reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Dziękuję dziewczynki, czuję się ogólnie dobrze, tylko łapię ostatnio dołki, bo myślałam, że poczuję już ruchy maluchów, a tu nic... A może ja po prostu nie wiem, że to to... Bardzo mnie to niepokoi, bo naczytałam się, że przy bliźniakach czuje się wcześniej, a u mnie już koniec 18 tygodnia... Ehhh....

Poza tym wczoraj montowali nam szafę w przedpokoju i wzięłam się troszkę za sprzątanie i niepotrzebnie dźwignęłam pudło z moimi rzeczami sprzed ciąży i tak mnie brzuch zabolał, że przeleżałam plackiem bitą godzinę, na szczęście przeszło, ale więcej się na takie coś nie porwę...

Karolciu, dżizas, jak czytam o tych ciuszkach pościelach i materacach, to mnie ciarki przechodzą, brrr... A co z tą Twoją pracą?
 
kasia_es na pewno wszystko jest wporzadku,ale to ze sie martwisz jest normalne,tylko prosze juz niczego ciężkiego nie podnosić:tak:Karolciu ja sie tylko dziwię skąd u ciebie tyle energii:confused:,chyba od Jagódki,podziwiam.
 
Karola pępek do tygodnia mniej więcej.
Piersi niestety nie zmaleją jak będziesz karmiła piersią.Po odstawieniu dziecka trochę zmaleją:-p
Jakie koszulki?
 
hej dziewczyny!
u mnie czas leniuchowania. ale cały czas was podczytuję. teraz meczyk oglądam ale niezbyt idzie chłopakom wiec wpadłam zobaczyc co u was

pamela no masz ci los. teraz musisz troszke wyluzować. dobrze że zaczynasz urlop. zadbaj o siebie. zdrówka życzę

kasiaes spokojnie nie denerwuj się. poczujesz ruchy. powiem szczerze ze ja takie porządne to dopiero ok 26 tc. wczesniej czułam ale mało konkretnie. a lekarz mówi że na takie kopniaki to właśnie czas u pierworódek ok 26 tc. tak więc masz czas. teraz to młody dopiero szaleje. a jak u ciebie dwójka zacznie to zobaczysz. no i kochana oszczędzaj się troszkę. z bliźniakami jednak musisz bardziej uważać

karolcia
zrób mężowi pokaz tych ciuszków sprzed lat i tych nowuscieńkich. moze sam zobaczy ze wstyd dziecko w takie badziewia ubierać. albo za radą piąteczki rób ognisko i spal dziadostwo

uciekam znowu na chwile, ale pojawię się wkrótce
 
PiĄTECZKO cos pokickałaś nie moge do Ciebie wejść na wykres. Wejdz na mój .Napisz coś ale musisz być zalogowana:-)

Jezu oglądam mecz siatkarzy .Normalnie kipię z nerwów :szok::szok::szok:

Karolciu ale czy ja zdąze zaciążyc czy predzej ocipieć oto jest pytanie he he :-D:baffled::-D
 
ja uciekam Słoneczka na zakupy,mam zwolnienie lekarskie ale jutro wracam do pracy bo wolę jechac na urlop pewna ze zostawiłam wszystko skończone.ale dzisiaj laba.agnes2704 dziękuję postaram sie wyluzować.karol_in-a zrób ognisko i spal to cholerstwo! losiczka72 ja też oglądałam,ale jako że nie wolno mi sie denerwować wyłączyłam telewizor,za dużo nerwów:no:.miłego dnia!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karolciu bylo 2-0 dla Bułgarów potem 2-1 no jak narazie przegrywamy w 4 secie :-(.Kawy nie musze pić tak mam ciśnienie podniesione :-)

Z ciekawostek olimpijskich :-) pewna amerykańska pływaczka ma 186cm i numer nogi 50 :szok: rodzice mówią że musiała zostać pływaczka bo nie ma stopy tylko płetwy he he
 
Ostatnia edycja:
Do góry