reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Pamelka udanej zabawy....
Zawsze pamiętamy te dni, niestety....:-(

Ilonka ale ekspres!!!!:szok: ale już po wszystkim, fajnie że maluch spokojny:-). Wiem cos o szyciu na żywca - gorsze to było od porodu:tak:

Ania udanego wypoczynku:-D

Sylwia a jak tam u Ciebie??? jak się czujesz??
 
reklama
Czuje sie dobrze mdlosci minely ale czasami wieczorem jeszcze sie kiepsko czuje ale od tych upalow chyba.
zmienilam lekarza bo moj sie okazal kompletnym idiota a za godzinke lece do pracy .
 
Witajcie u nas pogoda bezndzieja szaruga i pewnie bedzie zaraz lalo.
ILONKA- super expresie nasz, chcialabym tak szybciutko jak Ty :-)
Milego dnia wszystkim
 
Ostatnia edycja:
witam popoludniowo
melduje sie na chwile zeby nie bylo ze zapomnialam o was
u mnie nic nowego malemu kolki przeszly mleka dopasowane wybral najdrozsze maly cwaniczek spi nawet nawet je butle o 21 a potem spanko i sie budzi o 1.30 przewaznie a potem o 5 i o 6 7 pobutka czasem zdarza sie ze pospi do 8 ale za to starsze na zmiane spia dluzej raz jeden do 10 a drugi wstaje o 8 wiec raz udalomi sie pospac do 9 a tak nie jest juz w domu robie troche wiecej nawet zupe uda mi sie ugotowac po takim czasie wrocic do garow cieszko fajnie bylo jak m gotowal ....jeszcze tylko brakuje mi wyjsc na spacery ale da sie wytrzymac jest jeszcze ogrod wiec nie jest zle .... maly juz ma 4.3kg i straszny smieszek..... pozdrowienia dla was wszystkich
 
reklama
Roszpunka młody jest...neutralny:-D mówi np"chciałbym...braciszka...albooo..siostrzyczkę, a może w brzuchu są dwa dzidziusie braciszek i siostrzyczka?" :-D
Asiczka łoo niezłe przejścia masz z @
Kciuki za wizytę u gin ;)
Ilona nonono szybko poszło, ale mnie przeraża kwestia porodu, ja to jak pierworódka się czuję:-p no nic...weszło, to i wyjść musi:-p
Brawa dla starszego brata i buziaki dla Pawełka :)
Ania o jee o jee o jeee :) wypoczynek się zacznie i pospać będziesz mogła :D
Pamela udanego urlopu i udanego płodzenia :))))) Kciuki zaciśnięte :))))
Sylwia fajnie że jesteś :)
Justyna buziaki dla śmieszka i braci :) lece poszukać tego albumu

Miłego dnia!!
 
Do góry