reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

hej kochane!

obudził mnie w nocy sms od Ilonki, że tuli juz Pawełka.

kochana jeszcze raz gratuluję serdecznie. szybko jej poszło. no i jaki wspaniały prezent urodzinowy.

roszpunka dla Ciebie też najlepsze zyczenia urodzinowe słonko!. no i rozpakowania szybkiego. moze tez dzisiaj Maksiu wyskoczy
Zobacz załącznik 486864 specjalnie dla was

katka kochanie trzymaj się dzielnie. czekamy na dobre wiadomości i trzymam kciuki za operacje taty

wpadne później na dłużej. miłego dnia.
 
reklama
ilonka GRATULACJE!!!!!!!!!! STO LAT:-):-):-):-):-):-) ale masz prezent:-D:-D

roszpunka STO LAT może ty też dziś urodzisz??

zmykam do pracy

katy :-( daj znać jak coś będziesz wiedzieć.
 
Roszpunko a co Ty za partyzantkę uprawiasz i tak z ukrycia się czaisz?? Proszę się zameldować i zdać relację ze swojego samopoczucia :-)
 
Jestem, jestem, ale niestety nie na porodówce.:-( Pewnie Marysia zdąży mnie jeszcze wyprzedzić.

Pawełek słodki:tak: Aż zazdroszczę!:-);-)

Wczoraj próbowaliśmy coś wspomóc, ale niestety tak mnie kłuło w środku, że nic z tego nie wyszło:-( Może dziś się uda.

Miłego dnia:happy2:
 
No nic Gosiu... W najgorszym wypadku jeszcze 2 tygodnie i będzie po wszystkim ;-) W środę mam wizytę u gin, jak dotrę to może mi da skierowanie do szpitala.

Idę się ogarnąć, bo jeszcze w piżamie. A później zakupy i muszę coś przygotować na wieczór. :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Życzę Ci byś urodziła przed terminem.Ja osobiście nie lubię porodów po terminie.
Aniu a nie chcesz jakoś przyspieszyć porodu? Nic w tym kierunku nie robisz? Spokojnie czekasz?
 
ROSZPUNKO I dla Ciebie wszystkiego naj naj naj :-):-):-)

Dawaj fotkę Pawełka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ilonka pozwoliła he he
:-):-):-):-):-)
 
reklama
Gosiu, chciałam wykorzystać m ale się nie udało przez ten ból. Nie wiem co mi się zrobiło. :-(Jasne że chciałabym urodzić do terminu, a nie chodzić jak słonica. ;-) No ale będzie co ma być. Jutro biorę się za okna. Brzuch mi opadł już jakiś czas temu, więc to może znak, że za niedługo się samo zacznie.
 
Do góry