reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Małami wiem kochanie że zmieniasz:-) oby na dobrego, trzymam kciuki!!

Agnes no jakiegoś znalazłam, ale facet i tak myślę że poszukam endokrynologa osobno... a w poniedziałek następny pójdę do tej ginekolog co się umówiłam. Przypomnij ty chodzisz osobno do endokrynologa czy to zarazem jest ginekolog??

Gosiulek no jest ale chyba nie na tak wczesnym etapie:-(

Będąc dzieckiem leczyłam się z siostrą na niedoczynność, stale leki przyjmowałyśmy... może znowu trzeba.

Ehhh jestem w kropce...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiulek testy na menopauze ???:szok::szok::szok: O matko ja ich niegdy nie zrobie no co Ty :szok::szok::szok: Jeszcze by mi jakas pauza wyszła :-D:-D:-D to bym z doliny nie wyszła :-):-):-). No cisnienie mi podniosłas bez kawy :-(

Ilonka rodzisz??? NAPEWNO MI NIE ODPOWIE HE HE :-D:-D:-D
 
Gosiulek ja licze na to że tam będą jajeczka wielkosci jaj strusia :-D:-D:-D. Nawet nie wiedziłam że sa takie testy:-( matko jaka ja zacofana :zawstydzona/y: może faktycznie menopauza :eek:
 
Hej dziewczyny:)Witam sie po cieżkim wekendzie i ciesze sie ze wkoncu poniedzialek-bo wtedy najmniej pracy mamy hiih;-)Musze was teraz nadrobic,przeczytalam tak pobieznie tylko,

Roza dobrze ze sobie zrobilas te badania-teraz juz wiesz co i jak,znajdziesz teraz dobrego lekarza,wyrowna ci wszystko raz dwa i ani sie obejrzysz jak bedzie bobasek:))Swoja droga to tez chyba sie zastanowie nad takimi badaniami,mglabys kochana mi napisac jakie badania konkretnie robilas i ile one kosztuja?lece za tydzien do Polski i moze bym tez cos pomyslala o tym....
moja temperatura wariuje,raz spada raz rosnie-totalny meksyk jakis na tym wykresie..

Od rana mysle o Ilonce , ciekawe czy juz na porodowce..?

Reszte musze doczytac bo do tylu jestem...Czekam na ta moja wredna @ ,boje sie zeby nie przylazla w przyszlym tygodniu akurat na sam lot..mam nadzieje ze az tak mi sie nie opozni,wogole to strasznie sie juz denerwuje ze znowu ten bol mnie czeka.....ostatnio prawie na pogotowie pojechalismy..aachhh..jak mi przywali to nic nie pomaga...uhhhh:-(
 
Łosiczka nie piernicz!!! ;)
Roza pocieszające że teraz przynajmniej wiadomo z czym tzreba walczyć i na szczęście są to sprawy do wyregulowania a potem już prosto z górki do malucha w brzuchu :) Powodzenia!!
 
Truskaffka wątpię, znowu to potrwa...:-(

Asiczka
ja robiłam tsh, ft4 i prl samą oraz z obciążeniem MTC zapłaciłam 84 zł:tak: no plus ten lek do prl z obciążeniem to 90 zł
No wykresik masz zwariowany.

Spadam dziewczyny, nie mam nastroju....
 
reklama
Do góry