normalne na tym etapie co? jeszcze 2 tygodnie chciałabym wytrzymać. a potem mogę rodzić

miłego wieczorku dla was. jutro pewnie dopiero popołudniu wlecę bo od rana mam zabiegany dzień.
 
No jestem i ja :-)

Myślałam,że tu z godzinę zejdzie zanim wszytsko nadrobię, a tu taka bida... Coś się obijacie ostatnio dziewczynki :crazy:

Ja dziś od rana w biegu... Rano lekarz, bo trzeba było skierowanie na echo serca płodu wydębić, później tkwienie w poradni patologi ciąży,żeby termin umówić, a później drzemka 40minut i znowu na miasto, bo się z koleżanka umówiłam, a póxniej do mojego maluch ( w sumie, to już nie taki maluch, bo do drugiej klasy chodzi) i dopiero wróciłam... Padam na pyszczek, ale przynajmniej coś się działo :-):-):-)

jesteście??
 
reklama
Agnes kciuki za jutrzejsza wizyte napewno plywaczek ma sie swietnie:tak:
Ania moze jest tak jak dziewczyny pisza ze to skurcze przepowiadajace...........postaraj sie nie myslec negatywnie i koniecznie pisz jak po wizycie;-)
Roza kochana pojawiaj sie czesciej co:sorry2:?????? Tak malo cie tu ostatnio:-(
Losiczka pomodle sie za twoja Ciocie,przykro mi ze sa przezuty :-(
Zzagubiona chyba tez tak bylo poczatkiem lata :tak:wiec teraz chyba kazdy jeszcze chce wykozystac ostatnie chwile na zwenatrz, przez zime produkcja wzrosnie :-)
Katrina fajnie ze Kubus rosnie zdrowo:tak:
Gosiulek jak sie trzymasz???
Lori nie martw sie przeciez z tymi mdlosciami to rozne jest, nie musza byc jak w zegarku napewno wszytko jest dobrze :tak:
A gdzie sie Ilonka i Roszpunka :-( chowa????
Piateczko to ci sie spodoba http://http://demotywatory.pl/3901251/Spotkanie-Rady-Nadzorczej :-D
Asiczka no w koncu sie pokazalas, rozumiemy ze jestes teraz zabiegana poprostu odezwij sie jak bedziesz miec czas ;-)
A Dziama ma po tylku:blink:
Rozia i jak tam po badaniach?????

Chaba nie pominelam nikogo
a i wciaz nawoluje Malami i Jane !!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry