reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Rozia ja dbam,ale troche juz faktycznie przeszła w swoim życiu i to widocznie odbiło sie na serduchu,od soboty mam wakacje to odpocznę wreszcie:-D.własnie czytam posty jak Ilonce sie prawie poród zaczynał,normalnie jak ten serial ,,ostry dyzur,,!!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki! U mnie jakoś weny na pisanie brak, a Wy tyle piszecie, że ledwo nadrabiam...



Katy, modlę się za Twojego tatę!!!


[FONT=New Century Schoolbook, serif]Ilonko!!! Pawełek jest przecudowny [/FONT]:-):-):-)[FONT=New Century Schoolbook, serif]!!! Gratuluję i życzę Ci, żeby był takim Aniołkiem jak Antoś Violi!!! No i oczywiście najlepsze życzonka urodzinowe!!![/FONT]

[FONT=Clarendon Extended, serif]Roszpunko w dniu Twojego święta, życzę Ci, żeby mały uparciuszek podjął męską decyzję i pojawił się w końcu na świecie!!! No i żeby był grzeczniutki i nie męczył za bardzo mamusi [/FONT];-);-);-)[FONT=Clarendon Extended, serif]!!![/FONT]

Piąteczko, Losiczko, tak mi przykro że te wredne @ się pojawiły :no:!!! Trzyma kciuki za kolejny cykl, no i oczywiście przesyłam bardzo dużo:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Werka, strasznie mi przykro :-(, ale faktycznie to chyba ciąża biochemiczna, ale mam nadzieję, że teraz szybciutko zobaczysz 2 mega grubaśne krechy na teście i że wszystko będzie już ok :tak:.

Joanno, witaj, mam nadzieję, że jednak będą II na teście :tak:!

Róziu, wczoraj trzymałam kciuki za badanie, a teraz trzymam za pozytywny wynik. Zresztą nie widzę innej opcji :tak::tak::tak:!!! Ciekawa jestem ile kosztuje taki miś... Pewnie drogi... A faktycznie super są :-)!

Róża, no faktycznie wyniki nie za ciekawe, ale tak jak pisały dziewczyny – dobry lekarz na pewno wkrótce otworzy Ci drogę do staranek! A widzę, że w końcu @ Cię nawiedziła!

Malami, wielkie kciuki za wizytę &&&&&&&&&&&&!!!

Aniu, ależ śliczne te ciuszki, a krówka i miś to wymiatają :-D!!! Świetny pomysł z tą niespodzianką dla P. Napisz koniecznie jak zareagował!

Dziama, wow, ale cuda utalentowana istoto :-):-):-)!!! Mam nadzieję, że problemy są przejściowe i ani się obejrzysz, a będzie dobrze :tak:!!!

Jane, ahhh.... też by mi się przydał taki dłuuugi urlop, żeby pojechać gdzieś, gruntownie ogarnąć chałupę i jeszcze po tym chwilkę odpocząć! Ale się rozmarzyłam ;-)! Ja mojej chrześnicy kupowałam złoty łańcuszek i medalik, tak na pamiątkę.

Katrino, to fajnie, że już widać brzeg, ale z drugiej strony to pewnie Ci tego morza nie brakowało... Ucałuj księciunia od kolejnej wirtualnej „cioci” :-)!

Viola, ale świetne ciuszki licytujesz :-)!!!

Pamela, biedulko... :-:)-:)-(
 
joanna35 witaj serdecznie i powodzenia;-).Boze co tu sie działo,Ilonka prawie urodziła na forum,dobrze ze mamy takie doswiadczone mamusie:tak:.a mnie to wszystko ominęło,cholercia a może i lepiej bo skoro mam ta nerwicę serca to bym jeszcze zawału dostała:-D:-D:-D.kasia_es ja tez mam duzo nadrabiania ale dzieki Pawełkowi czyta sie jak thriller sensacyjny!!!!
 
Ostatnia edycja:
masz rację pamela, lepiej,żeby Cie omijały takie nerwowe chwile, bo trzeba będzie tam do Ciebie jechać na ratunek :-)

Kasia a Ty jak się czujesz??

Ja meczyk oglądam :-)
 
zostawić Was na chwilę i człek już się gubi

PAWEŁEK JEST BOOOOOOOOOSKIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LOSICZKA JAKA MENOPAUZA???????????/ CO CO PO TEJ GŁOWIE CHODZI??????????

PAMELA KURUJ SIĘ BIDOKU I STARAJ ODPUŚCIĆ TROCHĘ- BLA BLA WIEM- ŁATWO SIĘ MÓWI

KŁAPCIU TO MOŻE UŚWIADOM MAŁŻA?????? TAKI MAŁY POKAZ MODY Z KOLEKCJI MAMUSI NA LALKACH????????

JOANNA - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ
 
Piąteczko może jak sobie wmówie że mam menopauzę he he to nie będę świrowała :cool2::cool2::cool2: w oczekiwaniu na cud :-):-):-) Fajne mamy liczby na suwaczkach :-)

Karolciu no chciałabym widzieć te ciuszki :sorry2::sorry2::sorry2: kiedy spotykamy sie na kawce???
 
reklama
losiczko i kogo Ty chcesz oszukać- samą siebie????? i tak będziesz świrowała bo na chorobę lekarstwa nie ma niestety. ps wrzuciłam enpr to będę miała gdzie swoje eksperymenty opisywać hi hi

karolcia koniecznie tak zrób-- weź takie najgorsze z najgorszych- takie śmierdzące jak piszesz
 
Do góry