reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Katy kochana trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze z tatkiem !!!!!!!!!! Trzymaj sie dzielnie kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marta no pewnie zmiescimy sie na jednym miejscu he he
 
dzień dobry dziewczynki

ILONKA GRATULACJE RAZ JESZCZE!!!!!!!!!!!! I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ!!!!!!!!!

katy trzymam mocno kciuki , aby wszystko jednak dobrze się skończyło- trzymaj się kochana

losiczka malami pchać się pchać- ja najwyżej będę czekać, na Wasze rozpakowania hi hi

roszpunka kolej na Maksia




ps. Ilonce szybko poszło ha ha. I dobrze
 
Piateczko :-) analizowałam tabelkę he he i jest dobrze :-D tzn wiecej ciężarówek niż staraczek wiec każda z nas sie załapie . Nie które to nawet podwójnie he he. A jak sie przesuniemy z Martą to i Ty sie zmieścisz z nami hi hi :-D

No Ilonka to ma porody ekspresowe :-)
 
losiczko u mnie żeby podwójnie to by musiała też mamę sklonować ha ha- bo kto by to ogarnął????????? no ale jakby było to by było- zgadzam się nawet na troje- tylko niech będą
 
roszpunko z tego wszystkiego o Tobie zapomniałyśmy, a Ty przecież też swietujesz-wszystkiego naj!!!!!!! no i Maksia- moze dziś?- do północy jeszcze dużo czasu


viola super ten komplecik
 
reklama
Piąteczko Losiczka ma rację zmieścimy sie we 3 :-D:-D:-D:-D damy radę hehehehe
Anuś no ja wam wywróżyłam to teraz ja poproszę o prorocze przepowiedznie hehehehe

Katy kciukasy za Tatę &&&&&&&&&&&&&&&

ja wizytkę mam dziś o 19.30 chyba jajo zniosę do tego czasu,no i dlatego rowerkiem do pracy przyjechałam :-):tak: dla rozluznienia

Roszpunko a Ty kiedy sie rozpakujesz??????Może tez prezencik dostaniesz hehehehe WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :*
 
Do góry