reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

a tak z innej beczki, sędziowie na tej olimpiadzie dają nieźle ciała.... Dziś znowu koreance odebrali zwycięstwo w szpadzie... Masakra jakaś... Powinny być jakieś surowe kary za to
 
reklama
dzięki dziewczyny,

agnes Natalka ma dopiero 2 miesiące. Na chrzcie będzie mieć prawie 3. Myślałam, też właśnie o macie edukacyjnej albo jakimś cieplutkim porządnym kombinezonie na zimę??

zapuszczam serial:tak:
 
witajcie

Truskafffka - Księciunio codziennie jest wyściskany i wycałowany przez mamcię, a co do morza czerwonego, to dobijam juz do brzegu...

Joanna - moja mama i babcia zaczynały menopauzę w wieku 38 lat, dlatego zdając sobie z tego sprawę (a chciałam jeszcze jedno dziecko) nie czekałam, tylko działaliśmy i udało się, a teraz menopauza mogłaby się zacząć choćby i jutro,

Ilonka - podobno na ewentualne przyspieszenie skuteczne jest skakanie po schodach, nie chodzenie, nie bieganie, tylko zeskakiwanie sobie obunóż na pięty schodek po schodku (nie sprawdzałam), inne rzeczy nie sprawdziły się, zresztą stwierdziłam, ze nie będę się katować, a i tak musi się w końcu urodzi - bo przecież całe życie nie będzie małe siedziało w brzuchu,
 
Ilonka POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!




Ja tylko na chwilke chcialam tylko sie zameldowac bo moze mnie jakis czas nie byc.

Jade rano do Pl z Tata jest coraz gorzej, prawdopodobnie jutro....a wlasciwie dzisiaj beda go operowac bo nie moga dluzej czekac jego stan sie pogarsza z dnia na dzien.
Operacja albo mu uratuje zycie albo go tego zycia pozbawi:-(
 
Ilonka yupi powodzenia skarbie ale ty już raczej tulisz Pawelka

Katy powodzenia będę sie modlić....
 
Dzień dobry............
WIADOMOŚĆ Z NOCNEJ GODZINY HEHEHEHE TZN Z GODZINY 2.59 bo tak dostałam eska

ILONKA URODZIŁA JUUUPIIII PAWEŁKA :-) ,URODZIŁ SIĘ 2.38 56 CM I 3790 KG I JEST CUUUUDNY


GRATULACJE I STO LATEK DLA WAS OBOJGA :-D:-):-D:-):-D:-)

To ma prezent :))) jednak ja potrafie przepowiadac hihihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziendoberek :-):-):-)

Ilonko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego naj naj naj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

No to miejsce jedno sie zwolniło ;-) więc ja z racji wieku ;-) ( menopauza tuz tuż ) zaklepuje sobie jej miejsce w tabelce ciężarówek he he :-D:-D:-D ( marzy mi sie oczywiście )

Miłego dnia dziewczynki :-):-):-)

Ilonko jeszcze raz wszystkiego naj naj naj i buziaczki dla synka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Do góry