reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Witajcie:-)

Ilonka ale super!!!!! Wielkie gratulacje!!!!!!!!!!! Pawełek prześliczny!!!!!!!:-D:-D:-D:-D

Roszpunko wszystkiego naj naj w dniu twojego święta i nie tylko!!!!!


Katy kochanie spokojnego lotu, i myślami jestem z Tobą.....

I Joanna tez urodzinki???:-D w takim razie ode mnie też przyjmij najszczersze życzenia:-D:-D

Dziewczynki no ja też pcham się do tabelki:-D:-D
 
reklama
Losiczko dasz radę nas wszystkie utrzymać:-D:-D ja w poniedziałek idę z wynikami do gina i zobaczę co powie, na pewno dostanę leki na zbicie prolaktyny, nie wiem jak z clo, zobaczymy. Zamierzam tez w następną środę umówić się do endokrynologa już sobie jakąś babkę znalazłam:-) mam nadzieję że będzie dobrze:-)

Wczoraj przeszłam mały kryzys, który odbił się na mężu, ale dziś jest dobrze:-)

Karolina
a co robisz w tej nowej pracy, ze jest tak okropnie???

Lecę zjeść śniadanie:-)
 
Ostatnia edycja:
Hallo Kochane!
Ilonko Gratuluję!!!! Ależ prezent urodzinowy! Spełnienia Wszystkich Marzeń dla Ciebie i Pawełka! Prześliczny jest!!!!
Roszpunko Joanno dla Was również Spełnienia Wszystkich marzeń!!!!!
Katy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za Tatusia!!!!
Losiczko Ha, Ha menopauza:-D, no wiesz!!!!
Pozdrowienia dla reszty Dziewczyn!
 
wreszcie jestem i ja Kochane! ale mam nadrabiania...umieram z ciekawosci:confused::confused::confused:...ja niestety mam następną przeszkode do pokonania na drodze o stworzenie potomka:sorry2:.w niedziele dostałam okropnego bólu lewej ręki,czasami sie zdarzało,olałam to jak zwykle,ale potem zaczęło sie pieczenie w klatce piersiowej,brak powietrza i reszty dobrze nie pamietam:confused:...był u nas teść,wezwali pogotowie i skonczyło sie na wizycie w szpitalu,bo lekarz z karetki stwierdził ze mi muszą szybko zrobić ekg.no i mnie przetrzymali do wczoraj,porobili badania,chociaz nic mi juz nie jest. kardiolog stwierdził że mam nerwicę serca i spytał czy przeszłam ostatnio jakiś silny stres,wiec mu opowiedziałam to i owo,powiedział tylko ze teraz to juz jest pewien ze to nerwica serca i ze musze zrobic kolejne badania,zwłaszcza jesli staram sie o dzidzie,dał mi telefon jakiegos specjalisty,bo musze kontrolowac serducho. widocznie brakowało mi jeszcze problemów!!!:angry::angry::angry: i jak ja mam sie nie denerwowac...czyli mozliwe ze nie zdaze zafasolkowac bo przed tym predzej zejde na zawał... no dobra ide Was poczytac bo mam zaległosci!
 
reklama
Piąteczka przykro mi Kochana,u mnie tez dupa... Łosiczka cholercia byłam poewna ze jest fasolka:shocked2:.Rozia wspólczuje Ci tych okropnych migren bidulko.Truskafka Mati jest the best!!! dziama86 ale jestes zdolniacha,te kompleciki rewelka!!! KatyB lekarz ma rację po morfinie są nawet omamy,moja mama też brała,miała w domu w lodówce obok mleka stała,masakra...ale brała czasami bo ból był nie do zniesienia,bardzo Ci wspólczuje ,wiem co przezywasz dla mnie najgorsza była ta cholerna bezsilnosc,uczucie ze nic nie moge zrobic aby odjąć choć troche cierpienia mojej mamie...ale wierzę ze z Twoim tatą bedzie dobrze,moja mama przeszła 3 chemie,4 operacje,ma tylko kawałek żoładka z uspanym chłoniakiem,cały brzuch pełen zrostów,wycięte wszystko z macicy a obecnie czuje sie super,a badania robione 3 tygodnie temu są w normie,wiec zycze Ci Katy jeszcze raz dużo siły Tobie Twojej rodzinie i szybkiego powrotu do zdrowia Twojemu tatusiowi:tak::tak::tak:.
 
Do góry