reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Katy dziś nie byłam u swojego gina, bo na urlopie i poszłam do innej babeczki i była zabawna :-) Taka strasza kobieta, która mówiła i do mnie i do siebie :-D ALe dwoeidziałam się,że wszystko ok, szyjka trzyma i w ogóle jest cacy :-) A na echo umówiłam się na 3 października...

No właśnie coś ostatnio znowu ilonkę wcięło .... O jane to już nie wspomnę...

Losiczko przykro mi z powodu cioci... Wiem co czujesz, bo też miałam przypadek raka w rodzinie ... trzymaj się dzielnie i trzymam kciuki za Twoją ciocię &&&&

JA zmykam spać, bo ledwo na oczy patrzę ... Kolorowych snów życzę :-)
 
reklama
hej! witam z rana. ja juz na nogach od godziny. pomału doprowadzam się do ładu i wybywam na miastao, potem wizyta, do pracy zawieść zwolnienie więc do 15 pewnie mnie tutaj nie będzie. wszystkim zyczę miłego dnia. po południu się melduję. pa
 
Dziendoberek :-)

Dziewczynki bardzo Wam dziękuję za życzenia i za modlitwę za moją ukochaną ciocię. Nic teraz nie jest ważniejsze od niej. Czekamy co powie Warszawa bo ona leczy sie w W- wie .Poznań tylko ją otworzył i zaszył nie dając żadnej szansy:-:)-:)-(.To było 3 lata temu i od tamtej chwili na operację chemię jeżdzi do Warszawy.
Mam mamę a moje dzieci mówią do mojej cioci babunia (maluchy) bo moja mama Szymonka widziała tylko 3 razy a może aż 3 razy jak na nią. I dlatego ciocia jest dla mnie tak ważna.

Trzymajcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witajcie ja dzis bede dopiero pozniej bo ide na 12 do lekarza a potem do pracy do 18 wiec dopiero wstapie do was wieczorem bo na tel nie wyswietla mi sie bb ;/
 
Hmmmm

Jakos tak dziwnie jak tylko 3 wpisy :-:)-:)-( jak bylam w Pl to produkcja szla jak ta lala a teraz jestem i cisza jak makiem zasial:-:)-:)-(

Ja wstalam o 6tej co dziwne jak na mnie :szok::-D:-Dale musialam meza odwiesc do pracy i w sumie dobrze bo cos sobie zawsze zbyrkne rano :tak:
Teraz zmykam do pracy i lapka biore wiec bede zagladac :-)moze bedzie z kim popisac :sorry:
Ps Moj Tato na Chirurgie przeniesiony, operacja bedzie tylko najpierw musza go wzocnic bo moglby nie przetrwac tej operacji
 
dzień dobry dziewczynki

ja tylko powiedziec, że karola rano dostała znów oxy, rozwarcie 4. pisałam teraz czy coś się więcej dzieje, ale nie odpisała, więc może jest akcja.

zmykam bo mnie moja "ukochana" rodzicielka nawiedziła, ale jak tylko będe coś wiedziała co u kłapcia to rzuce wszystko i zamelduję
 
Dzień dobry :)Katy nie bij wytłumacz :rofl2:
Nie było mnie wczoraj bo jak zwykle latałam z dupcią już od 7rano a jak wróciłam po22 to nie miałam siły. Byłam wczoraj u mojej Zuzi mała jest dzielna że hohoho a ma ten gips mega ciężki. Do 11 w gipsie potem kontrola i się okaże co i jak dalej, ale zdj jak widziałam z prześwietlenia to paskudne to złamanie jak na moje amatorskie oko.Dziś pospałam do9.30 teraz zarzuciłam maseczkę na pyszczek i jeszcze wlazłam do wyrka . Zaraz się zbieram do mieszkanka więc może zrobię jakieś zdj Kasiu-es oj wiem że Cię trafia do leżenie ale jeszcze troszkę kochana:*
Katy,Losiczko- pamietam o tacie i cioci i mam wielką nadzieje że będzie dobrze.
Agnes i sylwia trzymam kciuki za wizyty i czekam na wieści.
Piąteczko jak kopytko? no i nasza Karola i Jagoda??????????
Róża- domyślam się że teraz padasz na twarz przez tą adaptację dzieciaków ale melduj się czasem.
Axa- jak się dziś czujesz?
Gosiulka- a jak Ty się masz skarbire?
Zagubiona - mycha wymiata :)
Lori- dobrze że mniej chociaż nudności dają Ci w kość
łłłłooo więcej nie pamietam przepraszam


edit piąteczko no wdech wydech i pędź do mamusi:) a na długo wpadła?
 
Witam i ja
właśnie wrociłam z pracy do domu wole nie ryzykować :( brzuchol twardy ciągle mam uczucie jakbym za małe spodnie założyła buuu czekam na wizytę o 16 i zobaczymy co to będzie dalej ze mną

pozdrawiam was wszystkie i życzę miłego słonecznego dnia
 
reklama
dziama pewnie do wieczora zabawi:wściekła/y: narazie poleciała do sklepu po cośtam, więc mama- teściowa- ma chwilę na wymyślenie jak się kulturalnie ulotnić

ania odpoczywaj kochana- masz świętą rację- ryzykować nie warto
 
Do góry