reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

ilonka ale sie ciesze ze taaak super i szybko ci poszlo:))))):-D:-D:-D:-Duwinelas sie raz dwa no i jaki prezent sobie super zrobiłas!!!!!!!!!!!!!!!Brakowalo nam tu ciebie juz!!!zagladaj do nas ,mam nadzieje ze Pawełek ci na to pozwoli:))))
 
reklama
Dziama dziękuje że pytasz jestem wykończona pracą i powrotami z pracy :( goście wizytujący olimpiadę są wszędzie :no::wściekła/y::no::wściekła/y:normalnie nie da się tego przeżyć i co się oczywiście okazało do puki w Londynie byli "sami swoi " to nie miałam problemów z miejscem siedzącym w pociągach a od kąd zjechała ta hołota:szok: muszę stać a powiem wam że już mi ciężko jak od 5,30 w pracy do 14,30:-(no ale co zrobisz jak pracować trzeba na szczęście cała ta olimpijska wataha za tydzień wyjedzie :tak::-)

Ilonko poród ekspresowy !!!!!!!!11 tylko pozazdrościć Pawełek prześliczny :tak:żeby teraz zdrowo się chował całusy dla was

Pozdrawiam i całuję was wszystkie moje drogie
 
Asiu :*:*:*:* jutro ostatni dzień w pracy :) a ty też już niebawem jedziesz po swoje skarby ciesze sie że w końcu będziecie razem :tak:
 
Ostatnia edycja:
no ilonka dobrze ze juz jesteście w domku. mam nadzieje że Pawełek pozwoli ci do nas zaglądać. poród miałaś szybki. ja pomału zaczynam się bać. niby wcześniej mówiłam że poród mnie nie przeraża ale im bliżej tym bardziej o tym myślę. niby mam wysoki próg bólu ale chyba nie wiem co mnie czeka.
 
Agnes powiem ci że ja też sie zaczynam bać ;-)i chociaż wiem jak to jest i nie miałam żadnych problemów i szybkie porody to teraz się cykam :p ale jak weszło i to wyjść musi :-D


EDIT

Dobranoc dziewczynki jutro ostatni dzień pracy :) i żegnam się z nią na 2 tygodnie
o i jutro to mogą mnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry