reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

dzień dobry dziewczynki

ania to superaśnie- a później niech Ci to wszystko lotto hi hi

miłego dzionka laseczki

a ja miałam nieprzespaną noc- pełnia była???????? bo łysy tak świeci, że szok. do tego moje zwłoki kochane tak chrapały, że się musiałam wynieść z sypialni do pokoju dzieci. ciekawe kiedy wstanie i jakim stanie he he- pewnie opłakanym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć kobitki:))))Wpadam sie przywitac i zyczyc milego dnia:-)U mnie tempka poleciala zdecydowanie w dol,spadochron rozlozony;-)Oby juz przylazla ta wrdnota,pewnie po dzisiejszym dniu przylezie-piatkowy dzien w pracy daje nam w kosc:szok:Alez mi sie nie chce,do tego po wczorajszych harcach w ogrodzie,wycinaniu jeżyn,poklulam sie niezle i dzisiaj caale rece obsypane....hmmmm.....moze mnie z pracy wysla do domu jak zobacza-nie obraze sie:-D:-D:-D MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zajrzę dopiero wieczorem,papa
 
Dziendoberek :-)

Aniu dobre he he. No to sobie w koncu wypoczniesz :-)

Piąteczko jak tam zwłoki hi hi :-)

Ilonko ciesze sie że już w domku i że Jasiu jest superaśnym bratem .Musisz mu poświecać dużo uwagi żeby nie poczuł sie odsunięty. A wiem że to nie łatwe jak mały wisi na cucusiu :-).Wiem że sobie poradzisz bo dzielna dziewczyna z Ciebie :-)
Wpadnij do nas na chwilkę i powiedz jak nocka :-)

Asiczka @ jeszcze nie ma wiec kciuki nadal trzymam :-)Ale masz piękne dzieciaczki :-)

Miłego dnia babeczki :-)
 
losiczko zwłoki się zwlekły bo
0vomit.gif
. Wzięło to to zimny prysznic i leży - bidulek słaby- ale to dla mnie lepiej hi hi
 
witam sie i ja Kochane,Aniabuchowicz ja też dzis ostatni dzień w pracy:-):-):-)!!! hura!!!więc chciałam sie pożegnać na całe 2 tygodnie.jutro rano ruszamy na Słowację 3 dni w Tatralandii,jeszcze nie byłam podobno super,same baseny i ciepłe żródełka to se dupsko dobrze odmocze:-D.potem 3 dni w Zakopanem,tez nigdy nie byłam,M.wynajął jakiś romantyczny pokoik z niespodzianką,idealny na boboseksy.potem jedziemy do mojej siostry pod Opolem mieszka zaraz przy jeziorkach Turawskich,wiec znowu woda.M.chce do Wrocławia do Zoo,chyba tam jakąś rodzine ma,pewnie szympansy:-D. to będą nasze pierwsze wakacje gdy jedziemy sami,mają nam zastąpić podróż poślubną,bo nie byliśmy nigdzie:zawstydzona/y:,a 27 sierpnia rocznica 2 latek,wiec nam sie należy.więc żegnam sie Serca moje z Wami na te 14 dni,mam nadzieję że jak wrócę to spadnie tu na mnie lawina dobrych wiadomości,a tabelkę staraczek pustą!!!!!!bo sie wszystkie do ciężaróweczek przeniosą!! życzę miłych wakacji i Wam,buziaki dla naszych forumowych dzieciaczków,trzymajcie sie Kochane,będę tęsknić! serca005.gif
 
Ostatnia edycja:
AAaaa nie było mnie kilka dni! Ilonko wielkie gratki! buziaki dla Pawełka i niech dobrze się chowa :) poród ekspresowy, wow! :) ściskam Cię!
 
tak jest Kapitanie Piateczka!!! chciałam tylko dopisać że ja miałam na dzisiaj termin porodu z moim Aniołkiem...już tuliłabym go w ramionach ach...... no to lecę do tej pracy ostatni dzień. buziaki
 
reklama
Do góry