reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Przepiękny Pawełek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakie cudne włoski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny jak ja pragne takiego bobasa :-):-):-) Menopauzo a kysz........................:-D
 
Dzien dobry - ILONKA - gratulacje !!!!! Najlepsze zyczonka dla Was obojga :-D
ROSZPUNKO - rowniez sto lat i szybkiego porodu, a co do mnie to jednak wole zostac w kolejce tuz za Toba :-)
KATY - mocno 3mama kciuki za tate !!!!!!!!!!!
A u mnie cisza procz tego ze Anetka naciska chwilami na nerwy tak ze nogi sie uginaja. Milego dzionka zycze dziewczynki.
 
Jak miło jakieś dobre inf przeczytać GRATULUJĘ PAWEŁKA :) i obojgu moc serdecznych życzeń w dniu waszych Urodzin :)
Roszpunko dla ciebie także Wszystkiego co najlepsze no i szybkiego rozpakowania:)
Małami - zaczynam sie ciebie bać heheheh kupimy ci kulę i czarnego kota będziesz nam na bb przepowiednie czyniła


dziewczynki wybaczcie ale kilka dni ni będę się udzielać ale będę Was podczytywać w miarę możliwości muszę stanąć na nogi troszkę mamy troszkę rodzinnych problemów ale nie chcę tu o tym mówić :* całuski

p.s Piąteczko - nie jedz ciastka na tym plotkarskim spotkaniu to samo zło jest!!!!
 
reklama
Do góry