reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Hej Kochane!!!!!Ilonko :)slonce Kochane gratulacje dla Was i niech sie Pawelek zdrowo chowa !!!!! No to szybko poszlo ;)Katy kciuki za Tate i modle sie!Roszpunka!Happy Birthday i szybkiego i bezbolesnego porodu Ci zycze ;)a reszcie kobitek zycze po prostu milego i spokojnego dnia no i dzialajcie,bo jedno miejsce sie juz zwolnilo na ciezarowkach;)ja dzisiaj mam wizyte u poloznej,a 21.08 u ginekologa z usg.To juz 27/28 tydzien :) Pozdrawiam Was kochane :*
 
Dzień dobry :-)

Ilonko jeszcze raz wielkie gratulację !!!!!!!! I oczywiście niech spełniają się Twoje wszystkie marzenia !!!!!!!!:-):-):-) Sto lat dla Was obojga, bo Pawełek ma urodziny w tym samym dniu co Ty :-D:-D:-D

Roszpunko Tobie również życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!!!!!!!!!! Oby MAksiu nie wymęczył Cię przy porodzie i później :-D:-D:-DNo i kto wie,może jednak Tobie syn też zrobi prezent, co? :-D:-D:-D

Katy jejku, trzymam kciuki za tatę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Oby wszystko było dobrze, a operacja uratowała mu życie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Małami daj znać od razu po wizycie, ok?? Mnie może dziś nie być na bb, bo do mamy na parę dni jadę i nie wiem czy będę mieć dziś czas na neta, więc napisz mi smska, ok?? Trzymam:-Dkciuki,żebyś dowiedziała się coś konkretnego i żeby to były dobre wieści :-D:-D:-D


Miłego dnia życzę :-)
 
reklama
Katy kochana trzymam kciuki zeby z tata bylo tylko lepiej:)Trzymaj sie kochana:)

Uciekam do pracy,pokaze sie popoludniu,a mojej @ ani widu ani słychu,znowu cos sie pokrecilo:szok:​Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Roszpunka to teraz kolej na Ciebie i Maksia:))))))))))))))))))))))))
 
Do góry